صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 26
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    پرنده و آبزی و خزنده
    شماره عضویت
    10161

فروش ال ای دی های کری (CREE)

سلام وقت بخیر
    تعدادی ال ای دی کری برای کاری با دوستی خرید کردیم و ایران آوردیم و استفاده کردیم و بعد از اون من برای آکواریوم آب شور هم سفارش دادم و در حال حاظر دارم
    تعداد کمی فعلا برای سمپل دارم که برای سری بعدی که 3هفته آینده هست می خوام برای خودم از سری هایی که بعد می گم 100 تا از هر مورد بیارم
    خواستم ببینم اگر دوستان خواستن باهام در ارتباط باشن
    سری هایی که سمپلش هست فعلا:
    Cree XTE---Cool white
    Cree XLamp XT-E Royal Blue LEDs
    Cree XPE—Cool White
    Cree XLamp XP-E LEDs
    Cree XRE—Cool White + Blue royal
    Cree XLamp XR-E LEDs
    دیتا شیت هاشون که معلومه و لینک گذاشتم ببینید
    اینم عکس ها : _(بدلیل نبود وقت مجبورا با تبلت عکس گرفتم ببخشید)

دوستان میدونید دیگه این سری ها خیلی توی آب شور استفاده میشه(البته آب شیرین که دیگه 100% قابل استفاده هستن) بخصوص در سایتهای خارجی و فروم ها DIY ها وجود داره.
    اما قراره سری XP-G2 و XML-2 روهم داشته باشیم که اگر دیدم دوستان هم درخواست دادن خریدنش به تعداد به صرفه تر تموم میشه
    قیمت ها فعلا در تعداد کم اینقدره :
    XTE ---- هر عدد ال ای دی سفید 15000 تومان و آبی 12000 تومان
    XRE--- هر عدد اال ای دی 12000 تومان
    XPE--- هر عدد ال ای دی 15000 تومان
    در آخر اضافه می کنم که این قیمت ها بسته به 3575 تومان هست و اینکه تعدادی که سفارش بدیم اگر دوستان تعداد بالاتری بخوان چون سفارش بیشتری به شعبه پخش ریتیل میدیم قیمت ال ای دی ها کاهش پیدا می کنه
    ال ای دی ها همه با پایه ستاره ای خریده شده(قیمت خیلی فرق نکرده اما اگه بدون اونها باشه دیگه تو ایران نمیشه پایه ای براشون پیدا کرد)
    ضمن اینکه استقبال زیاد باشه لوازم جانبی مثل لنز و پی سی بی و درایو و ... مخصوص مارک کری یا بطور ماژول و کامل طراحی شده و با قیمت ارزونتری از اسمبل ایران وارد میشه
    ممنونم وقت بخیر

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    سلام
    از کاغذ شیپینگ یا فاکتور خرید بدون مشخص شدنه قیمت خریدتون عکس بزارین که مشخص بشه چیپ های ال ای دی برای چین هست یا آمریکا چون هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت با هم خیلی تفاوت دارن
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    پرنده و آبزی و خزنده
    شماره عضویت
    10161
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    سلام
    از کاغذ شیپینگ یا فاکتور خرید بدون مشخص شدنه قیمت خریدتون عکس بزارین که مشخص بشه چیپ های ال ای دی برای چین هست یا آمریکا چون هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت با هم خیلی تفاوت دارن
    موفق باشید
    سلام
    وقت بخیر
    سمپل ها دستی اومدن و رایگان اما برای معلوم شدن کیفیت ال ای دی ها تو سفارش بعدی اینکارو خواهم کرد
    البته در حال استفاده از ال ای دی ها برای آکواریومم هستم که میتونم از هر دو مدل ال ای دی در حال روشن بودن عکس بذارم که تفاوت مشخص بشه(حداقل فعلا)
    چون میزان درخشش ال ای دی های غیر اصل تقریبا زیر نصف هست
    البته بگم تو مکاتبه ای که با دفتر پخش shenzen انجام دادیم گفتن اصلا چیزی بنام کری چینی نداریم!!! و فکر میکنم از هنر هم وطنامون باشه که به این اسم اجناس متفرقه رو می فروشن
    اگر دوستی خواست می تونه یکی از هر کدوم از سمپل هارو از من بگیره شخصا تست کنه و پس از سفارش هم حتما میشه برگه شیپینگ و مشخصات گمرک و شخص وارد کنندرو در اختیارش قرار بدم
    مرسی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    چرا چیزی به نام کری چینی وجود داره و هر lot ده عددی اون حدود 17 میشه تو xte 5 watt که میشه هر 10 تاش تقریبا 50 60 تومن به پول ما تو سایت معروف aliexperss پر و 99 درصد ال ای دی های کری تو بازار از این نوع هستن،چیپ امریکا 3 و خورده ای هست تقریبا و با این قیمتا جور در نمیاد
    اون برگه که مشخص کنه چیپ ست برای امریکا هست رو حتما قرار بدین
    ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    پرنده و آبزی و خزنده
    شماره عضویت
    10161
    چرا چیزی به نام کری چینی وجود داره و هر lot ده عددی اون حدود 17 میشه تو xte 5 watt که میشه هر 10 تاش تقریبا 50 60 تومن به پول ما تو سایت معروف aliexperss پر و 99 درصد ال ای دی های کری تو بازار از این نوع هستن،چیپ امریکا 3 و خورده ای هست تقریبا و با این قیمتا جور در نمیاد
    اون برگه که مشخص کنه چیپ ست برای امریکا هست رو حتما قرار بدین
    ممنون
    قبل از خرید دقت کردم اما هیچ کدوم از مراکز پخش کری اون مدل های چینی رو پخش نمی کنن
    حتی سایت Mouser هم چک کنید همه چیپ ها آمریکاییه!
    حتما پیشو می گیرم
    ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    پرنده و آبزی و خزنده
    شماره عضویت
    10161
    سلام
    پارت نامبر XPE رو می تونید چک کنید :
    XPEWHT-L1-0000-00F01

