نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    20620

ورم پای عروس هلندی

سلام.من یه جوجه یک ماه و نیمی دارم که به گفته فروشنده موقع جدا کردن از والدینش یکی از پاهاش فلج شده.ولی متاسفانه مفصل پاش کاملا ورم کرده و قرمزه. بطوریکه موقع ایستادن یک پاش به سمت شکمش خم میشه و زیر اون یکی پاش قرار میگیره.غذا خوردنش و مدفوعش کاملا ‌طبیعیه یکبار هم دکتر بردم گفتن کاریش نمیشه کرد.چون خیلی دلم براش میسوزه دنبال یه راه حل براش هستم می تونید کمکم کنید؟حیوونی خیلی گناه داره

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمدنیا نمایش پست ها
    سلام.من یه جوجه یک ماه و نیمی دارم که به گفته فروشنده موقع جدا کردن از والدینش یکی از پاهاش فلج شده.ولی متاسفانه مفصل پاش کاملا ورم کرده و قرمزه. بطوریکه موقع ایستادن یک پاش به سمت شکمش خم میشه و زیر اون یکی پاش قرار میگیره.غذا خوردنش و مدفوعش کاملا ‌طبیعیه یکبار هم دکتر بردم گفتن کاریش نمیشه کرد.چون خیلی دلم براش میسوزه دنبال یه راه حل براش هستم می تونید کمکم کنید؟حیوونی خیلی گناه داره
    سلام ميشه لطفا ازطريق اين لينك از پاش عكس بزاريد ؟ https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=13094

بفرماييد غيراز قرمزي و تورم ، اثار. ديگه اي مثل كبودي( خونمردگي) ، انحنا و پيچش مفصلي ( در حالت عادي ، غير از نشستن ) ميبينيد؟ ميتونه پا و انگشتان رو حركت بده؟ حس داره ؟ پا ، رشد طبيعي رو داشته ؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    20620
    نه فقط قرمز شده و موقع لمس انگار مفصله که ورم کرده.و کاملا به سمت بیرون خم شده.حتی نشستن هم براش سخته.پارو تکون میده ولی انگشتا رو نه.و موقعی که انگشتارو لمس میکنم واکنش نشون میده.رشد هر دو ما هم طبیعی و یک اندازه اس.متاسفانه برای اپلود عکس مشکل دارم.شماره ای نیست که از طریق تلگرام بفرستم؟؟؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نه فقط قرمز شده و موقع لمس انگار مفصله که ورم کرده.و کاملا به سمت بیرون خم شده.حتی نشستن هم براش سخته.پارو تکون میده ولی انگشتا رو نه.و موقعی که انگشتارو لمس میکنم واکنش نشون میده.رشد هر دو ما هم طبیعی و یک اندازه اس.متاسفانه برای اپلود عکس مشکل دارم.شماره ای نیست که از طریق تلگرام بفرستم؟؟؟؟
    خیلی ممنون. ولی اگر میشد عکس رو ببینم بهتر بود. مشکلتون برای اپلود چیه؟ حجم عکس اگر بالاست با فتوشاپ متناسبش کنید .
    این پا ، احتمالا دچار دررفتگی مفصل شده. فکر نمیکنم فلج باشه. چون اگر اسیب عصبی باشه ، مشخصش این نیست . اگر تاندون و رباط ها پاره یا بیش از حد کشیده شده باشند هم این علایم رو داره. هیچ موقع به حرف یک فروشنده که تخصصی نداره و فقط از روی ظاهر امر قضاوت میکنه اعتماد نکنید. برای بعضی فروشندگان سلامت این زبان بسته ها اهمیتی نداره . فوقش یه اسمی روی مشکلش میزارن که پیگیری نکنن و چندماه بعد میفروشنش.

