صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 38
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    19487

24 تمام زندگی من خرگوش خشگل من بلفی خان

بلفی جان تمام زندگی داداشش

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    19487
    سلام دوستان بلاخره تصمیم ، گرفتم تا خرگوشم رو معرفی کنم اما قبلش دوتا توصیه میکنم 1:اگه آدم احساساتی هستی غید خوندن این تاپیک رو بزنه 2:هیچ وقت بدون اجازه و رضایت خانوادتون حیوونی رو به خونه نیارید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    19487
    روز 15 آبان سال نودو چهار من 15 روزم بود و از مادرم جدام کردن و بردنم خیلی ترس داشتم ولی بودن برادر خواهرام بهم قوت قلب میداد .همون روز فردی که منو و خواهر برادر رو ازمادرم جدا کرده بود منو گرفت دستش و انداخت ته یه قفس و به قفسی که من توش بودم اشاره کرد و گفت اینا 35 پنج اونا 20 !!!!! ن میدونستم فرق من و برادر خواهرام چیه ؟ اصل ن میدونستم اینا 35 اونا 20 یعنی چی! (ولی بعدا فهمیدم که آدما عادت دارن رو ما موجود های زنده قیمت بزارن )خلاصه یه پسری نزدیک ما بود که میخورد 12 _13 ساله باشه . با پدرش بود و پدرش منو از قفس در آورد ترسیدم و در رفتم ! اما گرفتم و آوردم و گفت آقا این چند ............بعد از حساب کردن مرد فروشنده پرتم کرد تو مشما و گفت هیچی بهش ندین و از این غذا خرگوش له کن بزار جلوش ! ولی من و داداشم همون موقع فهمیدیم که اینا غذا مینا هست نه من(بعدا در رابطه با غذا که باید به هم نوع ام بدین حرف میزنم)! خلاصه منو سریع از مشما در آوردن و خونمون خریدن و گذاشتنم اون تو اون و رفتیم سمت ماشین ...........تو خونه که رسیدیم تازه فهمیدم که کجا دارم میرم چون سریع از قفس آزاد شدم و یه دختر خانم که مامان خوندمه (عاشقشم ابجی داییمه)(همون داداشم)بغلم کرد و منو رو قلبش قرار داد احساس آرامش گرفتم .....همه چی خوب بود تا شب مادر خونه اومد و تا منو دید کلی هوار کشید بعدم همه رفتن خرید.......از اون روز آروم آروم روزی خوشم رو گذروندم همه جزوه های و کتاب های مامانم ودایی رو خوردم البته اگه میفهمیدین نمیزاره من عاشق لیس زدن افراد خونه بودم ولی تا مادر خونه رو لیس میزدم ناراحت میشد و از من فسیقلی میترسید من عاشق نخود چی بودم و یه بار شکمم باد کرده بو ولی به خیر گذشت تا صدای بوس میشنیدن میگفتم واس نخود چی هر کی آهنگ بزاره و برقصه من باید پاشم سرپا و دنبالش برم نمیشه که بدون من برقصه اگه نازم نکنی باهات قهر میکنم و اگه فندق هایی که زیر مبل های حال غایب کردم رو دست بزنی عصبی میشما اگه وقتی رفتم لای مبل های پذیرایی بهم دست بزنی میکشم فعلا بسته فعلا شب خوش بقیش بعدا شب خوش

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    19487
    چقد نظر دادین تا نظر ندین بقیش و نمیگم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس و باجی در اینده
    شماره عضویت
    18790
    لایـــــــــــــــک کـــــــــــــــــردم بـــــجـــــــــــای نــــــــــــظـــــــــــ ـــــــــــــــــر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    19487
    سلام بلفی میخواد ادامه بده:همه چیز به خوبی خوشی داشت میگذشت زندگی خوبی داشتم من به زندگی عادت کرده بودم از 15 روزگی تا 6 ماهگی اما اون بازسازی خونه لعنتی باعث خراب شدن زندگیم شد مادر خونه تا پایان بازسازی اجازه داد من به مونم اما به محض تموم شدن یعنی 7 ماهگی گفت باید برم از خونه بیرون و از این حرفا داداشم و مامانم خیلی ناراحت بودم اما من رو به زور بردن باغ وحش اول ترسیدم بعد شروع کردم به بازی کردن و هفته بعد داداشم اومد با یه کیسه پر نخود چی ! اما خرگوش بزرگا نمیزاره غذا بخورم ولی منم الان شدم مالک اونجا و با همسر و بچه های تازم زندگی میکنم و به همه زور میگم اما می دونم که داداشم هیچ وقت منو فراموش نمیکنه چون من همیشه داداش کوچولوی اونم ........بله دوستان زندگی بلفی من این بود حالا هر سوالی در مورد خرگوش اتون دارید بپرسید درخدمتم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس و باجی در اینده
    شماره عضویت
    18790
    خرگوش عادی بود ؟؟
    چرا مینیاتوری نخریدی ؟؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    19487
    سلام بله عادی بود و خیلی بیش از حد. باهوش و اهلی جوری که تو پارک ولش کردم از کنارم جوم نخورد دوما تو ایران خرگوش مینیاتوری پیدا نمیشه اون ها هم که میبینی بچه خرگوش های 5 _6 روزه هستن که به اسم مینیاتوری میفروشند! بلفی 15 روزش بود من خریدم مجبور بودم بهش شیر بدون لاکتوز بدم تا زنده بمونه حالا فک کن 5_6 روزه دیگه چیه!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    19487
    دوستان نتونستم عکس بلفی آپ لود کنم ولی عکس آواتارم عکس شخصی و عکس امضام بلفی هست ممنون میشم بگی نژادش چیه؟ همه جای بدنش سفید بود ولی دور چشماش و گوشاش تیره بود

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    19487
    خیلی ممنونم بابت راهنمایی ها تون ،،،،؟!!!!!
    با اجازه خودم میگم نژادشdwarf hototبود !!!!!!!!!!
    خودم از اینترنت در اوردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اینم صرفا جهت اطلاع گفتم که اگه کسی ازتون سوال منو پرسید بدونی. چی بگید
    ویرایش توسط علی وبلفی : 6th August 2016 در ساعت 01:19 PM دلیل: هیچی

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)