پارت نامبر XTE
    XTEAWT-02-0000-000000H51

ضمنا دوستان قیمت های سایت های خرده فروشی برای اجناس ارجینال همیشه خیلی بالاتر از خرید عمده هست (اگر بخوایم خرده فروشی بخریم فروشمون با سودی که میگیریم و هزینه گمرک و ... خیلی فضایی میشه)
    بازهم می گم دوستان میتونن کری غیر اصل رو بدن با این مدل هم زمان روشن کنیم تفاوت معلوم میشه و یا اصلا خود سمپل رو ببرن و تست کنن
    همچنین این قیمت ها که توی سایت زدم برای سفارش خودمون که فکر میکنم از هر پارت نامبری حداقل 200-250 تا باشه این قیمته و اگر قرار به خرید 10 تا دونه باشه که قیمت ال ای دی خیلی بیشتر میشه و معنی نمیده اصلا بصورت شیپینگ جابجا بشه و مسافری جابجابشه منطقی تره
    دوستان می تونن همونطور که ما با دفتر شنزن مکاتبه کردیم مکاتبه کنن جناب فربد که دیگه بساط این دروغ و دقل بازی و چینی فروشی و تقلبی فروشی هم برچیده میشه
    عذر می خوام طولانی شد
    با سپاس

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    احتیاج به مکاتبه نیست من 2 سال پیش از چین خرید کردم همزمان با موجساز جباو که آوردم و مطمئنم که کری چینی وجود داره و در حال حاضر هم اقای ایکس و ایگرگ که کری میارن و میفروشن از همین چین دوست و برادر وارد میکنند البته کیفیتش قابل قبوله اما از نظر قیمتی با مونتاژ امریکا خیلی متفاوته و همچنین تو کیفیت،وقتی شما 10 عددشو میخری مثلا 17 حتمن 250 عددش خیلی ارزون تر میشه ولی این بیشتر تو مارکتینگ چین باب هست تو اروپا و امریکا نمیان یوهو برای خرید عمده قیمتو نصف کنند چون جنس رو نقد و وعده میکنند خراب میشه(کلمه ی عمده و افت قیمت برای ی کانتینر جنس به کار میره نه 250 عدد) دوستانی که اهل فن باشن و از خرید و فروش های بازاری اطلاع داشته باشن منظور من رو کاملا متوجه میشن

""این حرفارو نمیگم که جنس شمارو زیر سوال ببرم که از دست من دلگیر بشین فقط خواستم مشخص بشه کاربر مونتاژ امریکا رو میخره یا چین،همونطور که اشاره کردین منم دنبال برچیده شده این بساط تقلبی و چینی هستم.....""

اینم چندتا لینک از صدها لینک خرید ال ای دی چینی که اتفاقا اکثرا هم تو shenzhen هستن و فری شیپینگن :
    10pcs Cree XTE 5W LED Royal Blue CREE XT E 1 5W LED CHIP Neutral White 4500 5000K-in LED Bulbs & Tubes from Lights & Lighting on Aliexpress.com | Alibaba Group

5 20pcs LED CREE XTE 5W Chip Royal Blue 450NM 6000K White R2 3000k Warm White Q5 Original Cree Diodes with 16mm 20mm Heatsink -in LED Bulbs & Tubes from Lights & Lighting on Aliexpress.com | Alibaba Group

