نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ملنگو خوشگل
    شماره عضویت
    18858

15 اسم واسه ملنگوم

سلام
    من یه ملنگو دارم که وحشی بود عید ۹۴ داداشم بهم داد فک کنم سنش هم زیاده چون وقتی که من تحویلش گرفتم طوق گردنش کامل بود داداشمم یه دو سالی اینا داشت این ملنگو رو، اون وقت هم طوق داشت، این ملنگو خیلی میترسه از آدمها وقتی میرن سمتش نمیدونه تو قفس کجا بره هی اینور اونور میکنه از ترسش، ولی از وقتی پیش من اومده (بیشتر از 10 ماه) حسابی باهاش حرف میزنم باهاش مهربونی میکنم به من عادت کرده ولی از همسرم میترسه هم اینکه کم باهاش حرف میزنه هم اینکه چند بار گرفته گذاشته تو قفسش (از قفس درش آورده بودیم تو اتاق واسه خودش میگشت)
    دیگه باهام دوست شده تو دستم میوه میبرم تو قفسش میاد میگیره ازم ولی چون من کلا از بچگی حتی از جوجه کوچولوی زرد هم میترسیدم زیاد نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم فک کنم اگه ازش نترسم راحت میاد رو دستم میشینه چون چند بار که بهش میوه میدادم میخواست با منقارش دستمو امتحان کنه ببینه چیه ولی من ترسیدم زود دستمو کشیدم بیرون
    چند بار خواستم ببرمش بالش رو قیچی کنن ولی دلم نیومد چون چند دفعه باز کردم تو خونه پرواز میکنه فقط بالاها میره اصلا پایین نمیاد منم از ترسم فرار میکنم تو اتاق میگن اگه پرهاشو کوتاه کنی باز کنی تو خونه بره اینور اونور زودتر اهلی میشه حالا نمیدونم چیکار کنم به نظر شما پرهاشو کوتاه کنم؟!!!
    درضمن تا حالا اسم براش انتخاب نکردم چون هر چی اسم به نظرم میاد یا پیشنهاد میکنن احساس میکنم بهش نمیاد اون اسمهایی هم که دوست دارم اکثرا دخترونه هست
    تا الان هم همینطوری، طوطی بالام، عسلم، جیگرم، عشقم، خوشگل مامان و... صداش کردم ولی دیگه میخوام براش اسم بذارم خیلی دیر شده
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    سلام
    بهتره سوالاتتون که مربوط به ملنگو هست در بخش خودش مطرح کنید
    پرندتون بالغ هست و همین که از دست غذا میگیره خوبه
    پرنده های بالغ نه درست حرف یاد میگیرند نه درست رام میشن همین که پیشش میرید اضطراب نمیگیره خیلی خوبه
    اگه خیلی بد پرواز میکنه و میره تو در و دیوار پرهاشو میتونید کوتاه کنید در کل پرنده ی وحشیو نباید اورد بیرون از قفس
    به نظر من شما براش یک قفس بزرگ تهیه کنید یک جفت هم براش بخرید بهترین کاره چون نه پرندتون رامه و نه حرف میزنه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی .لاک پشت . بوغلمون . باجریگار. ملنگو
    شماره عضویت
    18911
    نقل قول نوشته اصلی توسط sanam نمایش پست ها
    سلام
    من یه ملنگو دارم که وحشی بود عید ۹۴ داداشم بهم داد فک کنم سنش هم زیاده چون وقتی که من تحویلش گرفتم طوق گردنش کامل بود داداشمم یه دو سالی اینا داشت این ملنگو رو، اون وقت هم طوق داشت، این ملنگو خیلی میترسه از آدمها وقتی میرن سمتش نمیدونه تو قفس کجا بره هی اینور اونور میکنه از ترسش، ولی از وقتی پیش من اومده (بیشتر از 10 ماه) حسابی باهاش حرف میزنم باهاش مهربونی میکنم به من عادت کرده ولی از همسرم میترسه هم اینکه کم باهاش حرف میزنه هم اینکه چند بار گرفته گذاشته تو قفسش (از قفس درش آورده بودیم تو اتاق واسه خودش میگشت)
    دیگه باهام دوست شده تو دستم میوه میبرم تو قفسش میاد میگیره ازم ولی چون من کلا از بچگی حتی از جوجه کوچولوی زرد هم میترسیدم زیاد نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم فک کنم اگه ازش نترسم راحت میاد رو دستم میشینه چون چند بار که بهش میوه میدادم میخواست با منقارش دستمو امتحان کنه ببینه چیه ولی من ترسیدم زود دستمو کشیدم بیرون
    چند بار خواستم ببرمش بالش رو قیچی کنن ولی دلم نیومد چون چند دفعه باز کردم تو خونه پرواز میکنه فقط بالاها میره اصلا پایین نمیاد منم از ترسم فرار میکنم تو اتاق میگن اگه پرهاشو کوتاه کنی باز کنی تو خونه بره اینور اونور زودتر اهلی میشه حالا نمیدونم چیکار کنم به نظر شما پرهاشو کوتاه کنم؟!!!
    درضمن تا حالا اسم براش انتخاب نکردم چون هر چی اسم به نظرم میاد یا پیشنهاد میکنن احساس میکنم بهش نمیاد اون اسمهایی هم که دوست دارم اکثرا دخترونه هست
    تا الان هم همینطوری، طوطی بالام، عسلم، جیگرم، عشقم، خوشگل مامان و... صداش کردم ولی دیگه میخوام براش اسم بذارم خیلی دیر شده
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    از نظرم نام طوطی را به این مثال زد - فندق- پسته - یا نام های خارجی

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو نر
    شماره عضویت
    19620
    منم طوطی ملنگوی نر دارم ، اسمش رو گذاشتم میشا یعنی همیشه بهار ، گلی که همیشه سبزه

Sent from my HUAWEI CRR-UL00 using Parsipet mobile app

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16308
    به نظر من اسمش بزار نیکی چون هم اسم خارجی و هم پسرونه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)