صفحه 4 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 160
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آب شور
    شماره عضویت
    18532
    این هم سیستم نورم که راه افتاده و اب گیری کردم بدون نمک تست نشتی گرفتم همه چی فکر کنم ردیف باشه فقط تو رو خدا کسی اگه چیزی به ذهنش می رسه بگه یا راهنمایی چیزی تو دلتون نگه ندارین

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    17289
    راستی یه چیزی. اگر آب داره از سامب به تانک میچرخه یه بار واتر پمپ رو خاموش کن ببین آبی که سرازیر میشه یه وقت بیرون نریزه. اینجوری وقتی برق بره خیالت راحته.

ببین آب رو تو سامپ هم زیاد پر نکن که وقتی نمک، شن و سنگ رو که اضافه می کنی آب خود تانک بره توی سامپ و هدر نره
    حله دیگه به امیده خدا
    نمک رو اضافه کن، شن و سنگ. یا شن رو اول بریز بعد نمک. فرقی نداره
    اگر سنگ مرده داره اونها رو زیر بچین و سنگ زنده ها رو روشون بچین.
    به امید خدا شروع کن ایشالا مشکلی پیش نمیاد
    ویرایش توسط Evanescence : 13th November 2015 در ساعت 07:57 PM

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط Evanescence نمایش پست ها
    راستی یه چیزی. اگر آب داره از سامب به تانک میچرخه یه بار واتر پمپ رو خاموش کن ببین آبی که سرازیر میشه یه وقت بیرون نریزه. اینجوری وقتی برق بره خیالت راحته.

ببین آب رو تو سامپ هم زیاد پر نکن که وقتی نمک، شن و سنگ رو که اضافه می کنی آب خود تانک بره توی سامپ و هدر نره
    حله دیگه به امیده خدا
    نمک رو اضافه کن، شن و سنگ. یا شن رو اول بریز بعد نمک. فرقی نداره
    اگر سنگ مرده داره اونها رو زیر بچین و سنگ زنده ها رو روشون بچین.
    به امید خدا شروع کن ایشالا مشکلی پیش نمیاد
    دوست عزیز نبایدبعد از اضافه کردن شن به اک نمک ریخت یا بایدتوی ظرف دیگه اب نمک درست کرد بعد به اک اضافه کرد یا داخل اک که فقط واتر پمپ وموجساز واب داخلش باشه نمک ریخت،اگه شن باشه احتمال اینکه نمک تهنشین بشه و با اب مخلوط نشه هست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آب شور
    شماره عضویت
    18532
    نقل قول نوشته اصلی توسط شادکامی نمایش پست ها
    دوست عزیز نبایدبعد از اضافه کردن شن به اک نمک ریخت یا بایدتوی ظرف دیگه اب نمک درست کرد بعد به اک اضافه کرد یا داخل اک که فقط واتر پمپ وموجساز واب داخلش باشه نمک ریخت،اگه شن باشه احتمال اینکه نمک تهنشین بشه و با اب مخلوط نشه هست
    پس فقط تانک خالی + سامپ خالی + موج ساز و اسکیمر فقط کار کنن بعد ایتم ها رو اضافه کنم درسته ؟
    بعد اشکالی نداره الان اب رو درست کنم 4 - 5 روز بعد لایو راک اضافه کنم ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    تانک آبشور
    شماره عضویت
    15985
    سلام دوست عزیزم :

خوش آمد و تبریک به خاطر ورودت به جمع آبشور دارا و تانک زیبات ...

• امیدوارم لذت ببری که مطمئنم داری میبری . خیلی حال میده آدم خودش همه چی رو بسازه . باور کن نیمی از علاقه من به آکواریوم آبشور به خاطر تاسیساتشه که خودم بسازم . چند روز پیش خانومم بهم گفت تو بیشتر از ساختن آکواریوم لذت میبری تا داشتن یه تانک آماده . تا الان حدود یکساله که خونمون همیشه بهم ریزه به خاطر وسایل و ابزار و ... من . اینجوری هم که شما رامتین جان کار میکنی معلومه خیلی از ساختنش لذت میبری ...

• یه نکته هم به نظرم اومد اینه که زاویه نور تانکت صحیح نیست . یه قسمت از تانک به خاطر تلاقی نورها ، نورش شدیده . یه قسمت نور نخورده و یه قسمت مناسبه . فکر کنم اگر از بالا و به صورت عمود نور رو بتابونی به آب بهتر باشه . البته این نظر منه و ممکنه درست نباشه . اگر اساتید نظر بدن بهتر و صحیح تره .

موفق باشی رامتین جان

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آب شور
    شماره عضویت
    18532
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.p نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم :

خوش آمد و تبریک به خاطر ورودت به جمع آبشور دارا و تانک زیبات ...

