نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20245

ضرر خاک گربه

سلام می خواستم ببینم اینکه می گویند خاک های گربه ای که حالت جذب زیاد دارند که بصورت گلوله ای در میان (clumping) برای سیستم گوارش گربه ضرر داره وآخرش باعث مرگش میشه چقدر درسته؟

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza81 نمایش پست ها
    سلام می خواستم ببینم اینکه می گویند خاک های گربه ای که حالت جذب زیاد دارند که بصورت گلوله ای در میان (clumping) برای سیستم گوارش گربه ضرر داره وآخرش باعث مرگش میشه چقدر درسته؟

Sent from my SM-G900H using Tapatalk
    سلام ، ميهن پت پاسختونو دادم . اين اولين باره اين مطلبو ميشنوم !! تمامي محصولاتي كه براي بستر گربه به كار ميره از مواد شيميايي و چسب هاي مخصوص ساخته شده و طبيعيه كه هر نوع ماده شيميايي وقتي ناخواسته وارد دستكاه گوارش بشه ، به مرور زمان خطرسازه چه براي انسان و چه حيوان . نگرانيتون بي مورده . اين خاكها در سراسر دنيا و طبق استاندارد هاي خاص خودش ساخته ميشه و چاره ديگه اي هم نيست . بايد مراقب بود وارد چشمو گوش نشه كه عفونت كنه . وگرنه گربه علاقه اي به خوردن خاك نداره . اگر هم در اثر رطوبت ادرار مقداري به دست و پا بچسبه ، چندين بار تقلا ميكنه براي جداكردنشون تا نهايت بعد از اينكار شروع به ليس زدن خودش كنه . براي اينكه خيالتون راحت باشه ، بعد از بيرون امدن از ظرف بستر ، با برسهاي كوچك آرايشي ، پدها رو تميز كنيد .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    سلام عرض ادب
    من از خاک رس معمولی که با ماسه شسته مخلوط کردم برای بستر گربه استفاده میکنم آیا این کار از جهت بهداشتی اشتباه هست ؟
    گربه کوچیکه گاهی مواقع بیرون ازخاک مدفوع وادرار میکنه که بعد ازاینکه متوجه میشم با آب میشورم و خود مدفوع رو هم بداخل چاه پشت بام هدایت میکنم
    گربه از بس شیطونه فکرکنم پنجه هاشو دوروس حسابی تمیز نمیکنه آیا کاری هس که انجام بدم تا خیالم راحت باشه برای نوازش کردنش چون عادت کرده میاد تو بغلم وسرشو میبره زیر لباسم خلاصه حسابی برا خودش حال میکنه!؟

Sent from my G630-U10 using Parsipet mobile app

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط adasna نمایش پست ها
    سلام عرض ادب
    من از خاک رس معمولی که با ماسه شسته مخلوط کردم برای بستر گربه استفاده میکنم آیا این کار از جهت بهداشتی اشتباه هست ؟
    گربه کوچیکه گاهی مواقع بیرون ازخاک مدفوع وادرار میکنه که بعد ازاینکه متوجه میشم با آب میشورم و خود مدفوع رو هم بداخل چاه پشت بام هدایت میکنم
    گربه از بس شیطونه فکرکنم پنجه هاشو دوروس حسابی تمیز نمیکنه آیا کاری هس که انجام بدم تا خیالم راحت باشه برای نوازش کردنش چون عادت کرده میاد تو بغلم وسرشو میبره زیر لباسم خلاصه حسابی برا خودش حال میکنه!؟

سلام ، خير مشكل بهداشتي نداره . به هر حال هر خاكي غير از توليدات كارخانه اي مخصوص ، مقداري ناخالصي و الودگي اندك داره ولي نه به اونصورت كه نگرانتون كنه . چون خاك رس و ماسه وقتي مرطوب ميشه چسبندگيش بيشتره ، شما با دستمال يا حوله كوچك مرطوب پدها رو تميز كنيد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    وشستشو با آب کافیه برای مدفوع خارج از بستر

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط adasna نمایش پست ها
    وشستشو با آب کافیه برای مدفوع خارج از بستر

روي پشت بآم اگر منظورتونه با اب كافيه ، داخل منزل از شوينده و ضدعفوني كننده هم استفاده كنيد . مشكل دفع گربه جديد برطرف شد يا هنوز نزديك كولر ...؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    بله خوشبختانه بچه حرف گوش کنی شده ولی من تا حالا گربه به این شیطونی ندیدم خیلی با حاله منکه لذت میبرم از کاراش

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)