نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طرقه
    شماره عضویت
    19903

دهن دار کردن طرقه

باعرض سلام.من به طرقه خیلی علاقه دارم و اولین بار طرقه میدارم یکی از اشنایان برام از شیراز طرقه اورده خودش از مغازه خریده نر است تو دست هم که میگیرمش راحت است خودش کم به قفس میکوبه ولی نمیخونه براش اواز بلبل میذارم چکار کنم بخونه ؟
    بعدش تو خونه ولش میکنم زیاد ورجه وورجه میکنه نمیاد طرفم یکم میترسه تو قفس مشکلی نداره ولی تو خونه از دستم فرار میکنه چکار کنم صداش بزنم خودش بیاد؟

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844

1

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed99998 نمایش پست ها
    باعرض سلام.من به طرقه خیلی علاقه دارم و اولین بار طرقه میدارم یکی از اشنایان برام از شیراز طرقه اورده خودش از مغازه خریده نر است تو دست هم که میگیرمش راحت است خودش کم به قفس میکوبه ولی نمیخونه براش اواز بلبل میذارم چکار کنم بخونه ؟
    بعدش تو خونه ولش میکنم زیاد ورجه وورجه میکنه نمیاد طرفم یکم میترسه تو قفس مشکلی نداره ولی تو خونه از دستم فرار میکنه چکار کنم صداش بزنم خودش بیاد؟
    سلام
    طرقه پرنده بسیار خوش آواز و بلند خون هست
    بهتر داخل قفس بزارینش و زیاد از قفس بیرون نیارینش. چون بد عادت میشه و به اوج خودش نمیرسه قفس مربوط به خودش تهیه کنید با لوازم مربوط و بهش گوشت سفید اب پز شده بدون افرودنی در هفته 3_4 وعده خودتون بهش بدید تا به شما عادت کنه.
    بهتر آواز قناری رو براش بزارید تا دهنه قناری رو بگیره. در قسمت قناری آواز موقوم هست.
    لطفا سوالات خود رو در قسمت پرسش و پاسخ طرقه بپرسید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)