صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 102
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20168
    نقل قول نوشته اصلی توسط شادکامی نمایش پست ها
    دوست عزیز هیچ وقت نباید اب شیر را به تانک اب شور اضافه کنید وباید اب با تی دی اس صفر یا حداکثر زیر ده باشد قبلش باید جک کنید تی دی اس چنده که اگه خیلی بالاست ممبران را عوض کنید یا رزین بگیرید البته اگه بخواید شرایط ایده ال داشته باشید که فکر نکنم چون با اینکه اینقدر دوستان وقت خودشون را گذاشتندتا سامپ خوبی داشته باشید شما فکر نکنم عملی انجام داده باشید .
    سلام!
    آقای شادکامی، ممنون بابت راهنماییتون، در ضمن بنده برای هر یک از رهنمایی های عزیزان، تشکر میکنم و تو دلم براشون آرزوی موفقیت میکنم. و مدیون وقتی که برام میذارن هستم.
    در مورد سامپ هم، در حال تغیر دادن سامپ هستم و با کمک یکی از فروشندگان با سابقه اردبیل در حال تبادل نظر جدی برای تغییر کارایی سامپ، با کمترین تغییر فیزیکی هستم! حتی قصد راه اندازی ای تی اس رو داشتم که با مطالعه تاپیک یکی از دوستان و با راهنمایی که شخص شما براشون انجام دادید، میخوام رفرجیوم رو به سامپ اضافه کنم و بی خیال ای تی اس بشم!
    ضمنا جناب شادکامی اگر نظر خودتون رو در مورد حباب داخل شیشه بیان بفرمایید، بی نهایت سپاسگذارتون میشم، بنده خیلی منتظر راهنمایی جنابعالی بودم، ولی مثل اینکه قابل ندونستید! بی صبرانه منتظرم!
    راستی کنار همون حباب، داخل شیشه یه چیزی مثل ستاره میدرخشه، که عکس گرفتن ازش کار من نیست و به یه عکاس و دوربینن حرفه ای نیاز داره.
    با اینکه نظر اکثریت دوستان گرامی این بود که مشکلی نداره، ولی من از استرس آینده ی این حباب (مثلا دو سه سال دیگه) وحشت زده ام، و برام یه کابوس شده! لطفا شما هم راهنماییم کنید، میترسم حباب از بدنه شیشه جدا بشه و تانک یه ترک خطی برداره، یا اون ستاره مانند موجب ترک بشه.
    ممنون

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط طاها 71 نمایش پست ها
    سلام!
    آقای شادکامی، ممنون بابت راهنماییتون، در ضمن بنده برای هر یک از رهنمایی های عزیزان، تشکر میکنم و تو دلم براشون آرزوی موفقیت میکنم. و مدیون وقتی که برام میذارن هستم.
    در مورد سامپ هم، در حال تغیر دادن سامپ هستم و با کمک یکی از فروشندگان با سابقه اردبیل در حال تبادل نظر جدی برای تغییر کارایی سامپ، با کمترین تغییر فیزیکی هستم! حتی قصد راه اندازی ای تی اس رو داشتم که با مطالعه تاپیک یکی از دوستان و با راهنمایی که شخص شما براشون انجام دادید، میخوام رفرجیوم رو به سامپ اضافه کنم و بی خیال ای تی اس بشم!
    ضمنا جناب شادکامی اگر نظر خودتون رو در مورد حباب داخل شیشه بیان بفرمایید، بی نهایت سپاسگذارتون میشم، بنده خیلی منتظر راهنمایی جنابعالی بودم، ولی مثل اینکه قابل ندونستید! بی صبرانه منتظرم!
    راستی کنار همون حباب، داخل شیشه یه چیزی مثل ستاره میدرخشه، که عکس گرفتن ازش کار من نیست و به یه عکاس و دوربینن حرفه ای نیاز داره.
    با اینکه نظر اکثریت دوستان گرامی این بود که مشکلی نداره، ولی من از استرس آینده ی این حباب (مثلا دو سه سال دیگه) وحشت زده ام، و برام یه کابوس شده! لطفا شما هم راهنماییم کنید، میترسم حباب از بدنه شیشه جدا بشه و تانک یه ترک خطی برداره، یا اون ستاره مانند موجب ترک بشه.
    ممنون
    دوست عزیز حتما سامپ را تغییر بدید تا دچار مشکل نشیدخودتون هم میتونید اینکار را بکنید زیاد هم به فروشنده ها اطمینان نکنید بهترین سامپها را دوستان درست کردند میتونید از همینها الگو برداری کنید ولی هر کاری میخواید بکنید قبل از ابگیری هست این سامپ دوست خوبم اقای سعید هست که میتونه الگوی خوبی باشه همچنین تو صفحه قبل هم یکی از دوستان چندتا عکس گذاشتند.
    در مورد شیشه من هم چون با دوستان هم عقیده بودم نظر ندادم معمولا قسمت اورفلو فشار کمتری به شیشه ها وارد میشه همچنین بعضی از مواقع برای خود من پیش امده که یه تانک ساختم بعدش دیدم که یکی از شیشه ها یه تیکه شیً داخلش هست ولی اینکه الان دارید میگید حالت ستاره ای شده کلا قضیه فرق میکنه میخواید خیالتون راحت بشه میتونید از داخل یه تیکه شیشه بچسبونید

