نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    20987

زندگی خرگوش در قفس

من میخوام خرگوش بخرم و هر روز در حال مطالعه هستم
    فقط هنوز متوجه نشدم که آیا میشه خرگوش رو تو قفس نگه داشت و فقط برای بازی بیرون آوردش ؟
    یا میشه تو حیاط نگه داشت ؟ اگه میشه تو سه ماه زمستون چطور تو حیاط بمونه ؟
    یه مقدار راهنماییم کنید 🐰[emoji259] [emoji195]

Sent from my SM-J320F using Parsipet mobile app

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidhedayati نمایش پست ها
    من میخوام خرگوش بخرم و هر روز در حال مطالعه هستم
    فقط هنوز متوجه نشدم که آیا میشه خرگوش رو تو قفس نگه داشت و فقط برای بازی بیرون آوردش ؟
    یا میشه تو حیاط نگه داشت ؟ اگه میشه تو سه ماه زمستون چطور تو حیاط بمونه ؟
    یه مقدار راهنماییم کنید ������[emoji259] [emoji195]

Sent from my SM-J320F using Parsipet mobile app
    سلام
    قفس براي خرگوش مناسب نيست ، اذيت ميشه ، هر چه محدودتر باشه گوشه گيرتر و افسرده تر ميشه ، بخصوص در دوران بلوغ كه بخاطر تغييرات هورموني پرخاشگر تر ميشه و اگر شرايط نگهداري مناسب و فضاي كافي نداشته باش هم اين عدم رضايت به شكل ناهنجاري هاي رفتاري بروز ميكنه . ميتونيد در اتاق با قفسه هاي مشبك و كارتن پلاست براش لانه بزرگ درست كنيد .

خرگوش به سرما مقاومه ، لانه هاي چوبي براي زندگي در حياط مناسبه ولي اطرافش بايد با پلاستيك ضخيم پوشيده شده باشه .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    21125
    سلام خدمت اقا امید .باید بگم که من چندین سال خرگوش نگه میداشتم اما نه پشت سر هم و الان هم دوتا خرگوش دارم .اگر حیاط دارین خرگوش هاتونو از صبح زود تا شب داخل حیاط ول کنید و نگران گربه ها هم نباشید چون خرگوش ها و حیوانات منطقه شما به هم عادت میکنن و در اخر شب خرگوش هارو به داخل خونه و قفس برگردونین .اما اگر حیاط ندارین خرگوش به دلیل زیاد کار کردن معده و کلیه ها باعث افتادن بوی بد در خونه میشه و از لحاظ روحی دیوونه میشه کا هایی مثل چنگ انداختن به قفس گاز گرفتن قفس که ممکنه به شکسته شدن دندون منجر بشه .برای هردو شما بهتره که خرگوش رو به مدت زمان زیادی داخل قفس زندانی نکنید در غیر این صورت حتی اگر بخواهید خرگوش رو داخل منزل ازاد نگه دارید افت جون کاغذ.چوب.فرش.مخصوصا مکت و گل و گیاه داخل منزن میشه و همرو میخوره و پاره میکنه.و اما بحث سرمای زمستون باید بگم که سرما برای خرگوش ها معنی نداره اما نه به معنای اینکه خرگوش رو در دمای زیر 5 یا ده درجه در فضای برفی رها کنیمشون اما در غیر این صورت در برابر دما مقاوم هستن اما باید مواظب باشید که خرگوش دو هوا نشه و زمان شب خرگوش داخل قفس اگر میزارید در فضای گرم نباشه چون در این صورت دو هوا میشه و ممکنه سرما بخوره..امید وارم که اطلاعات خوبی داده باشم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)