صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و دیگر هیچ...
    شماره عضویت
    9983

7 مقاله تأثیر عصاره بابونه بر فعالیت جنسی دیسکس ماده - اختصاصی پارسی پت

سلام
    مقاله ای آماده کردم که سال ها قبل تحقیق اون رو انجام دادم و در حال حاضر برای استفاده دوستان اینجا قرار میدم.
    خوشحال خواهم شد که انتقاد های خودتون رو در مورد این مقاله برای بنده بنویسید تا میزان دانش این بنده حقیر بیشتر بشه.
    البته با توجه به نوع عملی که در آمایشات این مقاله انجام شده شاید برای همه امکانپذیر نباشه که اون رو تجربه کنن و یا حتی شاید مقرون به صرفه هم نباشه
    اما شاید یکی از بزرگان پیدا بشه و به جای روش تزریق از روش دیگه ای استفاده کنه و جواب بگیره.
    بنده رو از نظرات خودتون بی نصیب مگذارید.

دانلود مقاله تأثیر عصاره بابونه بر فعالیت های جنسی دیسکس ماده

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن بهزادی نمایش پست ها
    سلام
    مقاله ای آماده کردم که سال ها قبل تحقیق اون رو انجام دادم و در حال حاضر برای استفاده دوستان اینجا قرار میدم.
    خوشحال خواهم شد که انتقاد های خودتون رو در مورد این مقاله برای بنده بنویسید تا میزان دانش این بنده حقیر بیشتر بشه.
    البته با توجه به نوع عملی که در آمایشات این مقاله انجام شده شاید برای همه امکانپذیر نباشه که اون رو تجربه کنن و یا حتی شاید مقرون به صرفه هم نباشه
    اما شاید یکی از بزرگان پیدا بشه و به جای روش تزریق از روش دیگه ای استفاده کنه و جواب بگیره.
    بنده رو از نظرات خودتون بی نصیب مگذارید.

دانلود مقاله تأثیر عصاره بابونه بر فعالیت های جنسی دیسکس ماده
    سلام ضمن تشکر از مقاله خوب شما
    در مورد آزمایشاتی که انجام دادید فرمودید زیر نظر متخصصین انجام شده که بسیار آموزنده هست
    چون شما فردی علاقه مند هستید اگر بتونید با اساتید فنی که در گروه شما هستند مشورت کنید که اگراین عصاره بصورت خوراکی به ماهی داده بشه (در صورت امکان بااضافه کردن در جیره غذایی آیا نتایج مشابهی بوجود خواهد آمد؟)(آیا کلا امکان استفاده آن در جیره غذایی هست؟یا خیر)و کاربران راحتتر میتونند از تجربه خوبی که بدست اوردید استفاده نمایندکه این امر با مشورت شما با دوستان شما امکان پذیر خواهد بود
    موفق باشید
    ویرایش توسط B@B@K : 8th November 2015 در ساعت 11:52 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و دیگر هیچ...
    شماره عضویت
    9983
    نقل قول نوشته اصلی توسط B@B@K نمایش پست ها
    سلام ضمن تشکر از مقاله خوب شما
    در مورد آزمایشاتی که انجام دادید فرمودید زیر نظر متخصصین انجام شده که بسیار آموزنده هست
    چون شما فردی علاقه مند هستید اگر بتونید با اساتید فنی که در گروه شما هستند مشورت کنید که اگراین عصاره بصورت خوراکی به ماهی داده بشه (در صورت امکان بااضافه کردن در جیره غذایی آیا نتایج مشابهی بوجود خواهد آمد؟)(آیا کلا امکان استفاده آن در جیره غذایی هست؟یا خیر)و کاربران راحتتر میتونند از تجربه خوبی که بدست اوردید استفاده نمایندکه این امر با مشورت شما با دوستان شما امکان پذیر خواهد بود
    موفق باشید
    سلام جناب وزیرپور عزیز
    ممنون بابت لطف شما.
    دکتر ده بزرگیان در شهر ما دارای یک آزمایشگاه مجهز می باشد.دلیل رجوع به ایشون در واقع استفاده از آزمایشگاه مجهز ایشون بوده چرا که در اون دوره هنوز خودم میکروسکوپ نخریده بودم.در مورد تزریق ها هم از یک دامپزشک به نام آقای دکتر فیضی کمک گرفتم.
    عرضم این هست که این افراد رو در این موارد بخصوص به کمک طلبیدم و این دوستان تخصصی در این زمینه ندارند.بگذریم از دکتر فیضی که ایشون هم شخص پا به سن گذاشته ای هستن که دیگه حوصله کارهای اینچنینی رو ندارن.
    در مورد پیشنهاد شما، قبلا خودم هم به این موضوع فکر کرده بودم ولی بنا بر مشکلاتی که شما از اونها با خبر هستید وقت اون تحقیقات رو دیگه عملاً ندارم متأسفانه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16667
    سلام
    آقای بهزادی بسیار جالب بود ممنون چندتا سوال:
    عصاره بابونه رو چگونه تهیه کردید؟آماده بود یا خودتون عصاره گرفتید؟اگه خودتون گرفتید به چه صورت؟
    سوزن تزریق چه بوده؟با سوزن انسولین؟
    نحوه بیهوش کردن ماهیا هم بگید چی رو با چه دزی به آب تزریق کردید؟
    ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و دیگر هیچ...
    شماره عضویت
    9983
    نقل قول نوشته اصلی توسط karshenas نمایش پست ها
    سلام
    آقای بهزادی بسیار جالب بود ممنون چندتا سوال:
    عصاره بابونه رو چگونه تهیه کردید؟آماده بود یا خودتون عصاره گرفتید؟اگه خودتون گرفتید به چه صورت؟
    سوزن تزریق چه بوده؟با سوزن انسولین؟
    نحوه بیهوش کردن ماهیا هم بگید چی رو با چه دزی به آب تزریق کردید؟
    ممنون

