صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 27 از 27
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    لاك پشت
    شماره عضویت
    24641
    سلام من قبل از عيد از تجريش ١ لاك پشت گوش قرمز گرفتم زيره يك سالم هست بعد الان كه آخر هاى ارديبهشت هستيم هرچى ميدم از آن موقع تا الان نمى خوره فقط هفتهى پيش جلوى من پلت مخصوص لاك پشت را خورد الان من براى آن غذاى خشك كه شامل ماهى كوچك و ميگو است را خريدم ١ هفتس اما هنوز از اين هم نخورده اصلا غذا نمى خوره
    بعد لاكش هم ٢ جايه كوچكش سفيد شده بردم دكتر بهش كلسيوم و ويتامين a+d داده اما هنوز رنگ درست مشده راستي لاكشم نرم بود يكم الان بهتر شده اما اصلا غذا نمى خوره بايد چه كار كنم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ershad نمایش پست ها
    سلام من قبل از عيد از تجريش ١ لاك پشت گوش قرمز گرفتم زيره يك سالم هست بعد الان كه آخر هاى ارديبهشت هستيم هرچى ميدم از آن موقع تا الان نمى خوره فقط هفتهى پيش جلوى من پلت مخصوص لاك پشت را خورد الان من براى آن غذاى خشك كه شامل ماهى كوچك و ميگو است را خريدم ١ هفتس اما هنوز از اين هم نخورده اصلا غذا نمى خوره
    بعد لاكش هم ٢ جايه كوچكش سفيد شده بردم دكتر بهش كلسيوم و ويتامين a+d داده اما هنوز رنگ درست مشده راستي لاكشم نرم بود يكم الان بهتر شده اما اصلا غذا نمى خوره بايد چه كار كنم
    سلام ، يك هفتست غذا نخورده و اهميتي نداديد؟ به متخصص اگزوتيك مراجعه كنيد . شايد بيمار باشه . كه البته به روش نگهداري ، دماي خشكي و اب ارتباط مستقيم داره . اگر رعايت نشه ، بيمار ميشه .

براي نرمي لاكش هم داروهاي تجويز شده رو ادامه بديد.

سفيد شدن لاك ، بيماري قارچي هست . لطفا از صفحه اول همين تاپيك تا انتها رو بدقت مطالعه كنيد . در مورد روش درمان ، نگهداري ، تغذيه ، تنظيم دماي اب و خشكي ، و ساخت تراريوم مناسب اين لاكپشت كاملا توضيح داده شده . به همون صورت عمل و هر چه زودتر براي برطرف شدن مشكل بي اشتهاييش ، به دامپزشك مراجعه كنيد.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    لاکپشت
    شماره عضویت
    25059
    سلام وقت بخیر
    من یک لاکپشت خاکی دارم دچار عفونت دهان شده بود
    به دامپزشکی بردم قطره چشمی سیپلکس تجویز کرد هر ۸ساعت یه قطره داخل دهانش میریختم و هرروز هم ۵دقیقه حمام تتراساکلین .. ولی الان فک پایینش کلا از بین رفته آیا فکش دوباره رشد میکنه؟ راهی برای درمانش هست؟ چیکار کنم زنده بمونه ؟ لطفا راهنماییم کنید؟
    ویرایش توسط Mitra.k : 28th June 2018 در ساعت 06:59 PM دلیل: اشتباه تایپی

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mitra.k نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من یک لاکپشت خاکی دارم دچار عفونت دهان شده بود
    به دامپزشکی بردم قطره چشمی سیپلکس تجویز کرد هر ۸ساعت یه قطره داخل دهانش میریختم و هرروز هم ۵دقیقه حمام تتراساکلین .. ولی الان فک پایینش کلا از بین رفته آیا فکش دوباره رشد میکنه؟ راهی برای درمانش هست؟ چیکار کنم زنده بمونه ؟ لطفا راهنماییم کنید؟
    سلام
    در چه شرايطي نگهداريش ميكنيد ؟ ( دما ، نور ، رطوبت ...)

عفونت قارچي منظورتونه ؟

علت اين عفونت رو تشخيص ندادن ؟ تغذيه اش اصوليه ؟

ميتونه غذا بخوره ؟

به كدوم دكتر مراجعه كرديد؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    لاکپشت
    شماره عضویت
    25059

پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام در چه شرايطي نگهداريش ميكنيد ؟ ( دما ، نور ، رطوبت ...) عفونت قارچي منظورتونه ؟ علت اين عفونت رو تشخيص ندادن ؟ تغذيه اش اصوليه ؟ ميتونه غذا بخوره ؟ به كدوم دكتر مراجعه كرديد؟
    در یک ظرف کوچک یک قسمت آب و یک قسمت خشکی نگهداری میشه روزی یک یا دوساعت در آفتاب ... غذا میگو و سبزیجات و کف دریا بهش میدم...
    به کلینیک درین در خیابان رسالت رفتم چون مدام سرش رو بالا میگرفت و دهانش رو باز میکرد .. دکتر گفت دهانش عفونت داره و با سوزن مقداری چرک سفید رنگ از دهانش بیرون آورد داروها رو طبق دستور مصرف کردم الان بخشی از فک پایینش از بین رفته ولی غذا میخوره و بی حال نیست .. باید چیکار کنم ؟ زنده می مونه؟ قسمت های دیگه دهانش تحلیل نمیره؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mitra.k نمایش پست ها
    در یک ظرف کوچک یک قسمت آب و یک قسمت خشکی نگهداری میشه روزی یک یا دوساعت در آفتاب ... غذا میگو و سبزیجات و کف دریا بهش میدم...
    به کلینیک درین در خیابان رسالت رفتم چون مدام سرش رو بالا میگرفت و دهانش رو باز میکرد .. دکتر گفت دهانش عفونت داره و با سوزن مقداری چرک سفید رنگ از دهانش بیرون آورد داروها رو طبق دستور مصرف کردم الان بخشی از فک پایینش از بین رفته ولی غذا میخوره و بی حال نیست .. باید چیکار کنم ؟ زنده می مونه؟ قسمت های دیگه دهانش تحلیل نمیره؟
    شاید عفونت، پیشرونده و قارچیه و درمان کافی و کامل نبوده. به متخصص دیگه ای برای نمونه برداری مراجعه کنید . ممکنه به داروی ضدقارچ نیاز باشه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    لاکپشت
    شماره عضویت
    25059
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    شاید عفونت، پیشرونده و قارچیه و درمان کافی و کامل نبوده. به متخصص دیگه ای برای نمونه برداری مراجعه کنید . ممکنه به داروی ضدقارچ نیاز باشه.
    ممنون از راهنماییتون🤗

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)