صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خرگوش ، باجی ، فنچ ، قمری الماسی ( چینی )
    شماره عضویت
    17817

7

سلام ،
    اول از همه یه معذرت خواهی کنم
    به خاطر اینکه یه مدت نتونستم سربزنم ،،
    با کلی عکس ولی جبران میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی خلیلی نمایش پست ها
    سلام خیلی زیبا و جذاب هستن آیا این دوتا بردارها فرزندان هلو . یلو هستن یه مقدار دربارشون توضیح میدادی جوجه های خودت هستن ..

سلام و درود استاد مهدی ، تشکر که به تاپیک اومدی ..

آلو و گلو باهم داداش هستن و من خودم بزرگشون کردم و این دوتا جوجه های بدون سرپرست بودن که من بزرگشون کردم

و هلو و یلو هم کاملا اتفاقی جفت شدن ،، در واقع قرار بود ما هلو و یلو رو عروس خانواده کنیم که قسمت نشد و یلو پسر از آب در اومد و با هلو ازدواج کرد و الان هم خوش و خرم هستن .. ولی هنوز در جنسیت یلو شک هست خخ

نقل قول نوشته اصلی توسط فلفلی نمایش پست ها
    خیلی خیلی ناز و قشنگند خدا حفظشون کنه اسم هاشون هم تقریبا مثل همه و خیلی به نظرم با مزه هست.همشون قشنگند من که هشون را دوست دارم
    سلام و درود ، با تشکر که به تاپیک اومدین و نظر دادین ..

اسم ها یک شکل هستن ولی دلیل انتخاب های خاصی دارن
    خودمم بعضی وقتا دلم میخواد کلشون رو بگیرم یه گاز محکم بگیرمممممممممم

نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام، ماشاءالله به بچه هاتون.

جالبه همشون پسرن، شمام بدتر از یکی از دوستان سربازخونه راه انداختید که��������������� ���������������� ����������������

سلام نفیسه خانم ، خیلی خیلی خوشحالم از اینکه به اینجا اومدید و سر زدید

چکار کنیم دیگه قرار نبود پسرا زیاد تر شن ولی قسمت بود .. یلو فریبمون داد و یهویی با هلو ازدواج کرد

سرباز خونه که چه عرض کنم بیشتر شبیه توپخونه دشمن هست ،، یهو چهارتایی میریزن همه جا رو نابود میکنن واسه خودشون یه پا کماندو هستن

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    عکس بذار خوب ما اینجا نظر میدیم

یاد اولین طوطیم افتادم همین شکلی بود
    سلام و درود خدمت ابوالفضل جان بزرگوار

چشم عکس میزارم ، خدا کنه شما نظر بده خوبی باشید خخخ

اولین طوطیتون با ذکر مثال معرفی کنید (2.25 نمره ) ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    خیلی خوشگل و زیبا هستن خدا واست حفظشون کنه و کلی جوجو رنگارنگ بهت بدن بیشتر لذت ببری

سلام و درود ، تشکر از اینکه به تایپک بچه های من اومدید

خدا همه پت های جهان رواسه صاحباشون حفظ کنه

جوجه که اوج لذت نگهداری از پرنده هست ( به امید خدا جوجه هم بدن )

نقل قول نوشته اصلی توسط کیان شیرخانی نمایش پست ها
    وای خیلی بامزه اس ! نمیدونم چرا مرغ عشقااون منو یاد برزیلی میندازه

سلام ، تشکر فروااان

والله خودمم بعضی موقع ها شک میکنم اینا باجی ان یا برزیلی ( فک کنم پدر و مادراشون خیلی تلاش کردن تا اینا رو از تخم به جوجه تبدیل کردن )

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    17817

7

سلامممم و درود

اول اینکه خیلی عذر میخوام به دلیل اینکه نبودم

انشالله با این عکسا جبران بشه

تقصیر این دوتا شد که من مجبور شدم تاپیکو اپ کنم ، اومدن دارن التماس میکنن میگن عکساشونو بزارم براتون

این شیطون هم اونجا رو یاد گرفته دستم بهش نمیرسه لامصب

انشالله سال دیگه میفرستمش مسابقات جهانی گلو

اینم وضعیت من با این وروجکاااااا این نصف شب هست اومدن بالا سر من ،، بالاسرمن خوابیده بودن ، یهویی ازشون عکس گرفتم

اینم عکس اخر ، یه گنجشک کوچولو نمیتونست خوب بپره من نگهش داشتم و بعد از سه چهار روز تونست بپره و رفت

منتظر نظر هاتون هستم
    دلگرمی عظیمی هست برام

اگه نظر ندین ، بوووووووووووووووق ،

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    با سلام خیلی نازند خیلی کار خوبی کردید که عکساشونو گذاشتید اینا مگه خواب ندارند؟! شب ها بهتره بذاریدشون توقفس. دو تا بردار افسانه ای که گفتید به نظر میاد خیلی با هم خوب باشند مطمینید پسرند!جوجه گنجشک هم خیلی ناز بود ایشاله بهتون جوجه میدن موفق باشید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    17817
    نقل قول نوشته اصلی توسط فلفلی نمایش پست ها
    با سلام خیلی نازند خیلی کار خوبی کردید که عکساشونو گذاشتید اینا مگه خواب ندارند؟! شب ها بهتره بذاریدشون توقفس. دو تا بردار افسانه ای که گفتید به نظر میاد خیلی با هم خوب باشند مطمینید پسرند!جوجه گنجشک هم خیلی ناز بود ایشاله بهتون جوجه میدن موفق باشید.
    سلام عزیز جان ، مرسی

