صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    26431
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی وبلفی نمایش پست ها
    سلام دوستان به فکرم رسید این تاپیک راه بندازم تا کسانی که خرگوش دارن ازش استفاده کنند اون 2 هم واسه اینکه شاید یه تاپیک قدیمی مثل این باشه که یه جای پرت هست و کسی ازش خبر نداره (من پیدا نکردم)از این به بعد من و اساتید در خدمت شما هستیم سعی میکنم هر روز سر بزنم (خواهش میکنم سوالاتتون این جا بپرسید مرسی)
    با سلام فراوان خرگوشی که تازه زاییده باشه بعد از 6 ساعت خرگوش نر دوباره اقدام به جفت گیری کنه خرگوش ماده دوباره باردار میشه یا نه ممنون میشم جواب بدید قضیه حیاطیه خرگوشه رو سری بعد چند (ثانیه) خرگوشه نر رو جدا کردم ولی خرگوش ماده سریع یه مایعی و با یکم خون خون دفع کرد . خرگوش بعد زایمان غیر این تماس اصلا کنار خرگوش ماده نبوده - با تشکر.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    26198
    سلام من یه خرگوش نر جرسی دارم که ۴ماهشه تقریبا...نه گاز میگیره نه وحشیه فقط وقتی میخوام بقلش کنم مدام جفتک میندازه و فرار میکنه.....کسی میدونه چرا؟و اینکه چند ماهگی بلوغ میرسه؟؟؟ممنون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    لاکپشت
    شماره عضویت
    27043
    من یه خرگوش لوپ دارم .ماده سه ماهه است.از ارتفاع یک‌ متر پرید .به نظرتون باید ببرمش دامپزشک. اتفاقی برایش می افته یا نه؟لطفا هرچه سریعتر جواب بدید.
    حالا دیگه ندیدم تکون بخوره.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    لاکپشت
    شماره عضویت
    27043
    من یه خرگوش لوپ دارم .ماده سه ماهه است.از ارتفاع یک‌ متر پرید .به نظرتون باید ببرمش دامپزشک. اتفاقی برایش می افته یا نه؟لطفا هرچه سریعتر جواب بدید.
    حالا دیگه ندیدم تکون بخوره.

مدیر آزمایشی انجمن خرگوش سانان

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    19398
    https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=6265

با سلام، لطفا سوالات رو در این تاپیک بپرسید، در غیر این صورت من گمشون میکنم [emoji120]

Inviato dal mio SM-G900FD utilizzando Tapatalk

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش لوپ
    شماره عضویت
    28581
    سلام من یه خرگوش لوپ حدودا 2 ماهه دارم.میخوام جای دستشوییشو بهش یاد بدم تا بتونم بزارم راحت توی خونه ازاد باشه میشه راهنماییم کنید.و اینکه بجز پوشال جوندگان میشه چیز دیگه ای برای کف قفس استفاده کرد؟وقتی از قفس میاد بیرون پوشال ها به بدنش میچسبن و همجا میریزه.

مدیر آزمایشی انجمن خرگوش سانان

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    19398
    نقل قول نوشته اصلی توسط Cookie chocolate نمایش پست ها
    سلام من یه خرگوش لوپ حدودا 2 ماهه دارم.میخوام جای دستشوییشو بهش یاد بدم تا بتونم بزارم راحت توی خونه ازاد باشه میشه راهنماییم کنید.و اینکه بجز پوشال جوندگان میشه چیز دیگه ای برای کف قفس استفاده کرد؟وقتی از قفس میاد بیرون پوشال ها به بدنش میچسبن و همجا میریزه.
    سلام.

آزاد بودن خرگوش توی خونه فکر خوبی نیست، مهم ترین دلیل ریختن موهای کف پا و ایجاد پدودرماتایتس هست که درمان بسیار سخت و گاها غیر ممکن داره و دلیل بعدی از نظر روانی هست که خرگوشی که همه جای خونه رو شناخت دیگه با آزاد گذاشته شدنش فقط برای یکی دو ساعت غریزه کنجکاویش ارضا نمیشه.
    از طرفی شما نمیتونید همه خونه رو عایق کنید خرگوشا غیر غیرازاین که در معرض برق گرفتگی با سیم هستن، با خوردن ریشه فرش یا دستمال و هر چیز غیر خوراکی و غیر قابل هضم باعث ایجاد انسداد تو معده خودشون میشن.
    خرگوش دو ماهه شما دوره خیلی حساسی رو طی میکنه هم از نظر امنیت جانی خودش هم تغدیه که متاسفانه اشتباه همیشه به اطلاع صاحبا میرسونن و داغدارشون میکنن. ..
    در آخر مطلبی که در مورد بستر هست رو براتون میذارم مطالعه کنید.
    موفق باشید

#بستر :
    مناسب ترین بستر برای حرکت آزادانه خرگوشها بستری با ساختار نزدیک به بستر طبیعت است.

اگرچه خرگوشهای خانگی نژاد اصلاح شده خرگوش های اروپایی هستند، اما هنوز پوشش زیر پای آنها از مو و پشم است.

[emoji838]بنابراین، بستر ایده آل برای آنها ترکیب: به ارتفاع 5-8 سانتیمتر #وود_استیک در پایین ترین طبقه،
    علوفه به ارتفاع 10-15 سانتیمتر روی بستر وود استیک میباشد.

[emoji841]در صورت موجود نبودن این ترکیب میتوان از تشک ابری به جای وود استیک و پوشال یا کاه به جای علوفه استفاده کرد.
    #بستر

Inviato dal mio SM-G900FD utilizzando Tapatalk

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    28793
    با سلام و خسته نباشید
    من خرگوش دارم که دیشب از قفس فرار کرده بود و شیرینی خورده بود الان نمیتونه دشویی کنه و شکمش باد کرده غذا هم نمیخوره من بهش روغن زیتون یکم دادم چیکار کنم خیلی بیحال خواهشن راهنمایی کنین؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)