Sent from my iPhone using parsipet

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20168
    ممنون آقای شادکامی!
    سامپ آقا سعید معرف حضور همه هست، از بس که حرفه ای ساخته شده
    در مورد آبگیری هم، چون حدود ده روز طول میکشه، و چون هیچ آبی وارد اورفلو و سامپ نمیره، میتونم طرح سامپ رو عوض کنم!
    میخوام خونه ی آخر سامپ رو رفرجیوم کنم و خونه ی ما قبل آخر واتر پمپ باشه، ولی بین ارتباط رفرجیوم و سایر قسمت های سامپ موندم
    طرح کلی: آب از اوورفلو و با گذشتن از فیلتر ساکس وارد اسکیمر میشه، بعد از اون وارد سه لایه پد درشت، متوسط و ریز الیاف میشه که زیرش حدود یک لیتر ماتریکس سیچم داره، خونه ی بعدیش برای مواد جذب عناصر مضره و سپس واتر پمپ و در آخر رفرجیوم
    آیا طرح مشکلی داره؟ البته شرمنده که وقت دوستان رو میگیرم، با تشکر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19075
    شما لطف دارین البته یه کار دیگه هم میتونید انجام بدین که تغییرات زیادی نیاز نداشته دیواره وسط رو بردارید و رفیوجیوم رو بزارید وسط خانه اول هم واسه اسکیمر و خانه آخر هم پمپ اصلی باشه دیواره وسط رو هم برای جدا کردن قسمت فیلتر ساکس استفاده کنی

ممنون آقای شادکامی!
    سامپ آقا سعید معرف حضور همه هست، از بس که حرفه ای ساخته شده
    در مورد آبگیری هم، چون حدود ده روز طول میکشه، و چون هیچ آبی وارد اورفلو و سامپ نمیره، میتونم طرح سامپ رو عوض کنم!
    میخوام خونه ی آخر سامپ رو رفرجیوم کنم و خونه ی ما قبل آخر واتر پمپ باشه، ولی بین ارتباط رفرجیوم و سایر قسمت های سامپ موندم
    طرح کلی: آب از اوورفلو و با گذشتن از فیلتر ساکس وارد اسکیمر میشه، بعد از اون وارد سه لایه پد درشت، متوسط و ریز الیاف میشه که زیرش حدود یک لیتر ماتریکس سیچم داره، خونه ی بعدیش برای مواد جذب عناصر مضره و سپس واتر پمپ و در آخر رفرجیوم
    آیا طرح مشکلی داره؟ البته شرمنده که وقت دوستان رو میگیرم، با تشکر

