نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    21571

تیمو کوچولو رو نجات بدین لطفا

سلام
    متاسفانه گربه ۵۰ روزه من خیلی بد غذاست و تازه از وضعیت High Risk با استفاده از غذای ریکاوری رویال و سوپ مخصوص بچه گربه royal canin kitten instinctive در آمده. شیر را هم با سرنگ بهش میدم و آب هم به زور میخوره و گاها مجبور میشم با سرنگ اب بهش بدم (چون جدیدا مدفوعش هم روان شده و نگران کمبود اب بدنش هستم). سینه مرغ هم براش پختم و حالت سرلاکیش کردم ولی نمیخوره. گوشت چرخکرده و سیبزمینی را هم براش میکس کردم بازم نمیخوره. غذای خشک را که اصلا طرفش نمیره و.... حالا من اینو چکارش کنم؟؟؟ واقعا هزینه غذاهاش برام داره سنگین میشه. چرا این اینجوریه؟ چی بهش بدم بخوره که نتونه برام ناز کنه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین چون این کوچولو شاید خودشم از شرایطش ناراحته. با دامپزشک هم که صحبت می کنم چیز خاصی نمی گه. تا الان ۴ تا دامپزشک بردمش. یکی میگه فعلا همین رو بهش بده. یکی دیگه میگه بهش دل نبند رفتنیه !
    امروز هم که دیگه مدفوعش روان شده و تو اخریش کمی خون هم مشاهده شد. شرایط داره بدتر و بدتر میشه و تیمو کوچولو رو تا حالا هیچکس نتونسته کمکی براش بکنه.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Timo9384 نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه گربه ۵۰ روزه من خیلی بد غذاست و تازه از وضعیت High Risk با استفاده از غذای ریکاوری رویال و سوپ مخصوص بچه گربه royal canin kitten instinctive در آمده. شیر را هم با سرنگ بهش میدم و آب هم به زور میخوره و گاها مجبور میشم با سرنگ اب بهش بدم (چون جدیدا مدفوعش هم روان شده و نگران کمبود اب بدنش هستم). سینه مرغ هم براش پختم و حالت سرلاکیش کردم ولی نمیخوره. گوشت چرخکرده و سیبزمینی را هم براش میکس کردم بازم نمیخوره. غذای خشک را که اصلا طرفش نمیره و.... حالا من اینو چکارش کنم؟؟؟ واقعا هزینه غذاهاش برام داره سنگین میشه. چرا این اینجوریه؟ چی بهش بدم بخوره که نتونه برام ناز کنه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین چون این کوچولو شاید خودشم از شرایطش ناراحته. با دامپزشک هم که صحبت می کنم چیز خاصی نمی گه. تا الان ۴ تا دامپزشک بردمش. یکی میگه فعلا همین رو بهش بده. یکی دیگه میگه بهش دل نبند رفتنیه !
    امروز هم که دیگه مدفوعش روان شده و تو اخریش کمی خون هم مشاهده شد. شرایط داره بدتر و بدتر میشه و تیمو کوچولو رو تا حالا هیچکس نتونسته کمکی براش بکنه.
    سلام. به کدوم دکتر و کلینیک مراجعه کردید که نتونستن تشخیص بدن و نمیدونن باید ازمایش گرفته بشه ؟!!!

دوست عزیز ، یک هفته از اولین پست شما میگذره و خدمتتون گفتم چه ازمایشاتی برای تشخیص مشکلش باید انجام بدید. فکر نمیکنم اقدامی کرده باشید چون اونها ازمایشات ساده ای نبودن و جوابش به این زودی مشخص نمیشه و اگر تستی انجام شده بود تعیین میکرد مشکلش چیه. پس لطفا وقت خودتون و فرصت بهبود این بچه رو تلف نکنید . وقتی چندین دکتر مراجعه کردید و جواب نگرفتید ، اینجا کسی از راه دور قادر به تشخیص و کمک به تیموی شما نیست. لطفا بیشتر ازین زمان رو از دست ندید و برای درمان و انجام ازمایش هزینه کنید نه خرید انواع غذا که هیچ کمکی به حل مشکل نمیکنه.غیر از تستهای گفته شده ، تست ibsو ibdهم انجام بشه.

