نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    21829

توله 1ماه دوبرمن

سلام خسته نباشید دوستان میخواستم بدونم توله 1ماهه دوبرمن دارم که موقعی میرم کنارش فقط گاز میگیره هرچی هم دعواش میکنم فایده نداره بعضی اوقاتم اروم با دست ب سرش یا پشتش هم ضربه میزنم اما خوب نمیشه چی کار کنم با این مشکل ... و از کی باید واکسن با قرص براش تهیه کنم... در ضمن دوبرمن نژادها خاصی هم داره یا نه ؟؟ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_1992 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید دوستان میخواستم بدونم توله 1ماهه دوبرمن دارم که موقعی میرم کنارش فقط گاز میگیره هرچی هم دعواش میکنم فایده نداره بعضی اوقاتم اروم با دست ب سرش یا پشتش هم ضربه میزنم اما خوب نمیشه چی کار کنم با این مشکل ... و از کی باید واکسن با قرص براش تهیه کنم... در ضمن دوبرمن نژادها خاصی هم داره یا نه ؟؟ممنون
    سلام. قبلا رفتار بدی باهاش نداشتید؟ از بدو تولد پیشتون بوده یا به تازگی خریداری کردید؟
    تنبیه بدنی درست نیست هر چند ضربه ها جدی نباشه . از حالا برای شرطی کردنش و واکنش نشون دادن به کلمات مختلف نهی و امری تلاش کنید.
    اولین کلمه ای که برای تربیت حیوانات به کار میبره "نه" هست . در صورتی که محکم ، مکرر و به جا به کار بره و با حرکاتی مثل تکان دادن انگشت ، به هم زدن دستها، و نگاه کردن به چشمها باشه که ناراحتی و عصبانیت صاحبش رو درک کنه .

دست یا پا، هر قسمتی که بیشتر گاز میگیره رو اغشته به ابلیمو کنید تا با مزه کردنش به مرور از گاز زدن منصرف بشه. پاشیدن مقدار کمی اب به صورتش هم موقع گاز گرفتن موثره ولی مراقب باشید سرمانخوره.

مقاله های اموزشی https://www.parsipet.ir/forumdisplay.php?f=630

https://www.parsipet.ir/forumdisplay.php?f=317

از٦-٨ هفتگي اولين تزريقشه و تا ٤ ماهگي ٣بار انجام ميشه . يكسال بعد هم ياداوري و بعد هر ٣سال تكرار ميشه

هاري هم ، از١٢-١٦هفتگي و بعد سالي يكبار .

بعضي واكسنهاي هاري ٣سال يكبارند كه بسته محيط زندگي سگ و درصد الودگيش داره كه روي واكسن مينويسه چندسال يكبار زده بشه . اين نوع ، توي ايران مرسوم نيست . گاهي كارخانه سازنده بخاطر أهداف تجاري كه داره ، براش به صرفه نيست كه روي واكسنها بنويسه هر سه سال يكبار . بنابراين توصيه ميكنه سالي يكبار زده بشه .

همه اینها بعهده دامپزشکه. وقتی مراجعه کنید ضدانگل هم داده میشه.

دوبرمن اصیل ( غیر از میکس ) تک نژاده.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)