نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    اردک
    شماره عضویت
    21081

>>>>اردکی که پاش به صورت ناگهانی شروع به لنگ زدن کرده<<<<

سلام دوتا اردک سه ساله دارم دوتاشون نر هستن امروز خواستم بخوابونمشون دیدم اردک سفیدم که نژاد پکین داره پای راستش داره لنگ میزنه . غذاشو خورد کامل هیچ حالتی از بیماری نشون نمیده پاشو میگیره بالا و راه میره پاشو نگاه کردم نه دمای پاهاش فرق داشت نه چیزی رفته بود تو پاش کلا هیچ ورم یا نشونه ی دیگه ای نداشت غذاشم ویتامین های لازم رو داره و فک نکنم از لحاظ تغذیه ای مشکلی داشته باشه . فقط این اون یکی اردکم قوی تره و الان که فصل جفت گیری شون هست خیلی باهم دعوا میکنن و اون قوی تره و اون همیشه دعوارو میبره البته من جداشون میکنم ولی خب شاید اون زدش موقعی که نبودم . در ضمن تو هوای سردم نبوده
    لطفاااااا کمک کنید بگید چیکار کنم تا زود خوب شه ؟؟؟؟
    الانم‌ جایی که خوابیده زیرش خیلی نرم هست
    تورو خدا هرچی میدونید بگید خیلی نگرانم . بیماری خاصی هم نداره

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Duck21 نمایش پست ها
    سلام دوتا اردک سه ساله دارم دوتاشون نر هستن امروز خواستم بخوابونمشون دیدم اردک سفیدم که نژاد پکین داره پای راستش داره لنگ میزنه . غذاشو خورد کامل هیچ حالتی از بیماری نشون نمیده پاشو میگیره بالا و راه میره پاشو نگاه کردم نه دمای پاهاش فرق داشت نه چیزی رفته بود تو پاش کلا هیچ ورم یا نشونه ی دیگه ای نداشت غذاشم ویتامین های لازم رو داره و فک نکنم از لحاظ تغذیه ای مشکلی داشته باشه . فقط این اون یکی اردکم قوی تره و الان که فصل جفت گیری شون هست خیلی باهم دعوا میکنن و اون قوی تره و اون همیشه دعوارو میبره البته من جداشون میکنم ولی خب شاید اون زدش موقعی که نبودم . در ضمن تو هوای سردم نبوده
    لطفاااااا کمک کنید بگید چیکار کنم تا زود خوب شه ؟؟؟؟
    الانم‌ جایی که خوابیده زیرش خیلی نرم هست
    تورو خدا هرچی میدونید بگید خیلی نگرانم . بیماری خاصی هم نداره

سلام
    تا به حال واكسن دريافت كردن ؟ مشكلات پا كه بصورت اتفاقي پرنده رو درگير ميكنه غير از عللي مثل ضربه ، ميتونه شامل بيماريهاي ويروسي.....هم باشه . فعلا نميشه قطعا گفت مشكلش چيه. شايد يك ضربه ساده باشه يا شروع يك بيماري . بايد يه مدت بگذره تا علايم بروز كنه ، هر چند نبايد وقت رو تلف كرد و در اولين فرصت مراجعه بشه متخصص طيور . ممكنه تا بروز علايم فرصت درمان رو از دست بديد.
    از اردك ديگه جدا و ظروف مشترك ضدعفوني بشه . براي هر كدام ظرف و جايگاه جدا در نظر بگيريد . محل نگهداري مرطوب نباشه . قطر بستر رو زياد كنيد . با مقداري روغن زيتون گرم شده ، پاشو ماساژ بديد و چرب كنيد .

اگر علايمي مثل بي اشتهايي ، اسهال سبز يا سفيد ، مشكلات تنفسي ، لنگش پاي ديگه ، فلج پا يا گردن يا پيچش گردن، التهاب چشم يا سينوسها ، كبودي سينه ، پاها ، تغيير رنگ پوست و فرم پا ، ضخيم شدن مفاصل و انگشتان ، عطش زياد ، ترشحات بيني ، كز كردن ، پف الودگي پرها يا هر مورد غير عادي ديگه ملاحظه كرديد سريعا. به دامپزشك برسونيد. كدوم شهر هستيد ؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    27349
    عذر خواهم از محضر اساتید
    مورد مشابه داشتم بهش تا چند روز روزی یه حبه سیر دادم دهنش و روزی 2سی سی ب کمپلکس انسانی تا پنج روز بهش تزریق کردم....روزی نصف کپسول مولتی میتامین دادم
    خوب شد

بازهم خودت بهتر میدانی چیکار کنی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)