صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 102
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20168
    سلام!
    دوستان، جسارتا کسی از کارایی اون الیاف پلاستیکی خبری نداره؟
    ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19075
    نقل قول نوشته اصلی توسط طاها 71 نمایش پست ها
    سلام!
    دوستان، جسارتا کسی از کارایی اون الیاف پلاستیکی خبری نداره؟
    ممنون
    اونا رو فکر کنم برای خالی نبودن بسته بندی گذاشتن من تا حالا ندیدم

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20168
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed3015 نمایش پست ها
    اونا رو فکر کنم برای خالی نبودن بسته بندی گذاشتن من تا حالا ندیدم

سلام!
    سعید جان اونا رو داخل سامپ آکواریوم های ماهیران میذارن و من اونا رو از آکواریوم قبلی دارم، که نمیدونم کاراییش چیه ولی زیاد مهم نیستن، میذارمشون تو قسمت پدها، بالاخره بهتر از هیچیه!
    موفق باشی

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20168
    سلام!
    عزیزان، من حدود یک میلیون و نیم بودجه دارم که میخوام برای مابقی لوازم آکواریوم هزینه کنم، لطفا بفرمایید از بین اسکیمر و لایو راک کدوم رو انتخاب کنم؟
    میشه آکواریوم بعد از قرار دادن صخره ها، مدتی بدون اسکیمر باشه؟ یا اول اسکیمر بعدا صخره زنده؟
    اگه پیشنهادتون اسکیمره، چه چیزی با این بودجه بگیرم؟ بابل مگاس یا ریف اختاپوس یا...؟
    در ضمن من هفته قبل تو نواب یه اسکیمر ریف اختاپوس به قیمت 830 تومن دیدم که فروشنده گفت برای حجم آکواریوم من مناسبه!!! خیلی تعجب کردم، چون من شنیده بودم پایین ترین اسکیمر ریف اختاپوس بالای 1.5 قیمت داره. اسم اسکیمر، ریف اختاپوس int 150 بود. در موری بابل مگاس هم کدوم بهتره؟ c9 یا h9 یا جدیدا dc هم اومده
    حجم اسمی تانک من به همراه سامپ و بدون لایو راک و... 600 لیتره، و با تمام لوازم و صخره ها چیزی حدود 420 لیتر
    ممنون از همه عزیزانی که تا به این لحظه راهنماییم کردن!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19075
    سلام!
    عزیزان، من حدود یک میلیون و نیم بودجه دارم که میخوام برای مابقی لوازم آکواریوم هزینه کنم، لطفا بفرمایید از بین اسکیمر و لایو راک کدوم رو انتخاب کنم؟
    میشه آکواریوم بعد از قرار دادن صخره ها، مدتی بدون اسکیمر باشه؟ یا اول اسکیمر بعدا صخره زنده؟
    اگه پیشنهادتون اسکیمره، چه چیزی با این بودجه بگیرم؟ بابل مگاس یا ریف اختاپوس یا...؟
    در ضمن من هفته قبل تو نواب یه اسکیمر ریف اختاپوس به قیمت 830 تومن دیدم که فروشنده گفت برای حجم آکواریوم من مناسبه!!! خیلی تعجب کردم، چون من شنیده بودم پایین ترین اسکیمر ریف اختاپوس بالای 1.5 قیمت داره. اسم اسکیمر، ریف اختاپوس int 150 بود. در موری بابل مگاس هم کدوم بهتره؟ c9 یا h9 یا جدیدا dc هم اومده
    حجم اسمی تانک من به همراه سامپ و بدون لایو راک و... 600 لیتره، و با تمام لوازم و صخره ها چیزی حدود 420 لیتر
    اسکیمر رو بسته به نوع تانک باید انتخاب کنی
    برای تانک sps سه برابر و تانک lps دو برابر و برای ماهی 1تا 1.5 برابر ظرفیت تانک رو باید تهیه کنی که به نظر من اگه سه برابر بگیری بهتره بعدا هر نوع تانک که بخوای راه اندازی کنی جواب گو هست هر دو برند خوب هستند بسته به بودجه شما داره کدوم رو انتخاب کنی int 150 فکر کنم واسه 700 لیتره

