نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مرغ عشق

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    20237

مرغ عشق

یک جفت مرغ عشق دارم امسال یک بار تخم گذاست و از سه تا تخم دو تا بچه به دنیا امد و چند وقتی هست یکی از بچه ها مرده و الان یکی ماده مانده که شبیه مادرش هست پر هم در اورده و بعضی موقع بیرون هم میاد الان چند روزه که این یک جفت با هم دعوا می گیرن و ماده هم جیغ میکشه باید چیکار کنم تا مثل اول بشن؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا حسین پور نمایش پست ها
    یک جفت مرغ عشق دارم امسال یک بار تخم گذاست و از سه تا تخم دو تا بچه به دنیا امد و چند وقتی هست یکی از بچه ها مرده و الان یکی ماده مانده که شبیه مادرش هست پر هم در اورده و بعضی موقع بیرون هم میاد الان چند روزه که این یک جفت با هم دعوا می گیرن و ماده هم جیغ میکشه باید چیکار کنم تا مثل اول بشن؟
    سلام
    اگر جوجه دان خور شده يعني از ٤٠ روزگيش گذشته ، در قفس جداي از والدين نگهداريش كنيد تا بهش اسيب نزدن. احتمالا نر قصد داره مجدد جفتگيري كنه و تخمگذاري ، بلافاصله بعد از سري اخر ماده رو ضعيف ميكنه .
    نرو ماده رو جدا كنيد ، لانه هم برداريد . هر دو رو تقويت كنيد و جوجه كشي رو به دوماه ديگه موكول كنيد كه تقويت بشن.
    با توضيحاتي كه داديد جوجه هنوز دانخور نشده و حدود ١٥-٢٠ روز ديگه بايد اموزش ببينه. اگر اينطوره ، جوجه رو با نر جدا كرده هر دو رو در يك قفس با فاصله از قفس ماده نگهداري كنيد. پدر اموزشش ميده و بعد از ٤٠روزگي جداش كنيد. اگر ديديد حواس نر طي اين مدت به قفس ماده بود و جوجه رو تغذيه نميكرد ، جايي بزاريد كه ماده رو نبينه و هر سه رو تقويت كنيد
    لطفا ادامه در اين تاپيك http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=124

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)