صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پروانه _ به زودی لاک پشت
    شماره عضویت
    20032

8 معرفی گربه های .raia.

سلامممم من عضو جدید هستم و اومدم تا گربه هام رو معرفی کنم فقط اینو بگم که فعلا نمیتونم عکسشونو بزارم ولی بیوگرافیشونو میزارم : خب اول از هانی که بزرگتره شروع میکنم. هانی یه دختر خیلی لوس و ترسوعه ولی بانمک و خوشگله عاشق گوشت گوسفند و شیر و ماسته فک کنم 5 ماهش باشه حالا نوبت لوسی خانم: لوسی فک کنم 3 ماهش باشه.خیلی ناز و لوسه برعکس هانی اصلا ترسو نیست و عاشق نوازشه گوشت و شیر میخوره. خب اینم بیوگرافیشون سر فرصت هم عکساشونو میزارم فقط درباره تغذیه لوسی یه سوال دارم.دیگه چی میتونم بدم بهش بخوره؟ من کلا فقط گوشت و شیر بهش میدم میترسم چیز دیگه ای مریض کنه.لطفا راهنمایی کنید ممنونم
    ویرایش توسط .Raia. : 29th September 2016 در ساعت 02:02 PM

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط .Raia. نمایش پست ها
    سلامممم من عضو جدید هستم و اومدم تا گربه هام رو معرفی کنم فقط اینو بگم که فعلا نمیتونم عکسشونو بزارم ولی بیوگرافیشونو میزارم : خب اول از هانی که بزرگتره شروع میکنم. هانی یه دختر خیلی لوس و ترسوعه ولی بانمک و خوشگله عاشق گوشت گوسفند و شیر و ماسته فک کنم 5 ماهش باشه حالا نوبت لوسی خانم: لوسی فک کنم 3 ماهش باشه.خیلی ناز و لوسه برعکس هانی اصلا ترسو نیست و عاشق نوازشه گوشت و شیر میخوره. خب اینم بیوگرافیشون سر فرصت هم عکساشونو میزارم فقط درباره تغذیه لوسی یه سوال دارم.دیگه چی میتونم بدم بهش بخوره؟ من کلا فقط گوشت و شیر بهش میدم میترسم چیز دیگه ای مریض کنه.لطفا راهنمایی کنید ممنونم
    سلام ، لطفا توي اين تالار سوالتون رو بپرسيد ممنونhttp://www.parsipet.ir/showthread.php?t=75

تغذيه تنها با گوشت ، مشكلات زيادي براش درست ميكنه چون كامل نيست و همه مواد مورد نياز بدن رو نداره .

غذاهاي مضر:

سير ، پياز ، ادويه جات ، شكلات، نوشيدنيهاي كافيئن دار استخوان ، قهوه ، غذاي سگ ، انگورو كشمش ، گوشت و تخم مرغ خام ، مصرف بيش از حد جگر و تن ماهي

غذاهاي مفيد:

در اين سن ، روزانه ٤-٦وعده به غذا احتياج داره . ٣وعده غذاي جامد و نرم( شامل دو وعده گوشتي مثل مرغ و گوسفند كه گوشت گوسفند چربي و كلسترول بالايي نسبت به گوشت گوساله داره ولي چون سن فعاليت و رشدشه تا ٦ماهگي الي يكسالگي ، مصرفش مانعي نداره ، بعد از اين سن ، از مقدارش در وعده ها كاسته بشه و گوشتهاي كم ضرر تري جايگزين بشه مثل گوساله ،مرغ و ماهي و يك وعده غذاهاي تركيبي مثل برنج ، سيب زميني، ماكاروني ، سنگدان و حبوبات و غلات پخته و چرخشده . )

و سه وعده شير و لبنيات. غذاها رو خشك مصرف نكنه ، براي فعاليت روده ها مضره ، يا ريش ريش و يا چرخشده با يه كم اب مرغ مخلوط بشه كه خشك نباشه و مشكل يبوست پيدا نكنه . همه اين غذاها بدون ، ادويه و سير و پياز پخته بشه ، با كمي نمك و روغن .

حبوبات هم بصورت پخته ، كوبيده و تركيب شده با اب مرغ يا ماست خوبه . سوپ و ابگوشت هم بصورت جداگانه براش بپزيد.

سنگدان پخته و چرخشده كه بسيار هم مقويه . ماست ، شير ، پنير بدون نمك و گاهي خامه . دل پخته مرغ هفته اي يكبار يا هرازگاهي به مقدار كم. ماهي ، تن و جگر پخته مرغ ، ماهي يكبار به مقدار كم . جوانه گندم و سمنو مورد علاقشونه و براي دفع هير بال مفيده و شامل ويتامينهاي گروه ب هست كه بسيار براي پوست ، مو و فعاليت دستگاه گوارشتون مفيده . ميتونيد خمير مالت هم ، كه با طعمهاي مختلف هست از پت شاپ تهيه كنيد .

اينها غذاهاي خونگيه ، در كنارش از غذاهاي مخصوص گربه كه در برندهاي مختلف و با تركيبات متفاوت تهيه شده هم ، ميتونيد بهش بديد. از ٤/٥ ماهگي هم . استخوان اصلا استفاده نشه ، ميتونيد بعد از ٤-٥ماهگي ، گاهي اسكلت پخته مرغ رو بصورت چرخشده بهش بديد .

