صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از 41 به 42 از 42
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17431
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin021 نمایش پست ها
    خوب یه کمکی به من بکنید شاید از دید کسای دیگه ذهنم بیشتر باز بشه
    مدل ها اسکیمری که به درد من می خوره
    C77 یک میلیون و نیم - RDC-1600 یک میلیون 600 - MONSKER-2300 یک میلیون 800 - co-3 یک میلیون 400

در نتیجه اگه هزینه اسکیمر دست ساز زیر یک میلیون در بیاد به نظرم دست ساز بسازم خیلی بهتره ...
    اگه من دوتا ریزون 9000 بحرم به عنوان پمپ اسکیمر می تونم روترشو عوض کنم قیمت 180 تومنه که هر کدوم 3500 لیتر در ساعت اب می رسونه

در مجموع می شه 7000 لیتر در ساعت ... و 380 تومن هزینه
    حتی می تونم از wp-5200 استفاده کنم

که هر کدوم 90 تومنه با همین قدرت ... صداش بیشتره ولی مصرفش کم تره ... من هم که سامپم توی بالکونه ...
    مشکلی با صدا ندارم که می شه 180 تومن
    می مونه طراجی بدنه اسکیمر و برش های دستگاه که اون هم فکر نمی کنم زیاد بشه هزینه اش
    ولی با فشار آبی که من می خوام قرار بدم شاید حتی از 3 تا پمپ استفاده کنم که فشار آب توی اسکیمر بشه 10000 لیتر بر ساعت در نتیجه یه منبع بزرگ باید بسازم
    شاید هم مثل دلتک پمپ ها رو روی اسکیمر بشه سوار کرد بازم نمی دونم حالا باز هم خواهش می کنم ممنون می شم نظرتون رو بگید
    ببینید اینکار خیلی زمان بره و و دقت و ظرافت زیادی میخاد تا یه اسکیمر استاندارد و کارا از آب در بیاد. چون قدرت پمپ باید دقیقا با مخزن اسکیمر هم خوانی داشته باشه. یه ذره بالا پایینتر کارو خراب میکنه. من یه بدنه اسکیمر 150 ماکرو رو برداشتم کفشو یه سوراخ خیلی کوچیک درست کردم. الان داره با یه واتر پمپ 350کار میکنه و سطح آب بالا نمیاد و واقعا عالی جواب گرفتم. منتهی اگه قرار منفذ ایجاد کنین خیلی کوچیک باشه. هر دفعه که امتحان کردید و دیدید سطح آب بالا تر اومد منفذ رو بزرگتر کنید تا جایی که دیگه نرمال بشه. من اینکارو با 150ماکرو کردم. حالا شما میتونید یه بدنه بزرگتر پیدا کنید و با واتر پمپای مختلف امتحان کنید. ولی اینکه بخواین خودتون بدنه رو بسازید کار سخت و وقت گیریه. با هم 300 400 تومن میتونید یه اسکیمر میلیونی درست کنید. این راحتترین روش به نظر منه. در مورد تعویض روتور هم بگم من اینکارو امتحان کردم و جواب هم گرفتم منتهی خیلی باید کلنجار رفت تا خوب جاساز بشه. یه مشکلی هم داره هر روتورهای پین ویل به واتر پمپای عادی نمیخوره. مگه اینکه روتور نیدل ویل باشه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    هیچی
    شماره عضویت
    21903
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahab.sps نمایش پست ها
    برادر شما تمام راکتورها رو می تونین با هوزینگ های تصفیه آب بسازین. من به راحتی با هوزینگ راکتور بایو پلیت ، کالک روساختم. اگه بخوایت راکتور زئولیت و فسفات هم خیلی راحته ساختنش بهتون بگم. حتی دارم الان رو ساخت کلسیم راککتورکار می کنم. اونم راحته همشون یه واتر پمپ که ب رو می چرخونه فقط مهم نحوه چرخش ، سرعت و دبی اونه.
    سلام. در مورد ساخت رآکتور با هوزینگ مطلبی در همین فروم خوندم ولی کامل و دقیق نیست. میشه با عکس و نقشه روی کاغذ، کامل توضیح بدین تا بسازم. ممنون

فرستاده شده از FAST810ِ من با Tapatalk

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)