نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20197

نيازمند كمكم براي درمان بچه گربه 2/5 ماهه

سلام
    من يه بچه گربه خيابوني تقريبن 3 ماهه پيدا كردم كه از ارتفاع بلندي افتاد تو حياط پشتي ما . وقتي رفتم بالا سرش ديدم رو دستش نمي تونه بايسته. الان 2 روز ميگذره و بهتر نشده. خيلي دنبال جايي گشتم كه هزينه هاي درمان كمتري براي گربه هاي خيابوني داشته باشه، اما موفق نشدم. عصري بردمش دكتر . عكس گرفتن و بعد از يه جلسه كه بين دكترا بود به من گفتن بيا عكس هارو ببين ...........خيلي غم انگيز بود آرنج دست بچه گربه از 2جا شكسته و عصبش كش اومده و گفتن حتمن بايد جراحي بشه وگرنه .....فلج ميشه ...تو راه همش اشكم جاري بود
    هزينه درمانش واقعن برام زياده ....و اصلن نمي تونم كه بچه رو به همين حال رها كنم ...
    نيازمند كمكتون هستم
    واقعن اميدوارم كه راه حل و هر چه زودتر پيدا كنم . چون الان ميشه 3 روز كه از شكستگي دستش مي گذره.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط *بلوط نمایش پست ها
    سلام
    من يه بچه گربه خيابوني تقريبن 3 ماهه پيدا كردم كه از ارتفاع بلندي افتاد تو حياط پشتي ما . وقتي رفتم بالا سرش ديدم رو دستش نمي تونه بايسته. الان 2 روز ميگذره و بهتر نشده. خيلي دنبال جايي گشتم كه هزينه هاي درمان كمتري براي گربه هاي خيابوني داشته باشه، اما موفق نشدم. عصري بردمش دكتر . عكس گرفتن و بعد از يه جلسه كه بين دكترا بود به من گفتن بيا عكس هارو ببين ...........خيلي غم انگيز بود آرنج دست بچه گربه از 2جا شكسته و عصبش كش اومده و گفتن حتمن بايد جراحي بشه وگرنه .....فلج ميشه ...تو راه همش اشكم جاري بود
    هزينه درمانش واقعن برام زياده ....و اصلن نمي تونم كه بچه رو به همين حال رها كنم ...
    نيازمند كمكتون هستم
    واقعن اميدوارم كه راه حل و هر چه زودتر پيدا كنم . چون الان ميشه 3 روز كه از شكستگي دستش مي گذره.
    تو رشت دامپزشکی هست که هزینه درمان و عمل جراحی حیوانات رو رایگان انجام میده . هزینه ها رو اسپانسرها پرداخت میکنن فقط هزینه ها دارو ها به عهده کسی هست که برای درمان اقدام کرده. آشنایی ندارید که بتونید به رشت منتقلش کنید ؟ هزینه عمل رو چقدر اعلام کردن ؟

تو بعضی از گروه های حمایتی هم میتونید گل ریزون براش بذارید که تو هزینه عمل بهتون کمک کنن . البته باید کاملا شفاف سازی بشه . عکس و شرایط گربه باید به طور کامل و مدام اعلام بشه .. فاکتورها به همراه قیمت داروها یا وسایل ... اگه خواستید تو پیام خصوصی شمارتون رو بدین که لینک گروه ها رو براتون ارسال کنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)