نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11

واگذاری فوری سگ ( در خطر کشته شدن )

واگذاری،متن ارسالی:
    اسم اين سگ ناز لاكى هست،صاحبش يك ماه پيش فوت كرد،خانوادشون ميخان اين سگ سالم و جوون رو بكشن،چون توى اپارتمان هستن و به قول خودشون ميخان راحتش كنن.ما چند روزى ازشون وقت گرفتيم و قولِ يك خانواده ى خوب رو براى سرپرستى داديم.بسيار مهربون و حرف گوش كن و تربيت شده،عقيم شده و تمام واكسن ها رو هم خورده.بسيار فورى كسانى كه منزل حياط دار دارند يا كسانى رو ميشناسن با شماره اين حامى تماس بگيرند.
    ٠٩٣٥٣٧٢٦٥٤٦ خانم پاكدل

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    چرا میخوات سگ را بکشن اخه اینم شد دلیل من اگه کسی را پیدا کردم حتما معرفی میکنم خودم شرایطش را ندارم عجب ادم هایی پیدا میشند اخه توی اپارتمان بودن دلیل میشه برای کشتن سگ که مثلا میخواهند راحتش کنن اگه مریض بود و ازش قطع امید کرده بودند و شدیدا داشت زجر میکشید شاید تا حدودی کشتن سگ منطقی بود ولی واقعا توی اپارتمان بودن میشه دلیل برای کشتن سگ .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرجان و ماهی
    شماره عضویت
    15372
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    واگذاری،متن ارسالی:
    اسم اين سگ ناز لاكى هست،صاحبش يك ماه پيش فوت كرد،خانوادشون ميخان اين سگ سالم و جوون رو بكشن،چون توى اپارتمان هستن و به قول خودشون ميخان راحتش كنن.ما چند روزى ازشون وقت گرفتيم و قولِ يك خانواده ى خوب رو براى سرپرستى داديم.بسيار مهربون و حرف گوش كن و تربيت شده،عقيم شده و تمام واكسن ها رو هم خورده.بسيار فورى كسانى كه منزل حياط دار دارند يا كسانى رو ميشناسن با شماره اين حامى تماس بگيرند.
    ٠٩٣٥٣٧٢٦٥٤٦ خانم پاكدل
    با سلام من شرایطش رو دارم داخل باغ می تونم نگه دارم قط محل تحویلش رو نفرمودید اگر بتونید تو کرج برسونیدش بهم الباقیش با من.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط alijenab_r نمایش پست ها
    با سلام من شرایطش رو دارم داخل باغ می تونم نگه دارم قط محل تحویلش رو نفرمودید اگر بتونید تو کرج برسونیدش بهم الباقیش با من.
    سلام . خیلی خوبه . شما با همین شماره که گذاشتم تماس بگیرید ببینید شرایطش چی هست ..

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    18954
    سلام من شرایتشو دارم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    19278

4 سلام

یه گروه هستند به اسم وفا انیمال توی اینترنت بزنید سایتشون میان سرپرستی سگارو قبول میکنن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)