صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16
    همکار قدیمی آکواریوم آب شیرین

شماره عضویت
    31

پشت زمینه (بکگراند) اکواریوم

مطالب مرتبط با بک گراند اکواریوم در این تایپیک مطرح شود

باتشکر

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    سلام به همه دوستان
    من این سوالو تو نور پردازیهم پرسیدم ولی نمیدونم مشکلم از بک گرانده یا نور پردازی
    بک گرانده من هم تیرست هم اون شفافیتو قشنگی خالیشو نداره هم بعد از چند روز تیکه تیکه میچسبه بد فرم میشه در ضمن از بالا و دو طرف چسبوندمش پایینش آزاده لطفا بگید مشکل از چیه ممنونم

همکار قدیمی آکواریوم آب شیرین

شماره عضویت
    31
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من این سوالو تو نور پردازیهم پرسیدم ولی نمیدونم مشکلم از بک گرانده یا نور پردازی
    بک گرانده من هم تیرست هم اون شفافیتو قشنگی خالیشو نداره هم بعد از چند روز تیکه تیکه میچسبه بد فرم میشه در ضمن از بالا و دو طرف چسبوندمش پایینش آزاده لطفا بگید مشکل از چیه ممنونم
    سلام دوست عزیز
    یک مقدار بیشتر توضیح بدید، سئوالتون کمی برام گنگه

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadkhabir نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    یک مقدار بیشتر توضیح بدید، سئوالتون کمی برام گنگه
    سلام دوست عزیز
    من از بچگی آگواریوم گیاه خوار آب شیرین داشتم ولی همه اونا تا سایز 70 بیشتر نبودن یه پوستر پشتشون میزدم خیلی شفاف منظره دیده میشد هیچ مشکلی پیش نمیومد تا اینکه یه دو سالیه یه ام دی اف بزرگ با تانک یه متری قد 50 گرفتم یه پستر مثل قبلیا براش گرفتم دورشو بجز زیرش برای هوا خوردن باز گذاشتم ولی منظره که کدر بود هیچ یعنی اصلا شفافیت نداشت بعد از چند روز تیکه تیکه به آگواریوم چسبید هر کاری کردم جداش کردم دوباره چسبوندم نور دهیشو زیاد کردم همه جوره باش بازی کردم نشد ولش کردم بعد از چند وقت رفتم یه جنس زخیم گرفتم شاید از اون باشه ولی هیچ دیگه بی خیالش شدم به هر کی هم گفتم نتونست راهنمایی کنه فقط یه راهو نرفتم اونم بر چسبیشه از اونا که کلا میچسبه شما میتونید راهنمایی کنید یا بگید بر چسبیش خوبه میشه راحت چسبوندش ممنون از شما و دوستان*

کاربر عالی

شماره عضویت
    67
    سلام به همه دوستان
    در مجموع اگر از پوستر چسبی استفاده کنید دیگه این مشکلات پیش نمیاد.چون به پشت تانک میچسبه.

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    [QUOTE=simple mind;1776]در مجموع اگر از پوستر چسبی استفاده کنید دیگه این مشکلات پیش نمیاد.چون به پشت تانک میچسبه.[/QUOT

ممنون دوست عزیز
    راحت میشه از اون برچسبیا زد تا حالا نزدم توش حباب نمیوفته بد تر شه میشه راهشو بهم بگید میگن باید زیرشو خیس کنی درسته با سپاس از شما

کاربر عالی

شماره عضویت
    67
    ممنون دوست عزیز
    راحت میشه از اون برچسبیا زد تا حالا نزدم توش حباب نمیوفته بد تر شه میشه راهشو بهم بگید میگن باید زیرشو خیس کنی درسته با سپاس از شما
    شما میتونید 2 تا کار انجام بدید.
    اول اینگه لبه ی پوستر رو به شیشه بچسبونید و کم کم (یعنی خیلی ملایم و یک سانت یک سانت)پوستر رو به پشت شیشه بچسبونید.که این کار خیلی سخته و ممکنه اخر سر هم زیر اون هوا بره.
    دوم اینکه با یک شیشه شوی(مثل اتک)پشت شیشه رو اسپری کنید و بعد کل پوستر رو پشت تانک قرار بدید و با یک وسیله مثل خط کش اب رو از زیر پوستر به بیرون هدایت کنید.

امیدوارم متوجه شده باشید.دیگه نمیدونستم چه جوری باید توضیح بدم.

کاربر ساده

شماره عضویت
    993
    نقل قول نوشته اصلی توسط simple mind;۱۸۰۰
    شما میتونید ۲ تا کار انجام بدید.
    اول اینگه لبه ی پوستر رو به شیشه بچسبونید و کم کم (یعنی خیلی ملایم و یک سانت یک سانت)پوستر رو به پشت شیشه بچسبونید.که این کار خیلی سخته و ممکنه اخر سر هم زیر اون هوا بره.
    دوم اینکه با یک شیشه شوی(مثل اتک)پشت شیشه رو اسپری کنید و بعد کل پوستر رو پشت تانک قرار بدید و با یک وسیله مثل خط کش اب رو از زیر پوستر به بیرون هدایت کنید.

امیدوارم متوجه شده باشید.دیگه نمیدونستم چه جوری باید توضیح بدم.

والله من از روش دومت استفاده کردم ولی نشد که نشد پس زمینه آبی تیره است
    در ابتدای کار سطح یک دست و صافه ولی بعد از دو سه ساعت لکه های سفیدی مشاهده میشه که نمیدونم چرا بوجود اومده در ضمن لکه است و حباب نیست

کاربر ساده

شماره عضویت
    993
    برچسبو چسبوندم تجربه ای که کسب کردم :
    تو آبی که اسپری میکنید به مقدار خیلی کم مایع ظرفشویی اضافه کنید .
    در ضمن خط کش وسلیه خوبی برای در آوردن آب زیر برچسب نیست لبه های تیزش باعث میشه خط بیوفته یا احیانن پاره بشه . این طی های کوچیک خیلی خوبه باید جنس وسیله یه کم نرم باشه

کاربر موثر

شماره عضویت
    3213
    سلام دوستان
    من آب قند غلیظ درست کردم و بعد از سرذ شدن اسپری کردم روی شیشه و پوستر رو چسبوندم...
    بعد هم با خط کش هواشو خالی کردم و دورش رو چسب زدم
    مشکل رفع شد .......
    تانک من هم 130*60 پوستر میخورد
    با تشکر

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)