نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    21832

قرار دادن تخم عروس هلندی نطفه دار زیر جفت عروس هلندی عقیم ممکنه؟

سلام. ابتدا از شما بابت پاسخهای خوبتون تشکر میکنم. و در ادامه از شما راهنمایی میخواستم.
    من در اسفند سال95 نه جفت عروس هلندی خریدم. 2جفتش تخم کردنو بچه دادن. 4جفتش هنوز تخم نکردن. و 3جفتشون دو دوره تخم کردنو بیشتر از بیست روز مرتب روش میخوابن ولی جوجه نمیشه.حدس میزنم نطفه ندارن. میخواستم بفروشمشون ولی چون خیلی خوب روی تخم هاشون میخوابن فکری به ذهنم رسید......
    ایا من میتونم تخمهای نطفه دار اون دو جفت عروسم که بچه دادن رو بردارم و بگذارم زیر این سه جفت بی نطفه که خیلی خوب روی تخم میخوابن؟
    یعنی اون دو تا عروسای نطفه دار تخم کنند و اون سه تا بی نطفه روش بخوابند و بعد اینکه جوجشون درومد بهشون دون بدن تا بزرگ شن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خیلی برام مهمه لطفا جواب بدید.
    امید وارم که امکانش باشه. وگر نه مجبور میشم بفروشمشون
    و سوال بعدیم اینه که تصمیم دارم این بار حتما در هفت روزگی تخم ها اونها رو با چراغ قوه بررسی کنم. که بی نطفه ها رو جدا کنم. ولی این بررسی رو میشه در هفته آخر هم انجام داد؟ چون میخوام تخمهای زیر پرنده هام رو بررسی کنم در هفته آخر هم میشه؟
    بازم ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط وحید نصیری نمایش پست ها
    سلام. ابتدا از شما بابت پاسخهای خوبتون تشکر میکنم. و در ادامه از شما راهنمایی میخواستم.
    من در اسفند سال95 نه جفت عروس هلندی خریدم. 2جفتش تخم کردنو بچه دادن. 4جفتش هنوز تخم نکردن. و 3جفتشون دو دوره تخم کردنو بیشتر از بیست روز مرتب روش میخوابن ولی جوجه نمیشه.حدس میزنم نطفه ندارن. میخواستم بفروشمشون ولی چون خیلی خوب روی تخم هاشون میخوابن فکری به ذهنم رسید......
    ایا من میتونم تخمهای نطفه دار اون دو جفت عروسم که بچه دادن رو بردارم و بگذارم زیر این سه جفت بی نطفه که خیلی خوب روی تخم میخوابن؟
    یعنی اون دو تا عروسای نطفه دار تخم کنند و اون سه تا بی نطفه روش بخوابند و بعد اینکه جوجشون درومد بهشون دون بدن تا بزرگ شن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خیلی برام مهمه لطفا جواب بدید.
    امید وارم که امکانش باشه. وگر نه مجبور میشم بفروشمشون
    و سوال بعدیم اینه که تصمیم دارم این بار حتما در هفت روزگی تخم ها اونها رو با چراغ قوه بررسی کنم. که بی نطفه ها رو جدا کنم. ولی این بررسی رو میشه در هفته آخر هم انجام داد؟ چون میخوام تخمهای زیر پرنده هام رو بررسی کنم در هفته آخر هم میشه؟
    بازم ممنون
    سلام. بله میتونید تخمهای نطفه دار رو منتقل کنید . ولی والدینی که بار اول جوجه دار شدنشون هست ، تجربه لازم رو ندارن و گاهی ممکنه سهوا یا عمدا باعث مرگ جوجه ها بشن. ولی این اتفاق همیشه نمیوفته. حواستون به جوجه ها باشه. حتی قبل از تولد از صحت تخمها مطمئن بشید.

کندلینگ تخم در روزهای اخر بی فایده است. ابتدا انجام بشه بهتره تا زودتر تخمهای بی نطفه رو جدا کنید . هم انرژی و وقت از والدین گرفته نشه هم فضای بیشتری برای تخمهای نطفه دار فراهم بشه.

تاپیک عروس هلندی https://www.parsipet.ir/showthread.p...3&goto=newpost

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)