نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش و خوگچه
    شماره عضویت
    17359

6 خرگوش و خوکچه

سلام خسته نباشید
    من 1 جفت خرگوش و 1 خوکچه هندی خریدم.
    حالا رو بدن خرگوشا یه حالت گاز گرفتگیه.میخوام بدونم کار خوچکه هست یا بیماری گرفتن؟
    اون کسی که ازش خریدیم گفت مشکلی نیست پیش هم باشن.منم ندیدم دعوا کنم.جدا کنم خوکچرو؟
    نصف شبا هم خیلی خوکچه سوت میکشه.من اول فک کردم گرسنست ولی غذا میدم بازم سوت میزنه.مشکلی داره که سوت میزنه؟
    و اینکه من جنسیتشونو قاطی کردم میشه ازشون عکس بگیرم بیارم؟یا اینکه از نزدیک باید دید؟
    خیلی ممنون میشم کمکم کنین

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    24661
    سلام آقای دکتر.من یک خوکچه هندی ۲.۵ماهه دارم.و تغذیه اش هم بسیار اصولی و درست است.خوکچه هندی من ۲ هفته ای است که پرش های ناگهانی دارد و مثل دیونه ها یهو جهش میکنه.و یک مشکل دیگه هم دارم .زیر یکی از پاهاش(پای عقب)یک حالت کبودی پیدا کرده اما درد نداره و وقتی به اون قسمت پاش دست میزنی درد نداره و در حرکتش هم مشکلی نداره اما من باز هم نگرانش هستم.لطفا بفرمایید که مشکلش چیه؟آیا مشکلش حاد هست؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soroushnasiri نمایش پست ها
    سلام آقای دکتر.من یک خوکچه هندی ۲.۵ماهه دارم.و تغذیه اش هم بسیار اصولی و درست است.خوکچه هندی من ۲ هفته ای است که پرش های ناگهانی دارد و مثل دیونه ها یهو جهش میکنه.و یک مشکل دیگه هم دارم .زیر یکی از پاهاش(پای عقب)یک حالت کبودی پیدا کرده اما درد نداره و وقتی به اون قسمت پاش دست میزنی درد نداره و در حرکتش هم مشکلی نداره اما من باز هم نگرانش هستم.لطفا بفرمایید که مشکلش چیه؟آیا مشکلش حاد هست؟
    سلام ، اين رفتارها و پرش هاي ناگهاني ، نشانه سلامتي و شادي و رضايت خوكچه است . شادمانيشو به اينصورت نشون ميده . اگر از لحاظ نظافت بستر و نوعش ، مشكلي هست ، بررسي كنيد مبتلا به انگلهاي خارجي نباشه . سرو صدا و رفتارهاي تند ناگهاني هم وحشت زده اش ميكنه . در غير اينصورت ، جاي نگراني نيست .

از قسمت كبود شده هم تاپيك خوكچه http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=6263 عكس بزاريد. ضربه خورده ؟

اپلود
    http://uupload.ir/

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)