5pcs x Cree XTE XT E1W 3W 5W led emitter , Warm White LED + 20mm Star Base 330lm@5W for DIY-in LED Bulbs & Tubes from Lights & Lighting on Aliexpress.com | Alibaba Group

10PCS CREE XTE R5 2B White high Power led CREE lamps and lanterns CREE led Flashlights diy free shipping-in LED Bulbs & Tubes from Lights & Lighting on Aliexpress.com | Alibaba Group

10pcs X Cree XTE XT E 1 5W LED Emitter White 4000k ,Warm White 3000k , Cold White 6500k ,Royal Blue 450 452nm LED with 20MM PCB-in LED Bulbs & Tubes from Lights & Lighting on Aliexpress.com | Alibaba Group

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آب شور
    شماره عضویت
    18532
    سلام به همه دوستان . می خواستم بگم اصلا کری امریکایی تو ایران نیست من کشتم خودمو اخرسر هم از علی اکسپرس خریدم 50 تا ال ای دی 95 +درایور +سیم همه رو توی یه جعبه گذاشتن فرستادن
    فقط به فروشنده باید بگین که چندتاش رو رویال می خواین ... 3 هفته بعد از سفارش رسید به دستم فروشگاهش هم اصلا کارش اینه یه تعداد می ده باهاش درایور همه چیشو می ده فقط باید سر هم کنید
    حالا نورش و همه چیش خوبه و قویه نسبت به ادیسون هایی که قبلا گرفتم یعنی خیلی بهتره ...
    در هر صورت ادم یه دودوتا 4 تا بکنه می فهمه اصلا ایزار الکتریکی امریکایی صرف نمی کنه اوردنش اون از شیپینگ اونم از قیمتی که رو یا اون واسطه به ازای هر ی می خواد بکشه روش ...
    مگه اینکه اشنایی چیزی باشه داره میره میاد بیاره مگر نه اینجوری عمده خریدنش اصلا ... خواستم فقط تجربه خودمو بگم امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    پرنده و آبزی و خزنده
    شماره عضویت
    10161
    XTEAWT-02-0000-000000H51 Cree, Inc. High Power LEDs - White | Mouser
    احتیاج به مکاتبه نیست من 2 سال پیش از چین خرید کردم همزمان با موجساز جباو که آوردم و مطمئنم که کری چینی وجود داره و در حال حاضر هم اقای ایکس و ایگرگ که کری میارن و میفروشن از همین چین دوست و برادر وارد میکنند البته کیفیتش قابل قبوله اما از نظر قیمتی با مونتاژ امریکا خیلی متفاوته و همچنین تو کیفیت،وقتی شما 10 عددشو میخری مثلا 17 حتمن 250 عددش خیلی ارزون تر میشه ولی این بیشتر تو مارکتینگ چین باب هست تو اروپا و امریکا نمیان یوهو برای خرید عمده قیمتو نصف کنند چون جنس رو نقد و وعده میکنند خراب میشه(کلمه ی عمده و افت قیمت برای ی کانتینر جنس به کار میره نه 250 عدد) دوستانی که اهل فن باشن و از خرید و فروش های بازاری اطلاع داشته باشن منظور من رو کاملا متوجه میشن

""این حرفارو نمیگم که جنس شمارو زیر سوال ببرم که از دست من دلگیر بشین فقط خواستم مشخص بشه کاربر مونتاژ امریکا رو میخره یا چین،همونطور که اشاره کردین منم دنبال برچیده شده این بساط تقلبی و چینی هستم.....""

اینم چندتا لینک از صدها لینک خرید ال ای دی چینی که اتفاقا اکثرا هم تو shenzhen هستن و فری شیپینگن :
    10pcs Cree XTE 5W LED Royal Blue CREE XT E 1 5W LED CHIP Neutral White 4500 5000K-in LED Bulbs & Tubes from Lights & Lighting on Aliexpress.com | Alibaba Group

5 20pcs LED CREE XTE 5W Chip Royal Blue 450NM 6000K White R2 3000k Warm White Q5 Original Cree Diodes with 16mm 20mm Heatsink -in LED Bulbs & Tubes from Lights & Lighting on Aliexpress.com | Alibaba Group

5pcs x Cree XTE XT E1W 3W 5W led emitter , Warm White LED + 20mm Star Base 330lm@5W for DIY-in LED Bulbs & Tubes from Lights & Lighting on Aliexpress.com | Alibaba Group

10PCS CREE XTE R5 2B White high Power led CREE lamps and lanterns CREE led Flashlights diy free shipping-in LED Bulbs & Tubes from Lights & Lighting on Aliexpress.com | Alibaba Group