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    سلام!
    دوست عزیز لایوراک نمیخواد بگیرید وبجاش راک بگیرید که خیلی ارزانتر هم در میاد فقط یکی دوتا تیکه کوچک لایوراک بگیرید همون راکها بعد ار چند مدت تبدیل به لایوراک میشه ،اسکیمر ۱۵۰ریف اختاپوس مناسب تانک شما نیست بنظر من بهترین حالت مدل ۲۰۰هست مدل کرو۹بابل مگاس هم خوبه ولی بنظر من یه مدل قویتر بگیرید اگه مدل dc-9بگیرید که عالیه

کاربر موثر

شماره عضویت
    5194
    مبارک باشه دوست عزیز

شما تو گام اول حتما سامپ رو تغییر بدید که با اسن سامپ به مشکل میخورید
    قسمت اول رو برای حداقل 3 تا فیلتر ساکس در نظر بگیر
    قسمت دوم اسکیمر و رآکتور ها
    قسمت سوم واتر پمپ

در مورد موج ساز هم یه موج ساز افقی اومده که کارایی بسیار عالی و قیمت هم مناسب برای sps بهترین گزینه این نوع موج ساز هست

طبق فرمایش دوست عزیزم آقای شادکامی لایو راک نگیر و ددراک ( سنگ مرده ) بگیر و با چسب مخصوص سنگ یه سخره چینی شیک انجام بده
    از مدیا هم استفاده نکنی بهتره و بجاش به اندازه کافی دد راک استفاده کن

در مورد شن هم تا جایی که میتونی ارتفاع شن رو کم بگیر

یک تجربه : بیشترین بودجه رو برای نور و اسکیمر انجام بده که اگه این کار رو نکنی ضرر چند برابر خواهی کرد
    یه سرچی در مورد اسکیمر های شرکت دلتک Deltec مثلا مدل 1456 داشته باش جزء بهترین اسکیمر های دنیا هست و نمایندگیش توی نواب هست

در مورد اون لب پریدیگی که عادیه و چیزی نیست

موفق باشید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20168
    سلام!
    ممنون از راهنمایی های خوب و ارزنده تمامی اساتید.
    امیدوارم همواره موفق باشین! تشکر

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20168
    سلام دوستان!
    میخوام آکواریوم رو آبگیری کنم، ولی نمیدونم آیا همشو با آب ro پر کنم یا در صدی رو با ro و بقیشو با آب لوله کشی؟
    پر شدن آکواریوم با ro سخت و زمانبره، حدود دو سال پیش هم وقتی تانک دیسکس ها رو با ro پر میکردم دستگاه داغ کرد و 60 تومن خرج تو دستم گذاشت، ولی اینبار با احتیاط پرش میکنم، اما نمیدونم همشو ro بریزم یا مقداریشو.
    منتظر راهنمایی های مفید شما عزیزان هستم!
    ممنون!

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    سلام دوستان!
    میخوام آکواریوم رو آبگیری کنم، ولی نمیدونم آیا همشو با آب ro پر کنم یا در صدی رو با ro و بقیشو با آب لوله کشی؟
    پر شدن آکواریوم با ro سخت و زمانبره، حدود دو سال پیش هم وقتی تانک دیسکس ها رو با ro پر میکردم دستگاه داغ کرد و 60 تومن خرج تو دستم گذاشت، ولی اینبار با احتیاط پرش میکنم، اما نمیدونم همشو ro بریزم یا مقداریشو.
    منتظر راهنمایی های مفید شما عزیزان هستم!
    ممنون!
    دوست عزیز هیچ وقت نباید اب شیر را به تانک اب شور اضافه کنید وباید اب با تی دی اس صفر یا حداکثر زیر ده باشد قبلش باید جک کنید تی دی اس چنده که اگه خیلی بالاست ممبران را عوض کنید یا رزین بگیرید البته اگه بخواید شرایط ایده ال داشته باشید که فکر نکنم چون با اینکه اینقدر دوستان وقت خودشون را گذاشتندتا سامپ خوبی داشته باشید شما فکر نکنم عملی انجام داده باشید .

صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)