نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    کاربر تازه وارد

تهران-خ آیت الله کاشانی-خ شاهین جنوبی-خ مطهری-ک دوم غربی
    نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    18455

مشکل در نگهداری مرغ مینا

سلام. من یه مرغ مینای 1 ماهه حدود 4 ماه پیش خریداری کردم و توی این 3 ماه به خاطره این که جوجه بود و هم وقتم آزاد بود بیشتر اوقات بیرون از قفس نگهش میداشتم ولی حالا که میزارمش تو قفس مدام بی تابی میکنه و گاهی اوقات خودشم زخمی میکنه انقدر که این ور و اون ور میپره... قفسشم عوض کردم و رفتم بزرگترین قفس موجود تو بازار واسش گرفتم. الان حدود 4 روزم هست که از قفس درش نیوردم تا این عادتشو ترک کنه ولی هنوز بی تابی میکنه. میخواستم راهنمایی کنین، ممنون

کاربر تازه وارد

تهران-خ آیت الله کاشانی-خ شاهین جنوبی-خ مطهری-ک دوم غربی
    نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    18455
    چرا کسی پاسخی نمیده؟!!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16667
    سلام
    کم کم باید عادتش بدید فعلا روزی 1 ساعت بزارید تو قفس بقیش آزاد باشه بعد 1 هفته بکنید 2 ساعت و همینطوری به تدریج به 24 ساعت برسید و حدود 6 ماه طول میکشه بعد از اون هم روزی یک ساعت بیارید بیرون و باهاش بازی کنید تا افسرده نشه
    موفق باشید

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا حیدری نمایش پست ها
    سلام. من یه مرغ مینای 1 ماهه حدود 4 ماه پیش خریداری کردم و توی این 3 ماه به خاطره این که جوجه بود و هم وقتم آزاد بود بیشتر اوقات بیرون از قفس نگهش میداشتم ولی حالا که میزارمش تو قفس مدام بی تابی میکنه و گاهی اوقات خودشم زخمی میکنه انقدر که این ور و اون ور میپره... قفسشم عوض کردم و رفتم بزرگترین قفس موجود تو بازار واسش گرفتم. الان حدود 4 روزم هست که از قفس درش نیوردم تا این عادتشو ترک کنه ولی هنوز بی تابی میکنه. میخواستم راهنمایی کنین، ممنون
    سلام
    این موارد طببعی هست .چون که بیرون بود و براش سخت یکبار توی قفس باشه . اگربه خودش لطمه نمیزنه بهتر توی قفس باشه تا به قفس عادت کنه و هفته هم یه چند ساعت بیرون باشه خوبه .
    برای ادامه سوال به قسمت پرسش و پاسخ در مورد مرغ مینا > پرسش درباره مرغ مینا بپرسید .برای هر سوال موضوع جدیدی باز نمیکنن .
    متشکرم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)