صفحه 1 از 11 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 102
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20168

1 راه اندازی آکواریوم آب شور 700 لیتری و تهیه تجهیزات مورد نیاز

سلام دوستای عزیزم!
    راستش منم بالاخره دلو به دریا زدم و بعد از مدتها نگهداری از آب شیرین و دیسکس قصد راه اندازی آب شور رو دارم! اما... خیییلی سردرگم شدم، هر کسی یه حرفی میزنه و حرف بقیه رو کاملا رد میکنه، تو این آشفته بازار هم فروشنده ها از آب گل آلود نهنگ میگیرن!!! برای همین به کمک شما بزرگواران واقعا احتیاج دارم و ممنون میشم منو راهنمایی کنین.
    امیدوارم این تاپیک مورد استفاده بقیه هم قرار بگیره! ان شا الله

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20168
    حدود یه ماه پیش تو نواب یه آکواریوم سفارش دادم به ابعاد:
    130 (طول) * 55 (عرض) * 70 (ارتفاع)
    شیشه ها 10 میل هستن، و فقط درز بین شیشه ها با چسب سیاه پر میشه، میتونم بگم چسب اصلا دیده نمیشه و این منو یکم نگران میکنه ولی فروشنده ادعا میکنه این از همه آکواریوم های نواب محکم تره!
    چیزی که واسه من خیلی نگران کننده تر هست اینه که فروشنده اصلا از پل استفاده نمیکنه و هر چی اصرار کردم که پل بالا و پایین رو نصب کنه قبول نکرد و میگه کارم رو خراب میکنه (البته ناگفته نماند میگه حاضرم دو تا شیشه پل رو بهت بدم ولی رو آک نصب نمیکنم!) و فقط به تسمه سرتاسری اکتفا میکنه

اما بحث شیرین قیمتش!
    دو میلیون و چهارصد هزار تومن. یه تانک با ابعادی که اشاره شد، پایه هایگلس با چارچوب فلزی، سامپ و تاج درب دار، تازه سیصد و پنجاه تومن هم پول نیسان وانت برای حمل تا اردبیل!
    دوستان چنتا پرسش:
    1 با این حجم آب اگه تانک پل نداشته باشه، خطری وجود داره؟
    2 چسب فقط بین درز شیشه هاست و گوشته نداره، تانک قابل اطمینانه؟ میخوام بذارم تو هال پذیرایی
    3 قیمتش چطوره؟ البته کیفیت کار عالیه! فقط چون هفته دیگه تحویل میده امکان ارسال عکسش فعلا وجود نداره!
    پیشاپیش از راهنمایتون سپاسگذارم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19075
    شما از نظر چسب نگران نباش ولی مشکلی که هست شیشه 10 میل برای طول 130 و ارتفاع 70 یکم ضعیف هست
    از کجا قیمت گرفتی ؟
    کدوم فروشگاه این ابعاد رو میسازه؟

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19075
    من خودم یه تانک ریملس درست کردم و برای طول90 و ارتفاع 54 از شیشه 10 میل استفاده کردم ولی وقتی دیدم موقع آبگیری شیشه کمی تغییر شکل داد و محدب شد شیشه جلو رو عوض کردم و 12 میل استفاده کردم و الان 6 ماه بدون مشکل داره کار میکنه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20168
    سلام سعید جان!
    لطف کردی به ما هم سر زدی
    من آکواریومم رو تو شمال به جنوب نواب نبش پل امام خمینی سفارش دادم، نمیدونم آوردن اسم فروشگاه مجازه یا نه؟
    در مورد پل نگفتی؟ لازمه یا با وجود تسمه های بالا و پایین دیگه نیازی به پل نیست؟
    راستی تانکتون زیباست، از پل هم استفاده کردین؟

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    دوست عزیز شیشه مشکلی نداره وخوبه چسبکاری هم احتمالا چسب خوب استفاده کردند ومشکلی نیست تسمه هم جواب تانکتون را خواهد داد چون عرض تانکتون کمه ولی یه پل ده سانت گذاشته بودند خیلی بهتر بود.ولی قیمت را هیچ جوره نمیتونم بفهمم چرا،سامپ واتصالات هم داره؟،ولی چرا شما تانکتون را از تهران خریدید همونجا میساختید با نصف این قیمت ،تهران هم اجاره ها زیاده هم نیروی انسانی گرانه وهم خرجها بیشتره ،اگه هنوز نساختند بنظر من همون اردبیل بسازید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19075
    اگه شیشه 10 میل استفاده کنه تسمه بالا رو حتما بزن از شکم دادن شیشه جلوگیری میکنه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20168
    سلام استاد!
    مشرف فرمودید
    اولش همانند گفته ی شما از اردبیل سفارش دادم، یه تانک 120 سانتی ماهیران، پولش رو هم به فروشنده دادم متاسفانه! اما چون ماهیران تهران موجودی 120 نداشت، فروشنده از نمایندگی تبریز درخواست کرد، نمایندگی تبریز هم موجودی 120 نو نداشت و گفت یه آکواریوم 120 داره که فقط فقط 3 روز تو نمایشگاه کار کرده و نو هستش به قیمت یک میلیون و هفتصد. عکس هم فرستاد.
    اما وقتی پول واریز شد و آکواریوم اومد متوجه شدیم بیش از چند سال کار کرده و ازهمه مهمتر یه لب پریدگی تو شیشه داشت!!! خلاصه آکواریوم رو به صد زحمت آوردم خونه و شستم و تمیزش کردم، اما اصلا به دلم ننشست و مدام رو اعصابم بود، بالاخره بردم گذاشتمش واسه فروش، زیر قیمت!
    جناب شادکامی، چون من تو تهران دانشجو هستم و هر هفته به تهران رفت و آمد دارم، تصمیم گرفتم آکواریوم رو همون تهران سفارش بدم، البته با کمبود شدید بودجه مواجه شدم و دیگه واسه لایو راک پول نمونده ولی دوست دارم اصولی کار کنم تا اینکه یک عمر نگران امنیت تانکم باشم!
    ممنون از راهنماییتون! امیدوارم با کمک جنابعالی و سایر دوستان بتونم مراحل بعدی رو بهتر بگذرونم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20168
    ممنونم دوست عزیز
    شیشه 10 میله و تسمه سرتاسری داره، هم بالا و هم پایین. اما پل نمیذاره!!! نمیدونم چرا

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20168
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed3015 نمایش پست ها
    اگه شیشه 10 میل استفاده کنه تسمه بالا رو حتما بزن از شکم دادن شیشه جلوگیری میکنه

ممنونم دوست عزیز
    شیشه 10 میله و تسمه سرتاسری داره، هم بالا و هم پایین. اما پل نمیذاره!!! نمیدونم چرا

صفحه 1 از 11 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)