از ويتامينهاي مخصوص گربه ، يا مولتي ويتامين نوزاد ، روزي دو قطره مستقيم بدون اب دهانش بريزيد يا يكروز درميون ٣ قطره در شير يا ماست حل كنيد .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    19487
    سلام ما منتظر هستیم هرچه زود تر این پیشی های زیبا رو ببینممطمعن هستم که مثل همه ی گربه ها و حیوانات
    بی صبرانه منتظر های و لوسی هستیم ...

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پروانه _ به زودی لاک پشت
    شماره عضویت
    20032
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، لطفا توي اين تالار سوالتون رو بپرسيد ممنونhttp://www.parsipet.ir/showthread.php?t=75تغذيه تنها با گوشت ، مشكلات زيادي براش درست ميكنه چون كامل نيست و همه مواد مورد نياز بدن رو نداره . غذاهاي مضر: سير ، پياز ، ادويه جات ، شكلات، نوشيدنيهاي كافيئن دار استخوان ، قهوه ، غذاي سگ ، انگورو كشمش ، گوشت و تخم مرغ خام ، مصرف بيش از حد جگر و تن ماهي غذاهاي مفيد:در اين سن ، روزانه ٤-٦وعده به غذا احتياج داره . ٣وعده غذاي جامد و نرم( شامل دو وعده گوشتي مثل مرغ و گوسفند كه گوشت گوسفند چربي و كلسترول بالايي نسبت به گوشت گوساله داره ولي چون سن فعاليت و رشدشه تا ٦ماهگي الي يكسالگي ، مصرفش مانعي نداره ، بعد از اين سن ، از مقدارش در وعده ها كاسته بشه و گوشتهاي كم ضرر تري جايگزين بشه مثل گوساله ،مرغ و ماهي و يك وعده غذاهاي تركيبي مثل برنج ، سيب زميني، ماكاروني ، سنگدان و حبوبات و غلات پخته و چرخشده . ) و سه وعده شير و لبنيات. غذاها رو خشك مصرف نكنه ، براي فعاليت روده ها مضره ، يا ريش ريش و يا چرخشده با يه كم اب مرغ مخلوط بشه كه خشك نباشه و مشكل يبوست پيدا نكنه . همه اين غذاها بدون ، ادويه و سير و پياز پخته بشه ، با كمي نمك و روغن . حبوبات هم بصورت پخته ، كوبيده و تركيب شده با اب مرغ يا ماست خوبه . سوپ و ابگوشت هم بصورت جداگانه براش بپزيد. سنگدان پخته و چرخشده كه بسيار هم مقويه . ماست ، شير ، پنير بدون نمك و گاهي خامه . دل پخته مرغ هفته اي يكبار يا هرازگاهي به مقدار كم. ماهي ، تن و جگر پخته مرغ ، ماهي يكبار به مقدار كم . جوانه گندم و سمنو مورد علاقشونه و براي دفع هير بال مفيده و شامل ويتامينهاي گروه ب هست كه بسيار براي پوست ، مو و فعاليت دستگاه گوارشتون مفيده . ميتونيد خمير مالت هم ، كه با طعمهاي مختلف هست از پت شاپ تهيه كنيد .اينها غذاهاي خونگيه ، در كنارش از غذاهاي مخصوص گربه كه در برندهاي مختلف و با تركيبات متفاوت تهيه شده هم ، ميتونيد بهش بديد. از ٤/٥ ماهگي هم . استخوان اصلا استفاده نشه ، ميتونيد بعد از ٤-٥ماهگي ، گاهي اسكلت پخته مرغ رو بصورت چرخشده بهش بديد . از ويتامينهاي مخصوص گربه ، يا مولتي ويتامين نوزاد ، روزي دو قطره مستقيم بدون اب دهانش بريزيد يا يكروز درميون ٣ قطره در شير يا ماست حل كنيد .
    خیلی خیلی خیلی ممنونم بابت اطلاعات امشب براشون حتما مولتی ویتامین میگیرم بازم ممنونم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پروانه _ به زودی لاک پشت
    شماره عضویت
    20032
    خیلی خیلی ممنونم بابت اطلاعات امشب براشون حتما مولتی ویتامین میگیرم و آقای علی حتما عکساشونو میزارم ممنونم که سر زدید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پروانه _ به زودی لاک پشت
    شماره عضویت
    20032
    سلامممممممم من اومدم با عکس لوسی خانم ببخشید عکس هانی رو نتونستم بفرستم ایشالله بعدا

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پروانه _ به زودی لاک پشت
    شماره عضویت
    20032

28 عکسای لوسی

سلامممممممم من اومدم با عکس لوسی.عکس هانی رو فردا میزارم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پروانه _ به زودی لاک پشت
    شماره عضویت
    20032

28 عکسای لوسی و هانی

سلامممممممم من اومدم با عکس های لوسی و هانی

لوسی سفیده هست و هانی قهوه ای و سفیده

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پروانه _ به زودی لاک پشت
    شماره عضویت
    20032
    اینا هم عکساشون بنظرتون نازن؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط .Raia. نمایش پست ها
    اینا هم عکساشون بنظرتون نازن؟
    گربه هاي زيبايي داريد ، مواظبشون باشيد ، بخصوص الان كه هوا سردتر شده براي گرم شدن ميرن داخل كاپوت و روي تاير بين گلگيرها . قبل از روشن كردن ماشين حتما كاپوت رو باز كنيد و خوب نگاه كنيد داخلش نباشن . معمولا روي موتور ميشينن ولي اگه خيلي خيلي كوچيك باشن ، روي تسمه پروانه هم جا ميشن كه فوق العاده خطرناكه . اگه ماشين روشن بشه خدايي نكرده.........

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)