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20168
    [QUOTE=Saeed3015;275809]شما لطف دارین البته یه کار دیگه هم میتونید انجام بدین که تغییرات زیادی نیاز نداشته دیواره وسط رو بردارید و رفیوجیوم رو بزارید وسط خانه اول هم واسه اسکیمر و خانه آخر هم پمپ اصلی باشه دیواره وسط رو هم برای جدا کردن قسمت فیلتر ساکس استفاده کنی

سلام آقا سعید!
    واقعا ممنونم جناب! پیشنهاد خیلی خوبی بود، من هر چی فکر میکردم نمیدونستم درباره ریفریجیوم چکار باید بکنم، پیشنهاد شما واقعا معرکه است! فقط برای تصفیه فیزیکی، یک عدد ساکس کافیه؟ چون اگه شیشه وسط رو بردارم دیگه جا برای اسفنج ندارم.
    با عرض معذرت، یه سئوال دیگه هم از شما داشتم، با پیشنهاد خوبی که دادین، ماتریکس سیچم رو کجا بذارم؟ خونه اول کنار اسکیمر، یا خونه آخر بغل دست واتر پمپ؟
    سپاس از شما

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19075
    سپاس از شما
    فیلتر ساکس دو تا بذار من الان یه کم به مشکل خوردم خیلی زود باید فیلترها رو تمیز کنم هفته ای یکی دو بار باید فیلترها رو بشورم میتونی یه لایه از پد روی فیلترها استفاده کنی میتونی سامپ رو برگردونی ورودی و خروجی رو عوض کنی

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20168
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed3015 نمایش پست ها
    سپاس از شما
    فیلتر ساکس دو تا بذار من الان یه کم به مشکل خوردم خیلی زود باید فیلترها رو تمیز کنم هفته ای یکی دو بار باید فیلترها رو بشورم میتونی یه لایه از پد روی فیلترها استفاده کنی میتونی سامپ رو برگردونی ورودی و خروجی رو عوض کنی

سلام!
    سپاس بابت وقتی که برای بنده میذارید!
    حتما از راهنمایی هاتون استفاده میکنم، واقعا به درد بخور و علمی و عملی هستن
    در ضمن استاد به نظرتون اختلاف 500 هزار تومنی بین اسکیمر بابل مگاس c9 و dc9 ارزش پرداخت داره یا، همون c9 بهتره؟
    ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17431
    سلام!
    در ضمن استاد به نظرتون اختلاف 500 هزار تومنی بین اسکیمر بابل مگاس c9 و dc9 ارزش پرداخت داره یا، همون c9 بهتره؟
    ممنون
    dc9 واقعا فوق العادس. اگه بتونین بیشتر هزینه کنید و همین مدلو بگیرید واقعا تو اینده میتونید تفاوت رو حس کنید. خیلی قویه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19075
    سلام!
    ممنون
    به خاطر پمپ اسکیمر هست مدل dc9 موتورش dc هست و یه کنترل کننده داره که میشه دورش رو کم و زیاد کرد .

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    دوست عزیز اسکیمرd9بغیر از اینکه موتورش dcهست قدرت وکیفیت بالاتری داردواگه امکان مالیش را دارید حتما دی۹را بگیرید در مورد سامپ دیگه کسی از پد ومدیا استفاده نمیکنه البته فروشنده ها همیشه به مشتریشون چندتا بسته را میاندازند شما حالا که ماتریکس گرفتید میتونید بزارید کنار واترپمپ و بعد از پنچ شش ماه هم کم کم بریزید بیرون ،میتونید هم اصلا نزارید وبا خیال راحت تانکتون را راه اندازی کنید.
    پشم شیشه وپد را هم که اصلا نزارید فقط اون قسمتی که دوست خوبم اقای سعید برای مدیا وپد در نظر گرفتن را میتونید یه ابر درشت قسمت پایینش بزارید که حباب وارد خانه واتر پمپ نشه البته اگه نزارید هم مشکلی نیست .

فیلتر ساکس هم همونجور که دوست خوبم گفت حتما حداقل دوتا بزارید که مجبور نشید یکی دو روز در میان تمیز کنید

صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)