نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    18309

خرگوشم حالش بده

سلام .یکی دوروزه یکی از خرگوشام خیلی بی حال شده .شبا چون هوا سرد میشه روی قفسشونو کامل میپوشونم قبلا که ملافرو از رو قفس برمیداشتم خیلی با اشتیاق میدوییدن دنبال غذا .دیروز که درشونو بازکردم‌ یکیشون دراز کشیده بود اصلنم دنبال غذا نمیگشت راستش خواب مونده بودم حدس زدم شاید خیلی گشنه مونده واسه همونه بخاطر همین خیلی بهش غذا دادم ظهردیدم بالکن خیلی گرمه خواستم ببرمشون تو حیاط که توسایه بازی کنن دیدم همون خرگوشم بیحال یه گوشه دراز کشیده و احساس کردم تنفسش یجوریه انگار له له میزنه‌.نمیدونم مدلل نفس کشیدنشون اینجوریه یانه!و اونیکی خرگوش کنارش نشسته .توحیاط خوب بازی میکرد و اینوراونور میدویید .مدفوعشم یکم شل و ابکی بود.تادیشب خوب شده بود .ولی ساعت هشت امروز صبح رفتم غذابدم‌دیدم همون حالته .خواهشا زود جواب بدین 😣

همکار قدیمی انجمن جوندگان و خرگوش سانان

نوع حیوان خانگی
    همستر ، لاک پشت ، ماهی ، خرگوش ، مرغ عشق ، گنجشک
    شماره عضویت
    16313
    نقل قول نوشته اصلی توسط saramlk نمایش پست ها
    سلام .یکی دوروزه یکی از خرگوشام خیلی بی حال شده .شبا چون هوا سرد میشه روی قفسشونو کامل میپوشونم قبلا که ملافرو از رو قفس برمیداشتم خیلی با اشتیاق میدوییدن دنبال غذا .دیروز که درشونو بازکردم‌ یکیشون دراز کشیده بود اصلنم دنبال غذا نمیگشت راستش خواب مونده بودم حدس زدم شاید خیلی گشنه مونده واسه همونه بخاطر همین خیلی بهش غذا دادم ظهردیدم بالکن خیلی گرمه خواستم ببرمشون تو حیاط که توسایه بازی کنن دیدم همون خرگوشم بیحال یه گوشه دراز کشیده و احساس کردم تنفسش یجوریه انگار له له میزنه‌.نمیدونم مدلل نفس کشیدنشون اینجوریه یانه!و اونیکی خرگوش کنارش نشسته .توحیاط خوب بازی میکرد و اینوراونور میدویید .مدفوعشم یکم شل و ابکی بود.تادیشب خوب شده بود .ولی ساعت هشت امروز صبح رفتم غذابدم‌دیدم همون حالته .خواهشا زود جواب بدین ������

سلام دوست عزیزم
    عذرخواهی میکنم بابت تاخیر در پاسخ گویی به سوالتون
    الان مدفوعش چه شکلی هست ؟ خیلی شل جوری که مقعدش کثیف هست و بوی بدی میده ؟ یا اینکه حالت آدامس جویده شده ؟
    اون له له که نشانه اینه هوا گرم هست و داره دمای بدنش و با محیط تنظیم میکنه در این مواقع باید در جای خنک تر حیوان و قرار داد
    درباره غذایی ش بفرمایید که چه چیزهایی بهش دادید و الان چطوره ؟
    لطفا پاسخ سوالاتم و سوالات مربوط به خرگوشتون و از این ببعد تو تاپیک مربوط به خودش مطرح بفرمایید که در زیر لینکش و قرار دادم
    http://www.parsipet.ir/thread6265-12.html#post261621

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)