نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    green parrot
    شماره عضویت
    18332

4 جوجه مرغ عشق زخمی

با سلام و خسته نباشید
    یک وضعیت فوری دارم برای جوجه مرغ عشقم
    از اولش بگم یه جفت مرغ عشق دارم که نرش رامه ولی ماده اش وحشیه.توی اخرای تابستون ماده چهارتا تخم گذاشت که دوتاشو خورد دوتای دیگشم جوجه شدن
    همه چیز خوب بود.تا وقتی زمان مستقل شدن جوجه ها رسید.توی یروز ماده جفت جوجه رو از لونه انداخت بیرون.اینم بگم نرو از ماده جدا کردم چون ماده فقط نرو میزد و به جوجه ها میرسید.کلا با نره مشکل داره
    وقتی جوجه هارو نگاه کردم یجوری از نظر راه رفتن و پرواز مشکل داشتن.یکی از جوجه فرداش از گرنشگی مرد.اون یکی هم همش داخل قفس دراز میکشید.هروقت غذا میخواست میخورد.تا همش بهش چیزای تقویتی دادم.تمرین پرواز براش انجام دادم.تا امروز که رفتم دیدمش دماغش پر خون بود.پای چپش انگار لمسه.نمیدونم بخاطر ضعیف بودنشه یا ماده بهش حمله کرده.ماده به همه حمله میکنه حتی تاب داخل قفس
    من چیکار کنم که این جوجه خوب بشه؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا کمک بکنید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط hina-lovely نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    یک وضعیت فوری دارم برای جوجه مرغ عشقم
    از اولش بگم یه جفت مرغ عشق دارم که نرش رامه ولی ماده اش وحشیه.توی اخرای تابستون ماده چهارتا تخم گذاشت که دوتاشو خورد دوتای دیگشم جوجه شدن
    همه چیز خوب بود.تا وقتی زمان مستقل شدن جوجه ها رسید.توی یروز ماده جفت جوجه رو از لونه انداخت بیرون.اینم بگم نرو از ماده جدا کردم چون ماده فقط نرو میزد و به جوجه ها میرسید.کلا با نره مشکل داره
    وقتی جوجه هارو نگاه کردم یجوری از نظر راه رفتن و پرواز مشکل داشتن.یکی از جوجه فرداش از گرنشگی مرد.اون یکی هم همش داخل قفس دراز میکشید.هروقت غذا میخواست میخورد.تا همش بهش چیزای تقویتی دادم.تمرین پرواز براش انجام دادم.تا امروز که رفتم دیدمش دماغش پر خون بود.پای چپش انگار لمسه.نمیدونم بخاطر ضعیف بودنشه یا ماده بهش حمله کرده.ماده به همه حمله میکنه حتی تاب داخل قفس
    من چیکار کنم که این جوجه خوب بشه؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا کمک بکنید
    جوابتون تو بخش مرغ عشق داده شد
    احتمال زیاد بهش اسیب رسوندن اگه دونه خور شده جداش کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)