نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل / گربه
    شماره عضویت
    22021

4 آیا عروس هلندی بخرم ؟

سلام لطفا سریع پاسخ بدید

من میخوام طی 2 هفته آینده یک عروس هلندی بخرم .

مغازه هم پیدا کردم ولی مطمئن نیستم که منصف هست یا نه

اولا که میگه همه عروس هلندی هاش 270 تومان ! ( قیمت خوبه ؟ ) (لوتینو و خاکستریو ابلغ داره )

دوم میگه ارزن و کتان رو سری اول رایگان میده ! (خوبه ؟ )

سوم میگه ویزیت دامپزشک رایگان رو بهتون میدیم ( یه نفر اونجا هست که یک خانوم مسنی هستند که انگار دامپزشکه اما نمی دنم هست یا نه گفته هرموقه مریض شد یزیت می کنه )

در ضمن قفس e5 قیمتش چنده ؟ آیا مناسبه عروس هلندیه ؟

با تشکر.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    19487
    سلام

در درجه اول یاد آور بشم که یک پست برای گرفتن پاسخ کافی هست ، شما در جاهای متعددی پست زدید!!!

اما در مورد سوال شما

گفتید که مغازه ای که پیدا کردید همه ی عروس ها رو 270 میده!؟!

این درست نیست و نژاد های مختلف عروس هلندی از 170 قیمت دارن ، مثلا خاکستری قیمت خیلی ارزون تری نسبت به لوتینو داره !!!!!

مگر این که خاکستری اهلی و صحبت کن باشه تا قیمت بالایی داشته باشه

پس لطفا موقع خرید دقت کنید

ارزن و تخمه و کتان رو سری اول رایگان بده ، چیز خوبی هست ولی دقت کنید که خاکستری 170_160 رو قیمت داده 270 ، در مورد دامپزشک هم همین طور

و همچین قیمت قفس و اسباب بازی و ... رو هم باید در نظر بگیرید !!

در مورد قفسی که گفتید اطلاعی ندارم ، اما قفس باید ها و نباید هایی داره که بعضی هاش رو میگم

1 _ قفس نباید گرد باشه ، قفس گرد باعث احساس نا امنی میشه

2_ میله های قفس نباید از هم دور باشن چون پرنده سرش رو بیرون میاره و سرش گیر میکنه

3_ قفس باید جای جنب و جوش کافی پرنده رو داشته باشه

4_باید 3 ظرف غذای ترجیحا استیل برای پرنده تهیه کنید که یکی به غذا های خشک ، یکی به غذای تر و یکی به آب اختصاص داده بشه و ..

اما در مورد نوع قفس من خودم پرسیدم ،گفتن قفس مسافرتی کاسکو یا 1032 تهیه کنید

قفس 1032 از قفس 1033 مقداری کوچک تر هست

اگه خواستید براتون خصوصی لینک گروه عروس هلندی میفرستم ، هم چنین یه فروشنده با انصاف سراغ دارم که اگر خواستید براتون میفرستم خصوصی

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطي ملنگو
    شماره عضویت
    27648
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی وبلفی نمایش پست ها
    سلام

در درجه اول یاد آور بشم که یک پست برای گرفتن پاسخ کافی هست ، شما در جاهای متعددی پست زدید!!!

اما در مورد سوال شما

گفتید که مغازه ای که پیدا کردید همه ی عروس ها رو 270 میده!؟!

این درست نیست و نژاد های مختلف عروس هلندی از 170 قیمت دارن ، مثلا خاکستری قیمت خیلی ارزون تری نسبت به لوتینو داره !!!!!

مگر این که خاکستری اهلی و صحبت کن باشه تا قیمت بالایی داشته باشه

پس لطفا موقع خرید دقت کنید

ارزن و تخمه و کتان رو سری اول رایگان بده ، چیز خوبی هست ولی دقت کنید که خاکستری 170_160 رو قیمت داده 270 ، در مورد دامپزشک هم همین طور

و همچین قیمت قفس و اسباب بازی و ... رو هم باید در نظر بگیرید !!