با وجود خون در مدفوع و شل شدنش حتما ازمایش انگل رو در اولویت قرار بدید.امیدوارم اینبار توجه کنید و دفعه بعد از بهبودیش اطلاع بدید.

تاپیک پرسش و پاسخ گربه سوال بشه . https://www.parsipet.ir/showthread.p...5&goto=newpost

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    21571
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام. به کدوم دکتر و کلینیک مراجعه کردید که نتونستن تشخیص بدن و نمیدونن باید ازمایش گرفته بشه ؟!!!

دوست عزیز ، یک هفته از اولین پست شما میگذره و خدمتتون گفتم چه ازمایشاتی برای تشخیص مشکلش باید انجام بدید. فکر نمیکنم اقدامی کرده باشید چون اونها ازمایشات ساده ای نبودن و جوابش به این زودی مشخص نمیشه و اگر تستی انجام شده بود تعیین میکرد مشکلش چیه. پس لطفا وقت خودتون و فرصت بهبود این بچه رو تلف نکنید . وقتی چندین دکتر مراجعه کردید و جواب نگرفتید ، اینجا کسی از راه دور قادر به تشخیص و کمک به تیموی شما نیست. لطفا بیشتر ازین زمان رو از دست ندید و برای درمان و انجام ازمایش هزینه کنید نه خرید انواع غذا که هیچ کمکی به حل مشکل نمیکنه.غیر از تستهای گفته شده ، تست ibsو ibdهم انجام بشه.

با وجود خون در مدفوع و شل شدنش حتما ازمایش انگل رو در اولویت قرار بدید.امیدوارم اینبار توجه کنید و دفعه بعد از بهبودیش اطلاع بدید.

تاپیک پرسش و پاسخ گربه سوال بشه . https://www.parsipet.ir/showthread.p...5&goto=newpost
    سلام
    در ابتدا از حس خوب حیوان دوستی شما متشکرم و حتما توصیه شما را انجام میدهم.
    در ادامه خدمتتان عرض کنم که من هم واقعا اینطور که شما میفرمایین بیکار ننشستم و فقط غذا براش بخرم. واقعیت اینه که هر روز و روزی ۲ بار به دو دامپزشک در هفته گذشته مراجعه کردم و حداقل روزی ۱۰۰ تا ۲۰۰ تومن براش دارم هزینه میکنم که خوب بشه. اگر میبینید علاوه بر این کارها سوالات زیادی دارم که از دوستان میپرسم دلیل اصلی ان اینه که من هم از دست دامپزشکایی که حضوری مراجعه میکنم و فقط یه دست به شکم گربه میکشن و میگن این غذا رو بده بعد فردا بیارش ببینیم چی شده خسته شدم. یکی دیگشون میگه تو کاریت نباشه به این ازمایشا و ... من این رو خوب میکنم ولی حتی وقتی میگم یه ازمایش خون ازش بگیرین میگه الان خیلی ضعیفه و ... واقعا خسته ام از دست تمام کسانی که فقط همه چی رو تو سود خودشون میبینن. از اون فردی که میفروشه و حاضر نیس یه هفته بیشتر نگه داره. از اون دکتری که سلامتی رو با کلی درد فقط به خاطر رابطه با فروشنده تایید میکنه و از خودم که همیشه گذاشتم خیلی از افراد .....
    دوست عزیزم، من هم همانند شما دوست دار حیواناتم و آخرین باری که شب تا صبح بیدار مونده بودم برای بچه خودم بوده و الان همون کارا را برای این گربه کوچولو انجام میدم. مطمئن باشین امروز هم میبرمش پیش دامپزشک و ازش یکبار دیگه میخوام که تمامی ازمایشات لازم را انجام بده و هرکاری که از دستش بر میاد براش بکنه. و اگر بازهم مقاومت کرد میبرمش پیش دامپزشک سوم.
    بازم از دلنگرانی شما برای گربه کوچکم متشکرم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)