نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    21227

مشکل منقار و نوک طوطی ملنگو

من دوتا ملنگو دارم كه يكي ٥ ماهه نهايتا و يكي تقريبا ١٥ ماه اينكه جفتشون ياهم نميسازند و كتك كاري ميكنند باعث شده جدا بزارمشون تو قفس ولي منقار بزرگه يه مقدارش كه شكسته تو دعوا و دو سه ماهه بدجور پوسته و ورق ورق شده و ديگر اينكه اين كوچيكخ رو هم دارم دقت ميكنم شروع كرده به پوسته پوسته شدن جديدا
    مدفوع مشكلي ندارند ولي تغذيه بدي دارند بجز تخمه و سيب و يه مدل دونه كه هفت رقمه ديكه هيچي نميخورند و هرچي ميوه ميزارم و پسته و گردو و سبزيجات و تخم مرغ اب پز واقعا لب نميزنند
    البته ذرت هم خيلي دوست دارند با هندونه
    ميشه راهنمايي كنيد مشكل منقارشون كربوط به چي هست و چكار كنم
    در ضمن هفته اي دوبار هم انتي ويت تو اب ميريزم
    ميشه بخاطر اين باشه كه تيزي منقار بالاشونو كوتاه كردم لطفا راهنمايي كنيد

Sent from my iPhone using پارسی پت mobile app

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام ، دوست عزيز ، اين دو بشدت با سوء تغذيه روبرو هستن .چرا انقدر دير اطلاع داديد و گذاشتيد تا به اين حد برسه؟! دكتر نبرديد؟

وقتي همه نيازهاي بدن. برطرف نشه ، سيستم ايمني تضعيف ميشه و حتي بيماريهاي ساده غالب ميشن . عفونتهاي قارچي فرصت طلب هم از بيماريهايي هست كه به موقع خودشو نشون ميده. از طرفي، يك بيماري خطرناك ديگه اي به اسم pbfd هم طوطيها رو درگير ميكنه كه متاسفانه چندان قابل درمان نيست . چه مدت بعد از جدا كردنشون اين مشكل بوجود اومد؟ كف دريا يا مكملهاي كلسيم مصرف نميكنن؟

اين علايمي كه عرض ميكنم دارن؟ خارش منقار ( مدام صورت و منقارش نو به چوب يا ديواره هاي قفس بزنن) ؟ ترشحات از منقار؟ زخم هاي دهاني؟ تب مختصر، سستي و شكننده بودن پرها؟ ريزش پر بدون هيچ دليلي؟ خونريزي و وجود لخته در انتهاي پر؟ كاهش وزن؟

مشكل فعلي به چيدن تيزي منقار مربوط نميشه . لطفا پاسخ رو در اين تاپيك بفرماييد https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=95&page=450

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)