نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    20667

کمک فوری اگر دامپزشکی بیداره لطفا جواب بده

یه سگ یکی دو ساله پیدا کردم که سینش به شدت خس خس میکنه ابریزش بینی داره که چسبناکه تند تند نفس میکشه گودرفتگی زیر چشم داره پوستش حالت ارتجاعژشو از دست داده و سرفه هم میکنه سرفش خشکه اسهال شدید داره رفتم داروخانه دگزامتازون بکمپلکس و جنتامایسین و سرم گرفتم بهش زدم در ضمن مدفوعشکاملا ابکی با قطعات استخوان و غذای هصم نشدست و بوی عفونت شدیدی میده و رنگش مایل به پارنجیه حدس میزنم بخاژر خون رنگش اینطوری شده میخواستم ببینمبا این شرایطی که گفتم ممکنه مسموم شده باشه یا اینکه ممکنه بدلیل کرمه گرد یا اسکاریس این نشونه ها رو پیدا کرده باشه چون تو م فوعش کرم گرد دیدم و ایا با توجه له اینکه شدیدا اسهال داره میتونم بهش مبدازول بدم؟

Sent from my XT1562 using Parsipet mobile app

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط مارمادوک نمایش پست ها
    یه سگ یکی دو ساله پیدا کردم که سینش به شدت خس خس میکنه ابریزش بینی داره که چسبناکه تند تند نفس میکشه گودرفتگی زیر چشم داره پوستش حالت ارتجاعژشو از دست داده و سرفه هم میکنه سرفش خشکه اسهال شدید داره رفتم داروخانه دگزامتازون بکمپلکس و جنتامایسین و سرم گرفتم بهش زدم در ضمن مدفوعشکاملا ابکی با قطعات استخوان و غذای هصم نشدست و بوی عفونت شدیدی میده و رنگش مایل به پارنجیه حدس میزنم بخاژر خون رنگش اینطوری شده میخواستم ببینمبا این شرایطی که گفتم ممکنه مسموم شده باشه یا اینکه ممکنه بدلیل کرمه گرد یا اسکاریس این نشونه ها رو پیدا کرده باشه چون تو م فوعش کرم گرد دیدم و ایا با توجه له اینکه شدیدا اسهال داره میتونم بهش مبدازول بدم؟

سلام
    دوست عزيز علايمي كه ميفرماييد مربوط به بيماري خطرناك ديستمپر هست . شايد درگيري همزمان با چند نوع بيماري ديگه مثل انگل ، و عفونت روده هم باشه كه در جاي خودش درمان لازم داره ولي موقعيت فعليش مشكوك به ديستمپر هست كه با تست ايمنوكروماتوگرافي مشخص ميشه . فعلا يك قرص مبندازول هر ١٢ساعت بهش بديد ، ولي نه اينكه درمان رو رها كنيد و تا ٢٤ساعت ديگه وقت رو تلف كنيد ! لطفا همين حالا سريعتر به بيمارستان ايرانيان مراجعه كنيد تا از دست نرفته . الان سرم ، تقويتي و انتي بيوتيك خوراكي و تزريقي لازم داره .

ايرانيان :

همت، پاسداران ، نگارستان يكم، پلاك 15/.
    22843643

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    20667
    ممنون دوست عزیز۸صبح بردمش پیشه دامپزشک خدا رو شکر دیستمپر نبود ولی عفونت شدید ریوی داره و ریه ش اب اورده مقدار زیادی دارو داد و متاسفانه رگش سرم رو پس میزنه وتا موقعی که ادرار نکنه احتماله بهبودی نداره امشب شبه تعیین کننده ایه فقط به باید براش دعا کنم چون دامپزشک بهم گفت خودمو برای از دست رفتنش اماده کنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)