نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پروانه _ به زودی لاک پشت
    شماره عضویت
    20032

4 لطفا کمکم کنید تا مامان و بابام رو راضی کنم

سلام . من الان هیچ حیوونی ندارم ، امروز تو مدرسه با دوستام مشورت کردم که میخوام بگم مامان و بابام برام گربه بگیرن یا حداقل گربه های تو کوچمون رو بیارم خونه. ولی یکی از دوستام گفت که لاک پشت بهتره . منم موافق بودم چون تا حالا هیچوقت لاک پشت نداشتم . ولی من از مامان و بابام میترسم تا الان هم ازشون نپرسیدم ولی فردا میخوام از مامانم بپرسم . حالا خواستم از شما راهنمایی بگیرم که اگه قبول نکردن چه کنم؟ خونمون هم آپارتمانیه تا الان هم این حیوونا رو داشتم
    جوجه
    اردک
    مرغ عشق
    سگ
    همستر
    فنچ

ولی بگم سگ رو قبل از اینکه آپارتمانی بشیم داشتم
    حالا اولین قدم بنظرتون چیه؟
    تمام اطلاعات رو هم درباره لاک پشت میدونم
    عروسک لاک پشت هم دارم که مثلا با اون نشون بدم چقد میتونم مسئولیت لاک پشت رو قبول کنم
    فردا از یکی از همکلاسیام که قبلا لاک پشت داشته و چجوری بدست آورده میگیرم ولی چون شما تجربتون بیشتره خواستم از شما هم کمکی بگیرم

ممنونم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پروانه _ به زودی لاک پشت
    شماره عضویت
    20032
    راستی اینم بگم که برای تجهیزاتش دارم پول تو جیبی هام رو جمع میکنم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    19487
    سلام چیزی که من میخوام یه تجربه هس هیچ وقت پدر و مادری که راضی نیستن برای آوردن حیوون رو رازی نکن !
    چرا؟ خیلی سادس من خودم به زور راضی کردم و خرگوش آوردم اما نارضایتی اونها خودش رو نشون داد و خرگوش رو از خونه بیرون کردند و بردن باغ وحش!
    این باعث صدمه روحی به من و اون حیوون شد پس خواهش میکنم اونها رو به زور راضی نکنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پروانه _ به زودی لاک پشت
    شماره عضویت
    20032
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی وبلفی نمایش پست ها
    سلام چیزی که من میخوام یه تجربه هس هیچ وقت پدر و مادری که راضی نیستن برای آوردن حیوون رو رازی نکن !
    چرا؟ خیلی سادس من خودم به زور راضی کردم و خرگوش آوردم اما نارضایتی اونها خودش رو نشون داد و خرگوش رو از خونه بیرون کردند و بردن باغ وحش!
    این باعث صدمه روحی به من و اون حیوون شد پس خواهش میکنم اونها رو به زور راضی نکنید
    سلام و ممنون از نظرتون . من بابام راضی شد ولی مامانم نه . آخه من تک فرزندم ، از تنهایی افسرده میشم و اینکه اصلا نمیتونم باور کنم با این حالی که اینهمه حیوون داشتم الان حتی مامانم حاضر نیست لاک پشت رو قبول کنه . من از بابام دلیل اینکه موافق نبود رو پرسیدم فهمیدم که دلیلش اینه لاک پشت رو کجا بزاریم ، منم مشکلش رو حل کردم و موافقت کرد ولی مامانم میگه کثیفه و به درسات نمیرسی و ..... خب چه چیز خوبی بگم که اینقد بد فکر نکنه ؟ بخدا خسته شدم از بس تنهام و تو یه شهری هستیم که هیچکدوم از فامیلامون نیستن و تقریبا میشه گفت هیچوقت مهمون نداریم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    19487
    نقل قول نوشته اصلی توسط .Raia. نمایش پست ها
    سلام و ممنون از نظرتون . من بابام راضی شد ولی مامانم نه . آخه من تک فرزندم ، از تنهایی افسرده میشم و اینکه اصلا نمیتونم باور کنم با این حالی که اینهمه حیوون داشتم الان حتی مامانم حاضر نیست لاک پشت رو قبول کنه . من از بابام دلیل اینکه موافق نبود رو پرسیدم فهمیدم که دلیلش اینه لاک پشت رو کجا بزاریم ، منم مشکلش رو حل کردم و موافقت کرد ولی مامانم میگه کثیفه و به درسات نمیرسی و ..... خب چه چیز خوبی بگم که اینقد بد فکر نکنه ؟ بخدا خسته شدم از بس تنهام و تو یه شهری هستیم که هیچکدوم از فامیلامون نیستن و تقریبا میشه گفت هیچوقت مهمون نداریم
    حسی رو که دارید رو درک می کنم من الان اجازه خرید پت رو دارم .....
    اما نمی خرم...
    قسمت درس رو مادرتون درست میگن!
    من چند تا سوال مطرح میکنم به خودتون جواب بدید ببینید میتونید از حیوون نگه داری کنید یا نه! (نهوه راضی کردن رو نمی دونم )
    1:آیا شما به همه ی سوال ها صادقانه جواب خواهید داد؟
    2:آیا فرصت بازی و وقت گذروندن 2_3 ساعته همراه حیوان خود را دارید؟
    3:آیا غذا ،بهداشت،مسکن و... حیوان را میتوانید آماده کنید؟
    4:آیا تمیز کردن محل زندگی بطور مداوم برایتان مقدور هست؟
    5:آیا به پزشک بردن حیوان برایتان مقدور هست؟
    6 :آیا نیاز روحی حیوان را می توانید به طور کامل تامین کنید؟
    7 آیا پدر و ماد شما به شکل کامل اجازه ورود حیوان را به شما می دهند؟
    8 آیا به سوالات صادقانه جواب دادید؟
    اگر همه ی جواب های بالا بله هست تبریک می گوییم شما می توانید صاحب حیوان خانگی شوید.
    اما اگر یکی از آنها خیر هست تا آن جواب بله کامل نشده دست نگه دارید :-)

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پروانه _ به زودی لاک پشت
    شماره عضویت
    20032
    با سلام و ممنون از راهنماییتون . بالاخره راضی شدند و بگم که همه شون بله هستند . زودی یک لاک پشت میگیرم.

حتما معرفیش هم میکنم از انجمنان میخوام که این تاپیک رو ببندند

با تشکر

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خیر
    شماره عضویت
    29815
    سلام مامان و بابای من راضی به هیچ حیوانی نمی شوند و نمیدونم باید چیکار کنم لطفا کمک کنید راضی شون کنم برام یک سگ بخرن با خریدش مشکل ندارن با نگه داریم مشکل دارن هر کاری کردم نتونستم حتی خودمو به افسردگی زدم ولی زیر بارش نرفتن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)