نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: دریافته سگ

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فعلا هیچی ولی 10سال سابقه سگ داشتن دارم
    شماره عضویت
    20469

دریافته سگ

سلام من فردین 25سالمه و 15سال سابقه داشتن سگ رو داشتم و کاملا هم رسیدگی و هرچی که واسه اسایش حیوان کافیست بلدم هاسکی.شپرد.دوبرمن.مالتز.انو اع تریرها.و.... خیلی سگای دیگه داشتم ولی 3ساله شرایطه مالیمون اصلا اجازه نمیده بخوام سگ بخرم ولی اگر داشته باشم از نظر رسیدگی مشکلی نیست چون خانوادمم پدرو مادرو خواهر عاشقه سگن ولی چون من یه ضرر 29ملیونی زدم نمیتونم ازشون واس خریده سگ پول بخوام حتی واسه یه پفک ولی اگه باشه بابام بیشتره من بهش میزسه.سرتونو درد نیارم هرکس دنبال یه صاحبه فوق العاده میگرده باتجربه باسه من هستم دوبر شپرد هاسکی تریر اشپیتز شیتزو و ... هرچی باشه قبول میکنم البته بجز سگای ایرانیه گله .شاهین شهره اصفهانم هستم هرجای ایران باشید با خرجه خودم واسم ارسال کنید.سگاییم که داشتم همگی بجز هاسکی که فروختم و یه تریر که ماشین زدش همگی توی باغ پسرخالمن توی اهواز چون اونم عشقه سگه منم جا واس همشون نداشتم الانم نمیتونم پس بگیرم واس همین از شماها که شرایطشو به هردلیل ندارید من هستم حاظرم محظرم امضا کنم و زیرش بنویسم به شرطه راحت بودن و لذت بردن سگ حتی هرروز فیلمسو واستون میفرستم خوبه؟؟فقط بدید 09364009744 تماسمه تماس 7عصر تا 7صبح خارج از این ساعت اس ام اس بدید

فرستاده شده از SM-G7102ِ من با Tapatalk

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فعلا هیچی ولی 10سال سابقه سگ داشتن دارم
    شماره عضویت
    20469
    لطفا تماس بگیرید 09364009744

فرستاده شده از SM-G7102ِ من با Tapatalk

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)