در مورد قفسی که گفتید اطلاعی ندارم ، اما قفس باید ها و نباید هایی داره که بعضی هاش رو میگم

1 _ قفس نباید گرد باشه ، قفس گرد باعث احساس نا امنی میشه

2_ میله های قفس نباید از هم دور باشن چون پرنده سرش رو بیرون میاره و سرش گیر میکنه

3_ قفس باید جای جنب و جوش کافی پرنده رو داشته باشه

4_باید 3 ظرف غذای ترجیحا استیل برای پرنده تهیه کنید که یکی به غذا های خشک ، یکی به غذای تر و یکی به آب اختصاص داده بشه و ..

اما در مورد نوع قفس من خودم پرسیدم ،گفتن قفس مسافرتی کاسکو یا 1032 تهیه کنید

قفس 1032 از قفس 1033 مقداری کوچک تر هست

اگه خواستید براتون خصوصی لینک گروه عروس هلندی میفرستم ، هم چنین یه فروشنده با انصاف سراغ دارم که اگر خواستید براتون میفرستم خصوصی
    سلام دوست عزيز وقت بخير ... من قصد خريد عروس هلندي دارم و اطلاعي ندارم كه از كجا بايد خريد كنم ... يعني مغازه داران هستند اما داخل يكي از پيام ها يكي از دوستان نوشته بودند كه بهتره از پرورش دهنده ها خريد كرد ، امكانش هست لينك گروه رو به من هم بديد ؟ و فروشنده رو به من هم معرفي كنيد ؟ ممنون ميشم

Sent from my iPhone using پارسی پت mobile app

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    19487
    سلام ، من این پستی که رپلای کردید رو حدودا دو سال قبل نوشته بودم و متاسفانه الان دیگه لینک اون گروه و شماره تلفن اون آقا رو ندارم ببخشید!!
    شما که تهران هستید میتونید از بازار آزادگان خرید کنید ، اونجا تعداد و تنوع زیاده ولی یه سری نکات خرید هست که میتونید از همین فروم یا سایت های دیگه یاد بگیرید با مطالعه اونها میشه یه پرنده سالم خرید کما اینکه من خودم هم مینام رو از بازار ازادگان خریدم و از خریدم هم خیلی راضی هستم ولی منتها تو خرید باید دقت کنید به خود من فروشنده اول یه جوجه داد رقتم یه دوری زدم دیدم وحشیه و به دست واکنش نشون نمیده رفتم پس دادم یکی دیگه گرفتم که جوجه فعلیم هستش ، کاملا رامه و از سر و کولم بالا میره .
    اگر هم از ازادگان دوست ندارید خرید کنید از پرورش دهندگان خانگی که توی اَپ های دیوار و امثال اهم آگهی میکنن خرید کنید .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطي ملنگو
    شماره عضویت
    27648
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی وبلفی نمایش پست ها
    سلام ، من این پستی که رپلای کردید رو حدودا دو سال قبل نوشته بودم و متاسفانه الان دیگه لینک اون گروه و شماره تلفن اون آقا رو ندارم ببخشید!!
    شما که تهران هستید میتونید از بازار آزادگان خرید کنید ، اونجا تعداد و تنوع زیاده ولی یه سری نکات خرید هست که میتونید از همین فروم یا سایت های دیگه یاد بگیرید با مطالعه اونها میشه یه پرنده سالم خرید کما اینکه من خودم هم مینام رو از بازار ازادگان خریدم و از خریدم هم خیلی راضی هستم ولی منتها تو خرید باید دقت کنید به خود من فروشنده اول یه جوجه داد رقتم یه دوری زدم دیدم وحشیه و به دست واکنش نشون نمیده رفتم پس دادم یکی دیگه گرفتم که جوجه فعلیم هستش ، کاملا رامه و از سر و کولم بالا میره .
    اگر هم از ازادگان دوست ندارید خرید کنید از پرورش دهندگان خانگی که توی اَپ های دیوار و امثال اهم آگهی میکنن خرید کنید .
    سلام سپاس كه جواب داديد[emoji120] و من تازه اين برنامه رو نصب كردم زياد اگاهي ندارم نسبت بهش نميدونستم پاسخ شما مال خيلي قبل هستش. و بله نكاتي كه دوستان نوشته بودن رو خوندم همه بسيار برام مفيد بودش .
    راستش خيلي ها بازار ازادگان رو پيشنهاد دادن ولي چون من تجربه خريد جوجه نداشتم ، ميخواستم از يك جاي خيلي مطمئن خريد كنم كه جوجه سالمي بهم بده و از يك پت شاپ خريدم رو كردم . يه جوجه عروس هلندي لوتينو حدودا يك ماهه گرفتم . فكر ميكنم قيمتش يك مقدار زياد شد ، اما خيلي از خريدم راضيم . جوجه سالم و شيطونيه
    بازم مرسي از جوابتون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    هیچی
    شماره عضویت
    27692
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nazanin_lv نمایش پست ها
    سلام سپاس كه جواب داديد[emoji120] و من تازه اين برنامه رو نصب كردم زياد اگاهي ندارم نسبت بهش نميدونستم پاسخ شما مال خيلي قبل هستش. و بله نكاتي كه دوستان نوشته بودن رو خوندم همه بسيار برام مفيد بودش .
    راستش خيلي ها بازار ازادگان رو پيشنهاد دادن ولي چون من تجربه خريد جوجه نداشتم ، ميخواستم از يك جاي خيلي مطمئن خريد كنم كه جوجه سالمي بهم بده و از يك پت شاپ خريدم رو كردم . يه جوجه عروس هلندي لوتينو حدودا يك ماهه گرفتم . فكر ميكنم قيمتش يك مقدار زياد شد ، اما خيلي از خريدم راضيم . جوجه سالم و شيطونيه
    بازم مرسي از جوابتون

