نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    21539

4 خیلی فوری...کمک کنید...خرگوشم بی حااااااله

سلام...کمکم کنید لطفا...دو سه روزیه خرگوش گرفتم..کوچیکه و شیطون...تا امروز عصر به خاطر اینکه یونجه نداشتیم هویج و کاهو بیشتر میدادیم..عصر بهش یونجه خشک دادیم.. بعد اون بیحاله و هیچی نمیخوره و شکمش باد کرده ..اینطوری نبود..بهش دو سری با سرنگ عرق نعناع دادم و ماساژ دادم شکمشو..دو سه ساعتی میشه ک اینکارو کردم ولی تغییری نکرده...خیلی سریع کمک کنید لطفاا... خیلی نگرانمممم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط setii نمایش پست ها
    سلام...کمکم کنید لطفا...دو سه روزیه خرگوش گرفتم..کوچیکه و شیطون...تا امروز عصر به خاطر اینکه یونجه نداشتیم هویج و کاهو بیشتر میدادیم..عصر بهش یونجه خشک دادیم.. بعد اون بیحاله و هیچی نمیخوره و شکمش باد کرده ..اینطوری نبود..بهش دو سری با سرنگ عرق نعناع دادم و ماساژ دادم شکمشو..دو سه ساعتی میشه ک اینکارو کردم ولی تغییری نکرده...خیلی سریع کمک کنید لطفاا... خیلی نگرانمممم
    سلام ، دخترم هويج و كاهو غذاي اصلي خرگوش نيست!! بچه خرگوش زير دوماه بايد شير بدون لاكتوز بخوره ، در صورتي كه اسهال بشه نبايد شير مصرف كنه. خرگوشتون نفخ كرده، كه در صورت عدم درمان ، كشنده است همينطور قدرت هضم اين حجم سنگينو نداره. اينكار هايي كه ميگم انجام بديد، هيچ غذايي هم تا برطرف شدن مشكلش داده نشه .

اول ٣ سي سي روغن زيتون با قطره چكان ، خيلي اهسته بريزيد دهانش و همزمان شكمش رو اروم ماساژ بديد . بعد از اون برای نفخش يك سي سي سركه سيب رو در ده سي سي اب گرم حل كنيدو روزی دوبار بهش بدید ( همين الان درست كنيد) و شکمشو مرتب اهسته ماساژ بدیدو اگه عرق نعنای ساده دارید ( تند نباشه ) سه بار در روز یک سی سي .

دمنوش اویشن و نعنا روزی 3 بار 1 سی سی بخوره. جویدن رزماری هم براش خوبه. از الان شروع كنيد، ماساژ مرتب فراموش نشه.
    ليست تغذيه خرگوش در چند صفحه اخر اين تاپيك نوشته شده، حتما بخونيد https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=6265

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    21539
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، دخترم هويج و كاهو غذاي اصلي خرگوش نيست!! بچه خرگوش زير دوماه بايد شير بدون لاكتوز بخوره ، در صورتي كه اسهال بشه نبايد شير مصرف كنه. خرگوشتون نفخ كرده، كه در صورت عدم درمان ، كشنده است همينطور قدرت هضم اين حجم سنگينو نداره. اينكار هايي كه ميگم انجام بديد، هيچ غذايي هم تا برطرف شدن مشكلش داده نشه .

اول ٣ سي سي روغن زيتون با قطره چكان ، خيلي اهسته بريزيد دهانش و همزمان شكمش رو اروم ماساژ بديد . بعد از اون برای نفخش يك سي سي سركه سيب رو در ده سي سي اب گرم حل كنيدو روزی دوبار بهش بدید ( همين الان درست كنيد) و شکمشو مرتب اهسته ماساژ بدیدو اگه عرق نعنای ساده دارید ( تند نباشه ) سه بار در روز یک سی سي .

دمنوش اویشن و نعنا روزی 3 بار 1 سی سی بخوره. جویدن رزماری هم براش خوبه. از الان شروع كنيد، ماساژ مرتب فراموش نشه.
    ليست تغذيه خرگوش در چند صفحه اخر اين تاپيك نوشته شده، حتما بخونيد https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=6265
    اهان ..ممنون...الان بهش روغن زیتون دادم...یکم بعد بهش سرکه رو هم میدم....خیلی ممنون....امیدوارم ک خوب شه..تقریبا چقد طول میکشه حالش خوب بشه؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط setii نمایش پست ها
    اهان ..ممنون...الان بهش روغن زیتون دادم...یکم بعد بهش سرکه رو هم میدم....خیلی ممنون....امیدوارم ک خوب شه..تقریبا چقد طول میکشه حالش خوب بشه؟؟
    زمان خاصي نداره . بايد منتظر تاثيرش بود

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    24482
    سلام
    شبتون بخیر
    من یه خرگوش دارم حدود یکساله دارمش تواین یکسال این مشکل واسش پیش نیومده بود
    الان چندروزه شکمش صدامیده خیلی
    و مدفوعشم میکنه ولی کم شده یکمم حالت شل داره
    تو سایت سرچ کردم یکی نوشته بود عرق نعنا بدید نفخ داره
    بهش بدم بنظرتون مشکلشو حل میکنه؟
    تروخدا هرچه زودتر جواب بدید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hadis98 نمایش پست ها
    سلام
    شبتون بخیر
    من یه خرگوش دارم حدود یکساله دارمش تواین یکسال این مشکل واسش پیش نیومده بود
    الان چندروزه شکمش صدامیده خیلی
    و مدفوعشم میکنه ولی کم شده یکمم حالت شل داره
    تو سایت سرچ کردم یکی نوشته بود عرق نعنا بدید نفخ داره
    بهش بدم بنظرتون مشکلشو حل میکنه؟
    تروخدا هرچه زودتر جواب بدید
    سلام ، چندسالشه و تغذيه اش چيه ؟ در حال حاضر اشتهاش خوبه ؟ شكمش سفت نشده ؟ كربوهيدرات زياد مصرف ميكنه يا سبزي و علوفه تر ؟

اين تاپيك پاسخ بديد http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=6265

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)