نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    21229

نگهداری‌کاسکو

باسلام،من‌یک‌کاسکو‌دارم جایی‌که‌قفسش‌رو‌تعیین کردم‌سرده،یک‌محیط‌سردی هستش،من‌باید‌چکارکنم‌‌ جاشوچجوری‌درست‌کنم‌که‌ پرندم‌آسیب‌نبینه؟‌‌‌‌ ‌‌‌ باتشکر

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Jalal Soltani نمایش پست ها
    باسلام،من‌یک‌کاسکو‌دارم جایی‌که‌قفسش‌رو‌تعیین کردم‌سرده،یک‌محیط‌سردی هستش،من‌باید‌چکارکنم‌‌ جاشوچجوری‌درست‌کنم‌که‌ پرندم‌آسیب‌نبینه؟‌‌‌‌ ‌‌‌ باتشکر
    سلام ، سوالتون كمي عجيب نيست ؟!! چرا مكان ديگه اي كه گرم و مناسب طوطي باشه در نظر نميگيريد ؟!! طوطيها در مناطق گرمسير زندگي ميكنن ، سرما بيمارشون ميكنه. نه ميشه ٢٤ساعت روي قفس رو پوشوند نه در تمام طول سال بخاري گذاشت . پس سريعا محلي كه امن و دماي مناسب باشه نگهداري كنيد چون واقعا راهي نداره و خيلي زود سرما ميخورن.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی کاسکو کنگو
    شماره عضویت
    21940
    سلام لطفا راهنمایی ام کنید من یه جوجه کاسکو 7 ماهه خریدم و خیلی نگرانش هستم
    من طوطی رو وقتی اوردم خونه رو یه قسمت بلند تو اتاق نشیمن گذاشتم شب وقتی خواستم دور قفس پارچه بکشم خیلی غار کرد مجبور شدیم بر داریمش و یه لامپ رو که نورش کم بود روشن گذاشتیم تا حدی که تقریبا همه جا تاریک بود شب که شد چون قبلش استرس داشت شروع به خوردن تخمه کرد فردا ساعت 7صبح شروع به صدا کردن کرد ولی غار نمیکشید تا اینکه بردیمش تو راه پله گذاشتیم اونجا تنها بود و دیگه صدا نکرد
    ایا لازمه دور قفس موقع خواب پارچه بکشم؟غار کردنش بعد به ذره تموم میشه؟
    صبح چرا صدا میکرد ناراحت بود یا داشت بازی میکرد؟
    الان که گذاشتیم راه پله بهش سر میزنیم اینطوری هم عادت میکنه به ما یا باید تو خونه باشه؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)