10pcs X Cree XTE XT E 1 5W LED Emitter White 4000k ,Warm White 3000k , Cold White 6500k ,Royal Blue 450 452nm LED with 20MM PCB-in LED Bulbs & Tubes from Lights & Lighting on Aliexpress.com | Alibaba Group
    وقتی بخوایم جنس ارجینال بخریم ابتدا به سایت تولید کننده میل می زنیم و مراکز پخش اصلی و هدکوارتر هاش رو ازش می پرسیم!بعد با مراکز فروش اصلی(که خدارو شکر در چین 3 دفتر پخش کری وجود داره) با میل مکاتبه می کنیم و بگم که به هیچ وجه پخش کننده اصلی زیر تعداد 1000 عدد از محصولات بروز فروش نداره(ما برای نورپردازی هتل پارمیدا و داریوش در مجموع هدود 6000 عدد از انواع متفاوت خریدیم) و سایت ALIEXPRESS به هیچ وجه سندیت نداره که بخوایم اصل یا غیر اصل جنس رو ازش خرید کنیم! خود سایت کری هم تنها 6 سایت در چین رو برای خرید مطمئن به همه معرفی کرده.همین الان راحت می تونید سوتی های اجناس رو توی سایت هایی مثل علی اکسپرس ببینید. من اینهارو نگفتم که فکر کنید ال ای دی من اصل هست یا نه! گفتم شاید خیلی از دوستان مثل شما سایت علی اکسپرس رو 100% قبول دارند بدونن که این سایت از سال 2006 شروع به کار کرده و جالب اینجاست که اجازه فروش اجناس چینی غیر ارجینال رو در چین نداره! اما در بقیه جاهای دنیا آزاده و برای همین شیپینگ های کشورای دیگش رو معمولا فری میزنه!(دفاتر پخشش تو برزیل روسیه و آمریکا قوانین منطقه ای دارن و بحثشون متفاوته) دوستانی که تو کار واردات هستند میدونن فروش Retail با فروش قرارداد Enhanced متفاوته و قیمت ها زمین تا هواست.

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin021 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان . می خواستم بگم اصلا کری امریکایی تو ایران نیست من کشتم خودمو اخرسر هم از علی اکسپرس خریدم 50 تا ال ای دی 95 +درایور +سیم همه رو توی یه جعبه گذاشتن فرستادن
    فقط به فروشنده باید بگین که چندتاش رو رویال می خواین ... 3 هفته بعد از سفارش رسید به دستم فروشگاهش هم اصلا کارش اینه یه تعداد می ده باهاش درایور همه چیشو می ده فقط باید سر هم کنید
    حالا نورش و همه چیش خوبه و قویه نسبت به ادیسون هایی که قبلا گرفتم یعنی خیلی بهتره ...
    در هر صورت ادم یه دودوتا 4 تا بکنه می فهمه اصلا ایزار الکتریکی امریکایی صرف نمی کنه اوردنش اون از شیپینگ اونم از قیمتی که رو یا اون واسطه به ازای هر ی می خواد بکشه روش ...
    مگه اینکه اشنایی چیزی باشه داره میره میاد بیاره مگر نه اینجوری عمده خریدنش اصلا ... خواستم فقط تجربه خودمو بگم امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره
    همه شرکت های بزرگ دفاتر فروش در مناطق مختلف دارن تا قیمت هاشون در مناطق مختلف تقریبا یکپارچه و با هزینه شیپینگ حداقلی همراه باشه!در حال حاظر حتی شهرداری ها در حال بستن قرارداد با شرکت پخش کننده ال ای دی های کری و فیلیپس در چین به اسم غیر آمریکایی هستن تا بتونن تو ایران پروژه هاشونو باشون پیاده کنن!شما اپلی که تو دبی میخرید با اپلی که در LA می خرید نباید خیلی فرق کنه!وگرنه دیگه تجارت معنی نداشت.
    __________________________________________________ __________________________________________________ ________
    دوستانی که دنبال ال ای دی باشن تحقیق می کنن و بعد از گذشتن ازین مباحث با چشم باز خرید میکنند.اگر دوستان سوال دیگه ای داشتن در خدمتم!
    راستی اینم لینک فروش اون سری ال ای دی ها (البته با قیمت ریتیل و نه عمده!)
    XPEWHT-L1-0000-00F01 Cree, Inc. High Power LEDs - White | Mouser

XTEAWT-02-0000-000000H51 Cree, Inc. High Power LEDs - White | Mouser

این هم لیست مراکز فروش معتبر کری در هر نقطه ی ممکن :
    Where to Buy Cree LED Components: discrete LEDs, LED arrays and LED modules for lighting and displays
    (واقعا عجب کشوری هستیم که دورمون همه مرکز فروش دارن جز ایران!)

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ......
    شماره عضویت
    18804
    سلام به شما دوست عزیز آیا امکان خرید در ایران وجود دارد؟ال ای دی کری10وات یا بالاتر؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)