صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    20667

کمک فوری به توله ی که چهار شبانه روزه داره جیغ میزنه

یه توله ی دو ماهه هستش که مریضه دل درد شدید داره طوری که چهار روزه داره درد میگشه مشکل انگل داشت کرم گرد. بردمش دامپزشک بهش داروی انگل داد برای دردش بهش هیوسین زد ولی متاسفانه هیوسین هم نمیتونه جوابه درد این کوچولو رو بده همش جیغ میزنه من بهش سرلاکه گندم و میوه میدم رقیق و ماست و عرق نعنا واب اگه من با سرنگ بهشندم نمیخوره تا دو روز پیش با اینکه مریض بود خودش اب وغذا شو میخورد و کرمها رو دفع میکرد من حوده سی تا از کرمها رو دیدم ولی از دو شب پیش دیگه مدفوع نکرده دل دردشم غیر قابله کنترل شده فکر میکنم نفخ کرده چون دیشب که باد از شکمش خارج شد یه کم ارومترشد و تونست بخوابه ایا من میتونم تنقیه ش کنم که راحتتر شکمش خالی بشه؟

Sent from my XT1562 using Parsipet mobile app

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط مارمادوک نمایش پست ها
    یه توله ی دو ماهه هستش که مریضه دل درد شدید داره طوری که چهار روزه داره درد میگشه مشکل انگل داشت کرم گرد. بردمش دامپزشک بهش داروی انگل داد برای دردش بهش هیوسین زد ولی متاسفانه هیوسین هم نمیتونه جوابه درد این کوچولو رو بده همش جیغ میزنه من بهش سرلاکه گندم و میوه میدم رقیق و ماست و عرق نعنا واب اگه من با سرنگ بهشندم نمیخوره تا دو روز پیش با اینکه مریض بود خودش اب وغذا شو میخورد و کرمها رو دفع میکرد من حوده سی تا از کرمها رو دیدم ولی از دو شب پیش دیگه مدفوع نکرده دل دردشم غیر قابله کنترل شده فکر میکنم نفخ کرده چون دیشب که باد از شکمش خارج شد یه کم ارومترشد و تونست بخوابه ایا من میتونم تنقیه ش کنم که راحتتر شکمش خالی بشه؟

سلام
    شکمشو مرتب ماساژ بدید. هر غذایی میخوره با یک قاشق غذاخوری روغن زیتون ترکیب کنید. از دمنوش اویشن +نعنا و کمی عسل روزی دوبار یک سی سی بهش بدید.
    قطره دایمتیکون ( ضدنفخ ) و متوکلوپرامید( برای بازدهی و عملکرد بهتره دستگاه گوارش) از داروخانه انسانی تهیه کنید هر 6 ساعت 2 قطره از هرکدوم بهش بدید

اگر باز هم جواب نداد قرص وشیاف 5 میلی گرم بیزاکودیل و شیاف 1 گرمی گلیسیرین و شربت گریپ میکسچر (ضد نفخ و یبوست) تهیه کنید .

میتونید فقط هر 24 ساعت یک قرص 5 میلی گرمی بیزاکودیل بهش بدید/ یا روزی یکبار یک شیاف 5 میلی بیزا یا یک گرمی گلیسرین . یا هر 12 ساعت 5 قطره شربت گریپ میکسچر. همه رو باهم استفاده نکنید . یا شیاف یا قرص یا شربت.