سلام
    دوست عزیز بنده هم قصد خرید عروس هلندی دارم لطفا بگو از کجا گرفتی و اگر تبلیغ میشه لطفا خصوصی بفرست
    ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    با یک سرچ ساده در گوگل و اینستاگرام کلی تکثیر کننده عروس هلندی میبینید! از تکثیر کننده های خانگی بخرید نه از بازار آزادگان. محیط پرنده فروشی برای جوجه عروس هلندی بسیار آلودست.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطي ملنگو
    شماره عضویت
    27648
    نقل قول نوشته اصلی توسط exxtreme نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز بنده هم قصد خرید عروس هلندی دارم لطفا بگو از کجا گرفتی و اگر تبلیغ میشه لطفا خصوصی بفرست
    ممنون
    سلام دوست عزيز براتون فرستادم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطي ملنگو
    شماره عضویت
    27648
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    با یک سرچ ساده در گوگل و اینستاگرام کلی تکثیر کننده عروس هلندی میبینید! از تکثیر کننده های خانگی بخرید نه از بازار آزادگان. محیط پرنده فروشی برای جوجه عروس هلندی بسیار آلودست.
    سلام دوست عزيز وقت بخير
    راستش شخصا زياد نميتونم به افرادي كه با سرچ كردن پيدا ميكنم اعتماد كنم... اينجا از دوستان سوال كردم كه اگه كسي پرورش دهنده خانگي ميشناسه بهم معرفي كنه اما هيچكس جواب نداد...من از پت شاپ خريدم ... پرورش دهنده نتونستم پيدا كنم چند نفر بودن كه لوتينو نداشتن بقيه هم بالاي دو ماه بود همشون ولي از عروسي كه گرفتم خيلي راضيم جوجه سالم و بامزه و سر حاليه خداروشكر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)