نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    18404

عادت کردن ملنگو با صاحب جدید

سلام
    اول تشکر از سایت عالی تون
    من یه ملنگوی طوسی 2.5 ساله دارم که 3هفتس از پسرخالم که خودش بزرگش کرده گرفتمش
    پرنده آرومو اهلییه ، راحت رو دست میاد و البته کم رو دست میمونه و میره رو شونم ، بیست و خورده ای کلمه بلده ، دست و بوس دادن بلده و صدای تلفن و ماکروویو و اینارو درمیاره و چند مدل صوتم میزنه
    اگه اطلاعات دیگه ای لازمه هم خب قطعا عرض میکنم ، راهنمایی میخام که چطور جای صاحب قبلیشو براش پر کنم و بهم عادت کنه؟ الان هروقت میخاد بیاد بیرون یا حوصلش سر رفته بازی میخاد بکنم باهاش اسم صاحب قبلیشو میگه! و بجز 1 هفته اول که تازه اومده بود و تند و تند حرف میزد ، الان تو سکوته! تا اونجا که مطالعه کردم و حواسم هست افسرده نیست1 سر حاله ، زیاد براش وقت میذارم و از بازی کردن لذت میبره ، اما فقط قبل خواب و با خودش حرف میزنه ، حرف میزنه تشویقش میکنم انگار دوس نداره و جیغ میزنه! اما کاری ندارم باهاش با خودش حرف میزنه و اسم من و دوتا کلمه جدیدم یاد گرفته که اونم قبل خواب بعضی وقتا با خودش میگه!
    نازشم نمیذاره بکنم ، انگار هنوز کامل اعتماد بهم نداره!
    همه اینارو گفتم که اگه ممکنه راهنمایی کنید چطور باهاش رفتار کنم که عادت کنه به جا و صاحب جدیدش! و اععتماد کامل کنه بهم
    ممنون میشم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط طوسی کوچولو نمایش پست ها
    سلام
    اول تشکر از سایت عالی تون
    من یه ملنگوی طوسی 2.5 ساله دارم که 3هفتس از پسرخالم که خودش بزرگش کرده گرفتمش
    پرنده آرومو اهلییه ، راحت رو دست میاد و البته کم رو دست میمونه و میره رو شونم ، بیست و خورده ای کلمه بلده ، دست و بوس دادن بلده و صدای تلفن و ماکروویو و اینارو درمیاره و چند مدل صوتم میزنه
    اگه اطلاعات دیگه ای لازمه هم خب قطعا عرض میکنم ، راهنمایی میخام که چطور جای صاحب قبلیشو براش پر کنم و بهم عادت کنه؟ الان هروقت میخاد بیاد بیرون یا حوصلش سر رفته بازی میخاد بکنم باهاش اسم صاحب قبلیشو میگه! و بجز 1 هفته اول که تازه اومده بود و تند و تند حرف میزد ، الان تو سکوته! تا اونجا که مطالعه کردم و حواسم هست افسرده نیست1 سر حاله ، زیاد براش وقت میذارم و از بازی کردن لذت میبره ، اما فقط قبل خواب و با خودش حرف میزنه ، حرف میزنه تشویقش میکنم انگار دوس نداره و جیغ میزنه! اما کاری ندارم باهاش با خودش حرف میزنه و اسم من و دوتا کلمه جدیدم یاد گرفته که اونم قبل خواب بعضی وقتا با خودش میگه!
    نازشم نمیذاره بکنم ، انگار هنوز کامل اعتماد بهم نداره!
    همه اینارو گفتم که اگه ممکنه راهنمایی کنید چطور باهاش رفتار کنم که عادت کنه به جا و صاحب جدیدش! و اععتماد کامل کنه بهم
    ممنون میشم
    سلام مبارکه
    برای اینکه به شما عادت کنه نیاز به زمان و محبت داره
    در روز از قفس بیرون بیاریدش و باهاش بازی کنید و با دست بهش غذاهایی که دوست داره بدید
    باهاش صحبت کنید
    لازم نیست نازش کنید چون زیاد از این کار خوششون نمیاد از صاحب قبلیش بپرسید اگه میذاشته نازش کنه شما هم بعد یک مدت کم کم شروع کنید
    بردن اسم صاحب قبلیش هم میتونه از رو عادت باشه نه اینکه منتظر صاحبشه که بیاد

اگه سوال دیگه ای دارید در تاپیک زیر مطرح کنید
    http://www.parsipet.ir/thread95-382.html#post262903
    ویرایش توسط abolfazl : 3rd October 2015 در ساعت 09:28 PM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    18404
    مرسی ازتون
    زنده باشین
    خیلی بهتر شده الان
    بهم عادت کرده و اسمم رو هم میگه
    اما امیر براش سخته یکم و ناواضح میگه
    بازم ممنون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)