صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    کاربرفعال

شماره عضویت
    22016

واگذاری گربه ی یکماهه در مشهد

این گربه رو دو هفته پیش پیدا کردم، خیلی کوچیک بود، نتونستم ورش ندارم، حدودا دو هفته هست که در شرایطی سخت تو اتاق خودم ازش مراقبت میکنم و خواب و زندگیم کلا مختل شده. اگه کسی میتونه ازش نگهداری کنه پیام بده

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام. در مورد واگذاری که انشالله زودتر سرپرست پیدا کنه. توی عکس به نظر میاد چشمش یه کم مشکل داره. یا شاید در تصویر اینطور باشه! سرماخورده؟ اگر مشکل جزئی هم داره بفرمایید تا درمانشو شروع کنیم.

کاربرفعال

شماره عضویت
    22016
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام. در مورد واگذاری که انشالله زودتر سرپرست پیدا کنه. توی عکس به نظر میاد چشمش یه کم مشکل داره. یا شاید در تصویر اینطور باشه! سرماخورده؟ اگر مشکل جزئی هم داره بفرمایید تا درمانشو شروع کنیم.
    سلام. خدا کنه. نگه داشتنش واقعا برام سخت شده چون نه جا دارم نه وقتشو. پیش دو تا دکتر بردمش یکیشون بهش قطره کلرامفنیکل داد و یکیشون بهش دکسون داد ولی با گذشت دو هفته هنوز اثری نداشته. هر چند ساعت یکبار پلکاش به هم می چسبه. چند روزی هم هست که اسهال شده، شیرشو عوض کردم و کم لاکتوز بهش میدم. ضمنا شکمش هم ورم داره و هرچی به شب نزدیکتر میشیم ورمش بیشتر میشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooch نمایش پست ها
    سلام. خدا کنه. نگه داشتنش واقعا برام سخت شده چون نه جا دارم نه وقتشو. پیش دو تا دکتر بردمش یکیشون بهش قطره کلرامفنیکل داد و یکیشون بهش دکسون داد ولی با گذشت دو هفته هنوز اثری نداشته. هر چند ساعت یکبار پلکاش به هم می چسبه. چند روزی هم هست که اسهال شده، شیرشو عوض کردم و کم لاکتوز بهش میدم. ضمنا شکمش هم ورم داره و هرچی به شب نزدیکتر میشیم ورمش بیشتر میشه
    سلام ، براي تورم شكم و چشمها ، خصوصي داروهاشو مينويسم سريعا تهيه كنيد . تورم شكمش از مشكل چشمش مهمتره . نفخ كرده و اگر برطرف نشه خطرناكه براش. شير گاو ( لاكتوز دار يا بدون لاكتوز ) براي گربه مناسب نيست . بعضي گربه ها به لاكتوز حساسيت دارن و براشون كشنده است . تغيير شير هم بايستي به اهستگي ( طي ٢-٣روز) باشه ، اگر غذا به سرعت عوض بشه ، اسهال و مشكلات گوارشي اينجا ميكنه . درصورتي كه براتون مقدوره ، شير خشك مخصوص گربه از پت شاپ تهيه كنيد .

کاربرفعال

شماره عضویت
    22016
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، براي تورم شكم و چشمها ، خصوصي داروهاشو مينويسم سريعا تهيه كنيد . تورم شكمش از مشكل چشمش مهمتره . نفخ كرده و اگر برطرف نشه خطرناكه براش. شير گاو ( لاكتوز دار يا بدون لاكتوز ) براي گربه مناسب نيست . بعضي گربه ها به لاكتوز حساسيت دارن و براشون كشنده است . تغيير شير هم بايستي به اهستگي ( طي ٢-٣روز) باشه ، اگر غذا به سرعت عوض بشه ، اسهال و مشكلات گوارشي اينجا ميكنه . درصورتي كه براتون مقدوره ، شير خشك مخصوص گربه از پت شاپ تهيه كنيد .
    شیر مخصوص گربه برام مقدور نیست فعلا همین شیر کم لاکتوز رو بهش میدم.و کار دیگه ای نمیتونم برای این حیوون بکنم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    شیر مخصوص گربه برام مقدور نیست فعلا همین شیر کم لاکتوز رو بهش میدم.و کار دیگه ای نمیتونم برای این حیوون بکنم
    به هرحال داروهاشو نوشتم . لااقل براي رفع نفخش ، يه تلاشي بكنيد تا از دست نرفته . اين مدت براش زحمت كشيديد ، گناهداره زبون بسته بخاطر يه مشكل كوچيك از بين بره .

کاربرفعال

شماره عضویت
    22016
    پیام خصوصی فرستادم کردم ولی فکر کنم ارسال نشد. بهرحال بعضی از کارا رو انجام میدم. ممنونم از شما

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    پیام خصوصی فرستادم کردم ولی فکر کنم ارسال نشد. بهرحال بعضی از کارا رو انجام میدم. ممنونم از شما
    ارسال نشده. دسترسیتونو باز کردم
    مجدد ارسال کنید

کاربرفعال

شماره عضویت
    22016
    ولش کن مهم نیست. الان یکساعت وقت دارم و باید برم داروها رو بگیرم

کاربرفعال

شماره عضویت
    22016
    کسی رو فرستادم تا داروها رو بگیره. این گربه یکماهشه. اگه فقط بخاطر دفع باید شکمشو ماساژ بدم نیازی نیست چون چند روزه که خودش میره تو خاک دستشویی میکنه. با توجه به اینکه یکماهه هست میشه بهش مرغ و سیب زمینی بدم؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)