نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: طوطی سبز

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی سبز.مرغ عشق
    شماره عضویت
    20876

طوطی سبز

به طوطی سبز دارم خیلی دوسش دارم .. روی دست میاد بوس میده سوت میزنه ....اوایل همش بیرون قفس بود اما الان خیلی چوب میخوره چوبهای مبل اینه بالای پرده.... کلا هر چی چوب ببینه میخورد...باید چکار کنم چه چوب نخوره؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین زهرا نمایش پست ها
    به طوطی سبز دارم خیلی دوسش دارم .. روی دست میاد بوس میده سوت میزنه ....اوایل همش بیرون قفس بود اما الان خیلی چوب میخوره چوبهای مبل اینه بالای پرده.... کلا هر چی چوب ببینه میخورد...باید چکار کنم چه چوب نخوره؟
    سلام ، منظورتون از طوطي سبز ، ملنگو هست يا شاه طوطي؟ بفرماييد تاپيك مورد نظر رو خدمتتون معرفي كنم و اونجا سوالو جواب انجام بشه .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی سبز.مرغ عشق
    شماره عضویت
    20876
    [QUOTE=نازنین زهرا;278742]به طوطی سبز دارم خیلی دوسش دارم .. روی دست میاد بوس میده سوت میزنه ....اوایل همش بیرون قفس بود اما الان خیلی چوب میخوره چوبهای مبل اینه بالای پرده.... کلا هر چی چوب ببینه میخورد...باید چکار کنم چه چوب نخوره؟ فکر میکنم ملنگو باشه/

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی سبز.مرغ عشق
    شماره عضویت
    20876
    طوطی ملنگو هست .عید پارسال خریدمش تا دو سه ماه پیش خوب بود تازگیا خیلی زیاد چوب میخوره

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین زهرا نمایش پست ها
    طوطی ملنگو هست .عید پارسال خریدمش تا دو سه ماه پیش خوب بود تازگیا خیلی زیاد چوب میخوره
    ممنون
    لطفا سوالها رو به دقت در اين تاپيك پاسخ بديد https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=95
    انشالله فردا در خدمتم .
    سنش؟ تغذيش؟ اين أواخر اتفاق خاصي كه باعث استرسش شده باشه پيش نيومده ؟ مثلا قفسش ، وسايل، اسباب بازي ، يا محل قرار گرفتنش تغيير نكرده ؟ عضو جديد به خانواده اضافه نشده ؟ يا حيوان ؟ توجه و ارتباطتون كمتر نشده ؟ دود دخانيات ، قليان ،سيگار ..توي محيط نيست ؟ مقدار خواب كامل شبانه (١٢ساعت ) و روشنايي روز ، تفريح و ازادي ٣-٤ساعته بيرون از قفس رو داره؟ تغييري در تغذيه اش نداديد؟ سرو صدا و رفت و امد زياد نشده ؟ مكمل مخصوص طوطي سانان و نور افتاب دريافت ميكنه؟ كف دريا توي قفسش هست؟ اندازه قفس مناسبه ؟ منقار ، پر و پاها ، وضعيت خوبي داره ؟ تغيير دما ؟
    كوچكترين تغيير كم أهميتي ، ميتونه استرس زا باشه كه نارضايتيشو به اينصورت نشون ميده. تغذيه نامناسب ، كمبود ويتامينها و بلوغ ، هم عاملهاي ديگست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)