یک قاشق غذاخوری سبوس گندم رو در یک لیوان شیر گرم حل کنید بخوره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    20667
    واقعا ازتون ممنونم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    خواهش ميكنم ، فراموش كردم بگم ، داروهاي ملين گفته شده رو نهايتا تا دو روز مصرف كنه و به محض عادي شدن شرايط قطعش كنيد . هر علايمي هم حين مصرف مشاهده كرديد سريعا اطلاع بديد . قرص بيزاكوديل همزمان با متوكلوپراميد مصرف نشه . گريپ ميكسچر رو ميتونيد توي شيرش حل كنيد و چون حاوي أسانس نعناست نه در مصرف نعنا و نه اين شربت زياده روي نكنيد ، مصرف زياد نعنا مسموميت ايجاد ميكنه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    20667
    ورم کرده بچم دیگه نفس نداره جیغ بزنه ولی یک سره دهنشو به حالت پاد کشیدن بازو بسته میکنه شکمشو که ماساژ میدم صدای اب میده داشتم مساژ میدادم از دهنش خون اومد به پهلو خوابوندمش که راه نفسش بسته نشه دیروز اون سگه بیماری که ریش عفونت کرده بود رو از دست دادم یه بچه ی بیماره دیگه رو هم از دست دادم و حالا این یکی هم داره میمره شاید یک هفته بیخوابی کشیدنم بی ثمر موند من چندین سگه بیمار دیگه رو هم اوردم کمکشون کنم ولی تنهایی واقعا سخته تو رو خدا اگه کسی رو میشناسید تو پرستاری کمکم کنه حتی‌ اگر تهران باشه بعد از اینکه خوب شدن من براشون جا درست کردم خودم نگهشون میدارم فقط تنهایی به این همه سگه بیمار رسیدن باعث شده نتونم به همشون رسیدگی کنم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط مارمادوک نمایش پست ها
    ورم کرده بچم دیگه نفس نداره جیغ بزنه ولی یک سره دهنشو به حالت پاد کشیدن بازو بسته میکنه شکمشو که ماساژ میدم صدای اب میده داشتم مساژ میدادم از دهنش خون اومد به پهلو خوابوندمش که راه نفسش بسته نشه دیروز اون سگه بیماری که ریش عفونت کرده بود رو از دست دادم یه بچه ی بیماره دیگه رو هم از دست دادم و حالا این یکی هم داره میمره شاید یک هفته بیخوابی کشیدنم بی ثمر موند من چندین سگه بیمار دیگه رو هم اوردم کمکشون کنم ولی تنهایی واقعا سخته تو رو خدا اگه کسی رو میشناسید تو پرستاری کمکم کنه حتی‌ اگر تهران باشه بعد از اینکه خوب شدن من براشون جا درست کردم خودم نگهشون میدارم فقط تنهایی به این همه سگه بیمار رسیدن باعث شده نتونم به همشون رسیدگی کنم

وای خدا
    چرا الان نمیبریدش بیمارستان ایرانیان؟؟ شبانه روزیه. تو روخدا به دادش برسید. خون دیگه برای چی از دهنش اومده؟؟؟؟چطور اینهمه دکتر متوجه نمیشن؟!! شاید بخاطر حجم انگل ، روده هاش تلسکوپی شده. یعنی در هم فرو رفته. با عکسبرداری مشخص میشه و فورا باید جراحی بشه.
    از بینی بهش نفس بدید. داروها رو تهیه کردید؟

بیمارستان ایرانیان: 02122843643
    همت .پاسداران.نگارستان یکم.پلاک 15

یه شماره براتون توی خصوصی میزارم. شاید کسی رو برای پرستاری و کمک بشناسن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    20667
    داروها رو بهش دادم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    20667
    من واقعا توانه این همه هزینه رو ندارم تا همین جا یک میلیون برای داروهاشون دادم جدا پدره دکتر حبیب زاده رو بیامرزه الان چند روزه باهاش اشنا شدم ازم هزینه ی درمان رو نمیگیره وگرنه من توانه مالیه اینو که سی تا سگ رو ببرم دکتر ندارم باورتون نمیشه اینجا هر بار سگی رو برای درمان میبرم برای هر ویزیت ۶۰هزار تومام میگیرن تا قبل از این خانوم دکتر دامپزشکا دیگه فقطپولو میگرفتن مثلا یه سرم زیر پوستی میزدن و تموم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    20667
    ببخشید من دیر جواب میدم اخه دارم به بچه میرسم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    20667
    سه تاشمارهای که بهم دادین دوتاش خاموشه و یکیشم هر چی زنگ میزنم جواب نمیدن ولی با این همه نمیدونید چقدر ارتون سپاسگذارم و چقدر براتون احترام قایلم که ندیده و نشناخته بدونه هیچ چشمداشتی اینقدر بهم کمک میکنید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)