این جوجه تا جوان هست و بافت و استخوان نرمتری داره باید درمان بشه. شاید مشکل حادی نباشه و با درمان ساده برطرف بشه. حتما سریعتر در اولین فرصت مراجعه کنید دامپزشک تا دیر نشده و عضوی از بین نرفته. اگر اعصاب تحت تاثیر باشه و هنوز امیدی برای بهبودی باشه ، از دست دادن زمان ممکنه منجر به قطع عصب حرکتی _حسی بشه.
    به این ادرس سریعا مراجعه کنید.ایشون دامپزشک توانایی هستن. انشالله درمان بشه.

کلینیک افتاب / دکتر وکیلی

09154442848 /8918500/ 7639344

دو ادرس از ایشون ثبت شده . باهاشون تماس بگیرید سوال کنید .

مشهد، بلوار وکیل آباد- بین دانش آموز و وکیل آباد 29- پلاک 657

بلوارملک آباد/ خیابان گوسا/ پلاک 15

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    20620
    خیلی ممنون بابت پیگیریتون .قبلا پیش دکتر سخائی کلینیک پاستور بردم.ولی گفتن به جز عمل کاری نمیشه کرد براش،که اونم هزینه اش برای من سنگینه.حتما پیش دکتر وکیلی هم میرم.من این عروس رو زمانی که دیدم تو بدترین وضعیت ممکن بود نه بهداشت محیطش درست بود نه غذاش.برای همین با علم به اینکه ممکنه هیچ وقت راه نره خریدمش.چون با اون شرایطش حتما تلف میشد.فقط دعا کنید خوب بشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    خیلی ممنون بابت پیگیریتون .قبلا پیش دکتر سخائی کلینیک پاستور بردم.ولی گفتن به جز عمل کاری نمیشه کرد براش،که اونم هزینه اش برای من سنگینه.حتما پیش دکتر وکیلی هم میرم.من این عروس رو زمانی که دیدم تو بدترین وضعیت ممکن بود نه بهداشت محیطش درست بود نه غذاش.برای همین با علم به اینکه ممکنه هیچ وقت راه نره خریدمش.چون با اون شرایطش حتما تلف میشد.فقط دعا کنید خوب بشه
    !!نفرموده بوديد قبلا دكتر برديد و نظرشون اين بوده !! خب نتيجه معايناتشون چي بود؟ مشكلش رو چي تشخيص دادند؟ عكسبرداري به تشخيص بهتر كمك ميكنه .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    20620
    اولین باری که سوالم رو پرسیدم گفتم خدمتتون که دکتر هم بردم.گفتن از نظر بدنی سالمه ولی هیچ کاری برای پاش نمیشه کرد بجز جراحی که هزینه زیادی داره ولی شاید مؤثر نباشه.فقط گفتن تقویتش کنم و امیدوار به راه رفتنش نباشم.البته الان بخاطر وابستگیش به من چند قدم رو راه میره تا بهم برسه ولی به سختی.راستش در مورد عکسبرداری هم دلم میخواد ولی متاسفانه هزینه نمیتونم بکنم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    20620

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    20620

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    اولین باری که سوالم رو پرسیدم گفتم خدمتتون که دکتر هم بردم.گفتن از نظر بدنی سالمه ولی هیچ کاری برای پاش نمیشه کرد بجز جراحی که هزینه زیادی داره ولی شاید مؤثر نباشه.فقط گفتن تقویتش کنم و امیدوار به راه رفتنش نباشم.البته الان بخاطر وابستگیش به من چند قدم رو راه میره تا بهم برسه ولی به سختی.راستش در مورد عکسبرداری هم دلم میخواد ولی متاسفانه هزینه نمیتونم بکنم
    متشكر. به نظرم ريسك جراحي رو بپذيريد ، حداقل ميدونيد تلاشتونو كرديد و از يه موهبتي كه ميتونه بهره مند بشه بي نصيب نمونده. در مورد هزينه ها هم با دكتر وكيلي صحبت كنيد. ايشون حمايتي و با تخفيف هم فعاليت ميكنن . شايد در كل نظر ديگه اي غير از جراحي داشته باشند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)