نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    19993

13 فوری! پاهای بچه گربه دو ماهه دارند از کار می افتند !

سه، چهار روز پیش گربه شروع کرد به لنگیدن روی پای راستش. الان به سختی می تواند راه برود. هر دو پاهاش دارند کاملا از کار می افتند. انگار که دارد فلج می شود.

لازم است کاری کنم قبل از اینکه استفاده از پاهاش را از دست بدهد و صدمه قابل بر عکس کردن نباشد.

با سپاس

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیر۲۰۱۲ نمایش پست ها
    سه، چهار روز پیش گربه شروع کرد به لنگیدن روی پای راستش. الان به سختی می تواند راه برود. هر دو پاهاش دارند کاملا از کار می افتند. انگار که دارد فلج می شود.

لازم است کاری کنم قبل از اینکه استفاده از پاهاش را از دست بدهد و صدمه قابل بر عکس کردن نباشد.

با سپاس
    سلام. شما در هر سه انجمن این تاپیک رو ایجاد کردید ولی تشریف نیوردید میهن پت پاسخ سوالهامو بدید؟!!
    ضربه به كمرش خورده يا از ارتفاع پريده؟ سم يا غذاي فاسد نخورده ؟ كنترل ادرار و مدفوع داره ؟ تصادف نكرده ؟ مردمك چشمش بازتر از حد معمول نيست؟ تورم شكم يا استخوان داره؟ خونريزي ، كبودي ، جراحت يا مشكلي در اندامها ميبينيد ؟ اشتهاش چطوره؟ دماي بدنش بالا نيست ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    سلام و عرض ادب
    گربه منم دوسه روزه روی دست راستش مشکل داره وقتی بلند میکنه که جلوبره یه لرزه رودسش می افته ضمن اینکه نمیتونه پاشو محکم روی زمین بزاره وهمش داره پاکش میکنه همینطوری که من نگاه کردم ودست مالیدم چیزی احساس نکردم که مثلا ناخنش برگشته باشه یا بریدگی باشه شما چه فکر میکنید
    ممنون از راهنمایتون

Sent from my G630-U10 using Parsipet mobile app

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط adasna نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    گربه منم دوسه روزه روی دست راستش مشکل داره وقتی بلند میکنه که جلوبره یه لرزه رودسش می افته ضمن اینکه نمیتونه پاشو محکم روی زمین بزاره وهمش داره پاکش میکنه همینطوری که من نگاه کردم ودست مالیدم چیزی احساس نکردم که مثلا ناخنش برگشته باشه یا بریدگی باشه شما چه فکر میکنید
    ممنون از راهنمایتون

سلام. شاید ضربه خورده. یعنی هم دست و هم پاش مشکل داره؟! اینکه به قول شما مرتب پاکش میکنه یعنی با لیس زدن داره دردش رو التیام میده. دقیقتر بررسی کنید احتمال تورم و ضرب دیدگی هست. اگر مورد جدیه مراجعه کنید دامپزشک.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    20039
    خیر فقط دست راستش هست وبیشتر انگار میخاد یه چیزی روبکنه بازم نگاه کردم رنگش صورتیه تورم نداره چرک نداره وقتی دسنشو بلند میکنه که بذاره جلو یه چیزی مثه چندش کردنه میلزونه بعد حرکت میده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)