صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasan.zare@1 نمایش پست ها
    سلام استاد عزیز.من هفتا سره دارم ودوتو سره قناری.میتونم ازشما خواهش کنم که ی برنامه غذایی خوب که همیشه استفاده کنم.بهم بدید خیلی خیلی ممنون میشم.درضمن هرکاری کردم نتونستم عکس سره روبراتون بفرستم.متشکرم از لطف شما
    سلام. تنظیم برنامه غذایی، وقت گیر و منحصرا در هر پرنده ای متفاوته. شما بایستی با توجه احتیاجات و طبع پرندتون برنامه ریزی کنید. مثلا بعضی سهره ها علاقه ای به خوردن دانهای مختلف یا میوه ندارن و بعضی برعکس. در مورد قناری هم به این صورت. با ذائقه پرنده هاتون اشنا بشید و بعدا مطابق با اون ذائقه برنامه غذایی ترتیب بدید. هر چند اگر هم تمایلی به تنوع نداشتن باید به مرور و با تغییر غذایی ذائقشونو تغییر دادکه سلامتشون به خطر نیوفته. سهره قناری دقیقا تغذیه ای مثل قناری داره با این تفاوت که شاهدانه هم در برنامه اش قرار میگیره.

لینکهای تغذیه ای که استاد فلاح و دوستان دیگه زحمتشو کشیدم براتون میزارم مطالعه و یادداشت کنید و بر اون اساس یک برنامه کامل هفتگی بنویسید.

تغذیه قناری

http://www.parsipet.ir/forumdisplay.php?f=170

تغذیه سهره

http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=27113 http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=27484 http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=25157

مطلب تغذیه ای در مورد سهره

http://www.domtala.com/1394/03/20/%D...%B1%D9%87.html

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سهره وقناری
    شماره عضویت
    28022
    سلام خسته نباشیدیه سهره دارم مست۶دانگ بود۵روزه مدام سرشومیندازه زیربالش ومیخابه بی تحرک شده اصلاتکون نمیخوره وضعیف شده هرروزم حالش بدترمیشه خواهش راهنمایی کنید ایدی تلگرامم هستhoji3991@

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سهره وقناری
    شماره عضویت
    28022
    سلام خسته نباشیدیه سهره دارم مست۶دانگ بود۵روزه مدام سرشومیندازه زیربالش ومیخابه بی تحرک شده اصلاتکون نمیخوره وضعیف شده هرروزم حالش بدترمیشه خواهش راهنمایی کنید ایدی تلگرامم هستhoji3991@

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hoji0831 نمایش پست ها
    سلام
    این علائم بیماری است و دلایلی زیادی میتونه داشته باشه از جمله تغییر دما ناگهانی ، استحمام در زمان نامناسب از روز و دان مسموم و فاسد شده
    بهترین دارویی که در حال حاضر موجود در بازار هست و از نظر قیمت و کارایی داروی (لوامیزول) ساخت شرکت (تابرنیل) هستش که نحوه استفاده اش داخل جعبه نوشته شده .
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سهره و دوتا قناری
    شماره عضویت
    29072
    1. بخدا اگر دیر جواب بدهید مییرم بیرون سهرهم داره میمیره سینه کاردی گرفته چیکار کنم خوب بشه

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOMAN نمایش پست ها
    1. بخدا اگر دیر جواب بدهید مییرم بیرون سهرهم داره میمیره سینه کاردی گرفته چیکار کنم خوب بشه
    اگر سهره شما با پاسخ از ما خوب خواهد شد چشم زود پاسخ میدیم
    دلیل اینکه جناق سینه سهره و عموما اکثر پرنده ها بیرون میزنه و به اصطلاح تیغ میشه تغذیه نا مناسب و انگل داخلی هستش حال شما بهتره اول داروی زده انگل از داروخانه دامپزشکی تهیه کنید با یک غذایی مناسب به پرنده بدید .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    29053
    سلام قربات من ۳تا سهره از یه نفر خریدم متاسفانه داغونشون کرده بود این یکی کم تحرک رو چوب میخابه نفس کشیدن تند کم اشتهایی

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    29053
    رسیدگی کردم پرای سینش در اومد کچل شده بود ولی هنوز ضعیف کم تحرکه نفسشم نامیزونه ولی دهنشو اصلا باز نمیزاره از اونجا فهمیدمکه وقتی رو چوب میخابه نفس کشیدناش تند تنده

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط داود ظریف نمایش پست ها
    سلام قربات من ۳تا سهره از یه نفر خریدم متاسفانه داغونشون کرده بود این یکی کم تحرک رو چوب میخابه نفس کشیدن تند کم اشتهایی
    نقل قول نوشته اصلی توسط داود ظریف نمایش پست ها
    رسیدگی کردم پرای سینش در اومد کچل شده بود ولی هنوز ضعیف کم تحرکه نفسشم نامیزونه ولی دهنشو اصلا باز نمیزاره از اونجا فهمیدمکه وقتی رو چوب میخابه نفس کشیدناش تند تنده
    سلام
    سهره پرنده ای هستش که اگر رام بشه خیلی زود چربی با مشکل چربی در ناحیه سینه و شکم مواجه میشه و به اصطلاح چاق میشه و این علائمی که میفرمایید نشانه های چاقی سهره هستش اگر امکانش هست عکس از سهره اینجا قرار بدید تا بهتر بشه نظر داد.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    29053
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    سهره پرنده ای هستش که اگر رام بشه خیلی زود چربی با مشکل چربی در ناحیه سینه و شکم مواجه میشه و به اصطلاح چاق میشه و این علائمی که میفرمایید نشانه های چاقی سهره هستش اگر امکانش هست عکس از سهره اینجا قرار بدید تا بهتر بشه نظر داد.
    استاد عذر خاهی میکنم نحوه ارسال عکس ...توضیح میدید روش ارسال عکس

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)