سلام دوست من
    1- عصاره بابونه رو به کمک یکی از دوستانی که در زمینه گیاهان سنتی و طبی فعالیت می کرد تهیه کردم.به این شکل که 50 گرم عصاره بابونه رو در 500 میلی گرم آب ریختم و در یک زود پز گذاشته و بر روی اجاق گاز قرار دادم ، بخار ناشی از اون رو به عبور از لوله ای که در تانک آب سرد قرار داشت به مایع تبدیل کردم.این فرایند نباید بیشتر از یک ساعت طول بکشه.در این مدت حدود 30 میلی لیتر عصاره بابونه به دست اومد.البته باید این رو در مقاله می گنجاندم.سعی می کنم این کار رو انجام بدم و مقاله رو مجدداً منتشر کنم.

2- کار تزریق رو دوست خوبم آقای دکتر فیضی انجام دادن.اینکه آیا سوزن انسولین بوده یا خیر با توجه به اینکه مدت زمان زیادی گذشته متأسفانه حضور ذهن ندارم.اما بعد از یک دوره آموزشی پیش ایشون در برخی موارد تزریقاتی رو خودم انجام میدم برای ماهی هایی مثل اسکار،پرت و سورم و درهمه موارد هم از سوزن های نوزاد شماره22 با طول 1.5 سانت استفاده کردم.

3- در مورد نحوه بیهوشی هم ان شاالله مقاله ای اختصاصی دارم که به زودی در همین سایت عمومی خواهد شد.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    بسیار عالیست. مخصوصا این دوره زمانه که بعضی از فروشندگان دیسکس هر دروغ و چرندی رو به خصوص در زمینه تکثیر و ژنتیک دیسکس به اسم مقاله به خورد مردم میدن، وجود این مقاله واقعا دلگرم کننده هست. امیدوارم ادامه بدید و شاهد مقالات بعدی در زمینه تکثیر دیسکس باشیم.

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    سلام
    آقای بهزادی این آزمایشات فقط روی جنس ماده بود؟ نر چی؟
    روی ماهی های دیگه هم امتحان میکنید؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و دیگر هیچ...
    شماره عضویت
    9983
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    بسیار عالیست. مخصوصا این دوره زمانه که بعضی از فروشندگان دیسکس هر دروغ و چرندی رو به خصوص در زمینه تکثیر و ژنتیک دیسکس به اسم مقاله به خورد مردم میدن، وجود این مقاله واقعا دلگرم کننده هست. امیدوارم ادامه بدید و شاهد مقالات بعدی در زمینه تکثیر دیسکس باشیم.

سلام ممنونم جناب آژیده
    تعدادی مقاله از قدیم به صورت خصوصی مونده که اگر خدا امری بده حتما اینجا مطرح میشه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16667
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن بهزادی نمایش پست ها
    سلام دوست من
    1- عصاره بابونه رو به کمک یکی از دوستانی که در زمینه گیاهان سنتی و طبی فعالیت می کرد تهیه کردم.به این شکل که 50 گرم عصاره بابونه رو در 500 میلی گرم آب ریختم و در یک زود پز گذاشته و بر روی اجاق گاز قرار دادم ، بخار ناشی از اون رو به عبور از لوله ای که در تانک آب سرد قرار داشت به مایع تبدیل کردم.این فرایند نباید بیشتر از یک ساعت طول بکشه.در این مدت حدود 30 میلی لیتر عصاره بابونه به دست اومد.البته باید این رو در مقاله می گنجاندم.سعی می کنم این کار رو انجام بدم و مقاله رو مجدداً منتشر کنم.

2- کار تزریق رو دوست خوبم آقای دکتر فیضی انجام دادن.اینکه آیا سوزن انسولین بوده یا خیر با توجه به اینکه مدت زمان زیادی گذشته متأسفانه حضور ذهن ندارم.اما بعد از یک دوره آموزشی پیش ایشون در برخی موارد تزریقاتی رو خودم انجام میدم برای ماهی هایی مثل اسکار،پرت و سورم و درهمه موارد هم از سوزن های نوزاد شماره22 با طول 1.5 سانت استفاده کردم.

3- در مورد نحوه بیهوشی هم ان شاالله مقاله ای اختصاصی دارم که به زودی در همین سایت عمومی خواهد شد.
    50 گرم عصاره بابونه؟عصاره مگه مایع نیست و میلی لیتر؟ منظورتون پودرشه؟در واقع عرق بابونه گرفتید؟
    خوشحال میشم مقاله بیهوشی هم قرار بدید به هر حال خیلی عالی بود کلی استفاده کردم
    باسپاس

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و دیگر هیچ...
    شماره عضویت
    9983
    نقل قول نوشته اصلی توسط karshenas نمایش پست ها
    50 گرم عصاره بابونه؟عصاره مگه مایع نیست و میلی لیتر؟ منظورتون پودرشه؟در واقع عرق بابونه گرفتید؟
    خوشحال میشم مقاله بیهوشی هم قرار بدید به هر حال خیلی عالی بود کلی استفاده کردم
    باسپاس
    سلام دوست من
    بله حق با شماست.عذرخواهی می کنم.نشد پست رو ویرایش کنم.منظورم 50 گرم گل بابونه بود.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)