نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فعـــلا نــدارم
    شماره عضویت
    20580

4 کمک برای خرید هاسکی

سلام به اساتید عزیز
    می خواستم از تجربیاتتون در مورد خرید هاسکی استفاده کنم.
    محل زندگی من اردبیله و تقریبا منطقه سردسیریه و فکر کنم هاسکی جاش خوب باشه.
    سوالات من:
    1-اگه هاسکی رو از تولگی تو محدوده خودش(با استفاده از قفس سگ) نگهداری کنی و به اونجا عادت کنه امکانش هست از خرابکاری تو خونه مثل جوییدن سیم ها گاز گرفتن مبل و تلویزیون جلوگیری بشه؟
    2-وسایل نگهداری هاسکی چه چیز هایی هستن؟
    3-چقدر در روز به فعالیت نیاز دارن؟
    4-چند ساعت در روز میتونن تنها بمونن؟

ممنون میشم پاسخ بدین

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سگ، شاه طوطی ، ماهی
    شماره عضویت
    20747
    سلام دوسته عزیز نه باید اموزشش بدی و یک سری اسپری بازدارنده هست که به هرجا بزنی اون سمتی نمیره اصلا یا باید خوب اموزشش بدی.
    این نژاد حداقل باید روزی 2 ساعت بازی کنه اگ نکنه مریض میشه و افسردگی میگیره.
    بعد از دوساعت بازی کردن باهاش و غذا دادن بقیه روزو تو خونه اگر کسی هم نباشه میمونه ومشکلی ایجاد نمیکنه

Sent from my ASUS_Z00AD using Parsipet mobile app

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش و سگ
    شماره عضویت
    20723
    با سلام خدمت شما دوست عزیز.میخوام اول اینجوری شروع کنم که هر حیووان خانگی نیاز به اموزش هایی داره که شما از حیوونتون میخاید .مسلما باید گفت که به هیچ وجه هیچ حیوونی دوست نداره داخل قفس بزرگ بشه و زندگیش به قفس ختم شه و هاسکی با جثه بزرگش هیچوقت به قفس عادت نمیکنه اما اگر سگ رو درون یک قفس بزرگ کنید موجب افسردگی سگ میشه و هار و وحشی میشه و هیچوقت به حرف شما گوش نخواهد داد و حتی خود سگ تحدیدیه برای شما و مطمعن باشید روزی زهرش رو به شما میریزه اگر زندگیشو به قفس محدود کنید.اما درباره ادرار بیشتر حیوانات مثل سگ و خرگوش و ... دوست دارن جایی ادرار و مدفوع کنن که قبلا حیوون دیگری در ان مکان این کار رو کرده ولی بزم باید بگم که این موضوع نیاز به اموزش داره.اما اگر میخوایید هاسکی رو در اپارتمان نگه داری کنید باید بگم که هاسکی مثل سگ های ریز جثه نیست .سگ های هاسکی علاقه زیادی به زوزه کشیدن دارن که اگر داخل اپارتمان نگه داری بشه موجب ازار و اذیت همه میشه.باید گفت که چون سگ های بزرگ جثه خطر چاقی تحدیدشون میکنه باید حداقل یک تا دوساعت پیاده روی کنن اگر در منزل تردمیل دارین که کارتون اسون تر میشه برای پیاده روی سگ.اما درباره وسایل نگه داری از سگ باید گفت که بستگی داره شما سگتونو میخاید چجوری اموزش بدید میخاید یه ساده باشه یا یه سگ نگهبان اکثرا برای سگ های توله اسباب بازی هایی میخرن که باهاشون بازی کنن و ظرف غذا و ظرف اب و تا زمانی که بزرگ بشه دوشک های مخصوصی هست برای مکان خواب سگ ها. خوشحال شدم که تونستم ذره ای به شما کمک کنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)