صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    19487
    نقل قول نوشته اصلی توسط مائده m.r نمایش پست ها
    سلام منم مامانم خیلی خاطرات خوبی با طوطی نداره اگه میخواین بخرین تحریکش کنید مثلا من بخاطر اینکه نشونش بدم علاقه خاصی به طوطی نسبت به بقیه ی حیوون ها دارم جلوی خودش(مثلا من جلوش اون پشت طوری که حواسش به گوشیم باشه) میرفتم سایت های اموزش و عکس و.... درباره ی طوطی

بعد از این بخاطر اینکه نشون بدم واقعا من اهمیت میدم رفتم یه دفتر به طور مشکوک نوشتم و خودش رفت دید که توش همه چیز طوطی بود البته شیک و زیبا

مرحله ی بعد اینه که خودتون(دقت کنید خود شما)برید پول جم کنید.من چون یه دخترمو بیرون نمیتونم کار کنم داخل خونه پول جم میکنم.

مرحله ی بعد که مرحله ی تحریک پذیری مامانه اینقد درباره ی طوطی اینقد حرف بزن خودش دلش به رحم میاد[emoji41] البته مامان من خیلی دل رحمه واسه شما رو نمیدونم!!!
    موفق باشید

Sent from my HUAWEI Y625-U32 using Parsipet mobile app
    دوست عزیز مثل اینکه حرف من رو متوجه نشدید! من میگم نباید به زور خانواده رو راضی کنید چون بلاخره نا رضایتی اونها کار خودش رو نشون!
    اصلا مثال خودم :من به زور رفتم یه خرگوش گرفتم تازه من فقط مادرم مشکل داشت .یه خرگوش 15 روزه تا 7 ماهگی خرگوش پیشم بود ولی بلاخره نارضایتی مادرم خودش رو نشون داد و فرستادش باغ وحش الان چند ماه از اون موقع گذشته ولی من هنوز تا اسمش میاد بغض میکنم و اگه جلو خودم رو نگیرم گریه میکنم .خب واقعا هم این ظلم به حیوون بی چاره هست هم ضلم به خودت الان مادرم به خاطر اینکه نمونه قبول شدم میگه یه جفت عروس هلندی میتونی بگیری خودش داره پیش نهاد میده ولی خب من یکم میترسم و دودل هستم پس هیچ وقت به زور حیوان نیار د
    ویرایش توسط علی وبلفی : 7th August 2016 در ساعت 07:16 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    الان ندارم قبلا داشتم😄:-)
    شماره عضویت
    19752
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی وبلفی نمایش پست ها
    دوست عزیز مثل اینکه حرف من رو متوجه نشدید! من میگم نباید به زور خانواده رو راضی کنید چون بلاخره نا رضایتی اونها کار خودش رو نشون!
    اصلا مثال خودم :من به زور رفتم یه خرگوش گرفتم تازه من فقط مادرم مشکل داشت .یه خرگوش 15 روزه تا 7 ماهگی خرگوش پیشم بود ولی بلاخره نارضایتی مادرم خودش رو نشون داد و فرستادش باغ وحش الان چند ماه از اون موقع گذشته ولی من هنوز تا اسمش میاد بغض میکنم و اگه جلو خودم رو نگیرم گریه میکنم .خب واقعا هم این ظلم به حیوون بی چاره هست هم ضلم به خودت الان مادرم به خاطر اینکه نمونه قبول شدم میگه یه جفت عروس هلندی میتونی بگیری خودش داره پیش نهاد میده ولی خب من یکم میترسم و دودل هستم پس هیچ وقت به زور حیوان نیار د
    نه دوست عزیز مثل اینکه شما متوجه نشدید من میگم مادرم رو راضی کردم و دیگه با من کاری نداره اون زمان هم که طوطی مامان بزرگم رو رام کردم خودش خوشش اومده بود البته نظر شما هم محترمه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    الان ندارم قبلا داشتم😄:-)
    شماره عضویت
    19752
    اگه ناراحت شدید ببخشید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    19779
    در هر صورت هیچوقت نباید زمانی که مادر و پدر راضی نیستن بر خلاف میل اونا کاری رو انجام داد چون در اینده مشکل ساز میشه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)