نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    18972

حمله گربه به خرگوشم و شکستگی پا و تورم و کبودی بیضه

سلام من سه تا خرگوش دارم دو تا نر و یدونه ماده که از 20 روزگی دارمشون الان حدودا 6 ماهه هستن متسفانه دیروز که رفتم بیرون خرگوشها رو اوردم تو باغچه تا بگردن و رفتم بیرون وقتی برگشتم دیدم یکی از خرگوشهای نر پاش میلنگه و یک پاشو رو زمین می کشه بعد که برگردوندمش دیدم بیضه هاش تورم کرده و کبود شده بعد اثاری از چنگ خرگوش تو بدنش پیدا کردم و فهمیدم گربه بهش حمله کرده خلاصه از دیشب تا حالا نه ادرار کرده نه مدفوع بردمش دامپزشک شهرمون کوچیکه هیچکدوم از دام پزشکها نتونستن در موردش نظری بدن یا مداوا کنن رفتم داروخانه دامپزشکی یه نگاهی بهش کرد و بهش یدونه پلیسیلین زد و یدونه هم دگزا گفت عفونت کرده حتما و گفت اگه تا دو سه ساعت دیگه تونست ادرار کنه یعنی امپول اثر کرده و فردا بیار یکبار دیگه بزنم بعد دو سه ساعت دیدم قطره قطره ادرار می کنه بعد خودم با ملایمت شکمشو ماساژ دادم به طرف پایین و ادرارش اومد و کامل خالی شد پاهاش رو هم بررسی کردم با دستم هر دوتاش یه حالت و علایمی از کج شدگی شکستگی نداره یعنی کاملا سالمه ولی باز پاشو رو زمین می کشه و یجا نشسته ولی زیاد هم بی حال یا بی قرار نیست بعد فس فس می کرد دیدم بینیش یه چیزایی بود که با چوب کبریت در اوردم ترشحات بینی بود که خشک شده بود و تنفسش بهتر شد الان دیگه نمیدونم چه کارهایی براش بکنم ممنون میشم در این مورد کمکم کنید عکسهاش رو هم میزارم ممنون میشم اگه در دسترستون دکتر هست نشون بدید و منو راهنمایی کنید چون اینجا دکترا سر در نیاوردن و اونوخ مجبورم ببرمش تبریز دکتر که اونم یکم دشواره پای زاستش از قسمت ران یا در رفته یا شکسته چون وقتی زانو هاشو باز می کنم مثل هفت فارسی سمت راست زاویه باز شدنش زیاد مثل این میمونه که از قسمت ران وصل نیست و وقتی هم دست میزنم اونجا شکمشو سفت می کنه اونیکی پاش سالمه وقتی دست می زنم شکمشو سفت نمی کنه فهمیدم از درد اینکارو میکنه و حتی وقتی دست زدم ادرار هم کرد از شدت درد خیلی نگرانشم تورم بیضه هاش زفته چون پماد تترا سایکلین میزدم دو سه روزه هر روز سه بار قرص پنیسیلین وی هم روزی دو با میدادم میتونم ببرم بیمارستان ازش عکس بگیرن یعنی منظورم اینه که از حیوانات عکس میگیرن یا نه
    ویرایش توسط masoudtanhha : 8th March 2016 در ساعت 11:36 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)