• امیدوارم لذت ببری که مطمئنم داری میبری . خیلی حال میده آدم خودش همه چی رو بسازه . باور کن نیمی از علاقه من به آکواریوم آبشور به خاطر تاسیساتشه که خودم بسازم . چند روز پیش خانومم بهم گفت تو بیشتر از ساختن آکواریوم لذت میبری تا داشتن یه تانک آماده . تا الان حدود یکساله که خونمون همیشه بهم ریزه به خاطر وسایل و ابزار و ... من . اینجوری هم که شما رامتین جان کار میکنی معلومه خیلی از ساختنش لذت میبری ...

• یه نکته هم به نظرم اومد اینه که زاویه نور تانکت صحیح نیست . یه قسمت از تانک به خاطر تلاقی نورها ، نورش شدیده . یه قسمت نور نخورده و یه قسمت مناسبه . فکر کنم اگر از بالا و به صورت عمود نور رو بتابونی به آب بهتر باشه . البته این نظر منه و ممکنه درست نباشه . اگر اساتید نظر بدن بهتر و صحیح تره .

موفق باشی رامتین جان
    سلام اقا محمد عزیز ممنون از نظرتون من الان شیش ماهه یه قسمت حال رو اصلا واژگون کردم ی هطرف دریل افتاده یه سری چوب اونور یه سری لوله ... اصلا وضعیه ! ولی خدا رو شکر جواب داد !!!
    الان که قسمت تاسیساتیش تموم شده یه جورایی ضد حاله !!! ولی باز چیزایی که لازم نیست حتی دارم درست می کنم که سرگرم باشم ... یکی دوست داره بره رستوران همش یکی دوست داره
    لباس هی بحره ... منم این شکلی کیف می کنم
    در مورد نور ها جهتشون رو راحت می شه تغییر داد ولی چون می خوام مگنفیکا نگهداری کنم گفتم شاید اگه بشه نور روش متمرکز کنم شاید راه نیوفته اینور اونور تانک واسه ما !!!! هر چند اصلا هیچ تحربه ای
    ندارم اصلا هیچی !!!! رو یه سری تئوری فقط دارم کار می کنم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آب شور
    شماره عضویت
    18532
    دوستان لایوراک البته سنگ مرده گرفتم که لایوش کنیم ! محلول هیچی ندارم فردا می خوام برم بخرم محبت می کنید نظرتونو بگین در مورد اینایی که انتخاب کردم؟
    1- میکرو باکتر 7
    2- فست استارت
    3- پرپل تک کنت
    4- کالک 2+
    5-الکالین 8.3 پودری
    6- ماتریکس سیچم
    چیز دیگه ای احتیاج نیست ؟ یا اضافی نیست ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17431
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin021 نمایش پست ها
    دوستان لایوراک البته سنگ مرده گرفتم که لایوش کنیم ! محلول هیچی ندارم فردا می خوام برم بخرم محبت می کنید نظرتونو بگین در مورد اینایی که انتخاب کردم؟
    1- میکرو باکتر 7
    2- فست استارت
    3- پرپل تک کنت
    4- کالک 2+
    5-الکالین 8.3 پودری
    6- ماتریکس سیچم
    سعی کنید هنوز که تانکتون راه نیافتاده dead rock زیاد بگیرید. قبل از اضافه کردن صخره های مرده حتما اونارو بجوشونید. دو یا سه تیکه کوچیک لایوراک هم بگیرید(یه وقت لایوراکهارو نجوشونید)

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    18354
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin021 نمایش پست ها
    1- میکرو باکتر 7
    2- فست استارت
    3- پرپل تک کنت
    4- کالک 2+
    5-الکالین 8.3 پودری
    6- ماتریکس سیچم

با سلام و ادب
    ابتدا تبریک عرض میکنم به خاطر استارت تانک تون و امیدوارم همیشه در نگهداری آن پیروز و شادکام باشید
    در خصوص موارد مذکور عرض کنم که مورد 1 و 2 برای راه اندازی چرخه نیتروژن بسیار عالیه و در واقع با هم یک مکمل سیکل ازت به حساب میان
    مورد سوم رو پس از تهیه حتما بعد از گذراندن دوره ی سیکل و ثبات شرایط آب استفاده نمایید
    گزینه های 4 و 5 فعلا به هیچ عنوان ضرورتی نداره چون با توجه به راه اندازی جدید آکواریوم و افزودن نمک تازه آب تمامی عناصر مورد نیاز رو داراست
    و مورد آخر هم انتخاب خوبیه می توانید بسته 1 لیتری آن را استفاده کنید
    در این دوران بیشتر به فکر کامل کردن تنوع تستر هاتون باشید.
    با آرزوی موفقیت

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آب شور
    شماره عضویت
    18532
    اقا امروز من هم میکرو باکتر هم استارت برایت ول رو گرفتم .... فقط یه مشکل من ماتریکس نتونستم بگیرم می تونم سرامیک و بیوبال بریزم به جاش تو سامپ ؟ بعد چرخه حذفشون کنم ؟

صفحه 4 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)