صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شیرین
    شماره عضویت
    15662
    داداشای گلم یه سوال داشتم.
    من چند روز پیش 5 تا ردلاین 10 تا 12 سانتی گرفتم و از وقتی که وارد تانکم کردم رنگشون ( قرمز ) خیلی کم شده. اب اکواریوم هم هر 5 شنبه 1/3 سیفون میکنم. و در حال حاظر غذا انرزی ماهیران و تترا کمپلت و هیکاری فورمولا رو باهم مخلوط کردم و میدم ( 4 روزه شروع کردم ) و در روز 3 بار میدم. می خواستم ببینم چیکار کنم رنگ قرمز ردلاین ها پر رنگ شه؟ ماهی های اکواریومم هم 4 تا گلدفیش و 4 تا سیلور دالر و 3 تا شارک و 2 تا سیلور شارک و 6 تا انجل و 1 دلقک و 5 تا ردلاین و 2 تا لجن خوار. چه غذایی بدم تا به همه بسازه و رنگ ردلاین ها هم پرنگ شه. راستی چراغ هم از این داخل اکواریومی ها دارم یه سفید و یه ابی که 100 سانت هست و در روز هم 7 تا 8 ساعت روشنه. اندازه اک هم 110 طول 40 عرض و ارتفاع هم 60 هست. منتظر جوابتون هستم یا علی

همکاری قدیمی ( انجمن آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosein68 نمایش پست ها
    داداشای گلم یه سوال داشتم.
    من چند روز پیش 5 تا ردلاین 10 تا 12 سانتی گرفتم و از وقتی که وارد تانکم کردم رنگشون ( قرمز ) خیلی کم شده. اب اکواریوم هم هر 5 شنبه 1/3 سیفون میکنم. و در حال حاظر غذا انرزی ماهیران و تترا کمپلت و هیکاری فورمولا رو باهم مخلوط کردم و میدم ( 4 روزه شروع کردم ) و در روز 3 بار میدم. می خواستم ببینم چیکار کنم رنگ قرمز ردلاین ها پر رنگ شه؟ ماهی های اکواریومم هم 4 تا گلدفیش و 4 تا سیلور دالر و 3 تا شارک و 2 تا سیلور شارک و 6 تا انجل و 1 دلقک و 5 تا ردلاین و 2 تا لجن خوار. چه غذایی بدم تا به همه بسازه و رنگ ردلاین ها هم پرنگ شه. راستی چراغ هم از این داخل اکواریومی ها دارم یه سفید و یه ابی که 100 سانت هست و در روز هم 7 تا 8 ساعت روشنه. اندازه اک هم 110 طول 40 عرض و ارتفاع هم 60 هست. منتظر جوابتون هستم یا علی

دوست عزیز نیاز نیست سوالتون رو در تایپیکهای مختلف بیان کنید جواب شما در تایپیک مربوطه داده شد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه/ماهی/همستر/گربه
    شماره عضویت
    15444
    سلام دوستان اگه کسی غذای رنگ خواست دارم فقط رنگ قرمز

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)