والله خواب دارند ولی از شانس نمیدونم خوب یا بد ما مثل عزراییل بالای تخت میخوابن ، به قران منم دوست دارم برن

تو پاسیو ولی اینقد سرو صدا و جیغ میکشنن که دیگه مجبور میشم بزارموش تو اتاق ، این دوتا برادر افسانه ای والله

خیلی همو دوست دارند باهم عشق بازی هم میکنند ولی دلیلش مستی زیاده ، انشالله به زودی میریم خاستگاری برای این

دوتا دیوونه ، جوجه گنجشک هم که خیلی بامزه بود دوس داشتم پیشم بموونه ..

تشکر که نظر دادین

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    17817

7

با سلام دوستان عزیز

یه چند تا خبر نسبتا خوب دارم براتون

اول عرض کنم که من تو پاسیو دو جفت فنچ زبرا خشکل هم دارم که یک ماهو نیم هست که دارمشون
    ، دو جفت بعد از 10 روز تخم

گذاشتن جفتشون 4 تا تخم همزمان ، حدودا 20 روزی بعد تخم ها جوجه شدند ، هر جفت تونستن 2 تا تخم رو جوجه کنن که

متاسفانه یکی از جفت ها به دلیل ترس از گربه ای که یه شب اومده بود تو خونه ماهم نفهمیده بودیم یکی از جوجه های 8 یا 9 روزه رو

انداخته بود پایین و تا صبح که ما بیدار شدیم و فهمیدیم دیگه کار از کار گذشته بود و مورچه ها هم کارشو ساخته بودند ( اونموقع پاسیو

زیاد مورچه داشت ولی الحمدالله دیگه نداریم از اینا ) خلاصه ما بودیم 2 تا جووجه یه طرف و یکی هم طرف دیگه

این گذشت تا جوجه ها شدن حدودا 15 روزه من تصمیم داشتم از 2 تا جوجه ها یکی که کوچیکتر بود رو بردارم و خودم بزرگ کنم یه سه

روزی گذشت که دیگه دو تا جوجه ها گاهی وقتی سرشونو از تو لونه بیرون میاوردن و میخواستن بیان بیرون ،،، ما عقد یکی از اقوام بودیم

شب که برگشتیم نمیدونم باز چیشده بود که هر دو جفت فنچا پنبه دون های داخل لونه هاشونو ریخته بودن بیرون ، حالا نمیدونم شایدم باجی ها

این کارو کرده بودن ، من خودم پنبه دونه ها رو داخل لونه کردم و جوجه ها رو گذاشتم داخلش ولی متاسفانه فنچا بعد از اون به جوجه هاشون

غذا ندادن و من از اون روز تا الان که سه روز میگذره مجبور شدم اون دوتا رو هم خودم دستی بزرگ کنم که الحمدالله هر 3 تا جوجه خوش و

سرحال هستن و تقریبا یه خورده میتونن پرواز کنن به جز یکی که یه خورده سرش زخمی شده ولی تقریبا خوب شده

ما مشغول بزرگ کردن و بازی کردن با ایناییم که ماشالله خیلی باهام خوبن و همش دور و برم هستن

از جوجه ها بگذریم ، ما دیدیم جفتا دارن باهم عشق بازی میکنن که فهمیدم خبرایی هست ، لونه ها رو برداشتم و دیروز صبح بود که با اتفاق

عجیبی مواجه شدم یکی از جفتا توی یکی از کاسه های خالی که توش آب یا تخم مرغ یا چیزیایی دیگه مریختیم پر از بند و پنبه دون ها کرده و

توش هم یه دونه تخم گذاشتهه ( بد ترین جای ممکن اخه یکی از باجی ها اکثرا اونجا غذا میخورن ، در ضمن باجی ها علاقه خاصی به بند ها و

پنبه دونه ها دارن به طوری که اگه یه خورده مثلا از دهانه لونه زده بیرون سریع میرن و میزنن همه چیو نابود میکنن ) میفهمیدم که باجی ها با

فنچا درگیر میشن و برای همین سریع دوتا لونه ها رو گذاشتم تو پاسیو اخه میفهمیدم اینا کار خودشونو میکنن ، خلاصه جفت فنچ دیگه داخل لونه

ای که گذاشته بودم امروز صبح تخم گذاشتن و جفت دیگه هم که توی ظرف غذا تخم گذاشته بودن هم یکی از مرغ عشقا تخم رو شکوند دیشب و

امروز صبح دیدم که فنچا پنبه ها رو دارن میبرن توی لونه ای که گذاشتم و فک کنم که فردا صبح شاهد تخمگذاریشون داخل لونه هستم ولی حیف

که یکی از تخم ها حروم شد

اینم داستاان فنچای وروجک من ،،

به زودی عکسای فنچا رو میزارم ، عکس های قدیمی از تخم ها و جوجه های دستیه فنچم که از 1 روزگی تا

الان که برا خودشون خانی شدن ، در ضمن فیلم های غذا خوردن جوجه فنچا ها رو هم میزارم در اینده که ببینید به شرطی که نظر بدید

دوستاااااااااااااااان نظر بدینننننننننننننننننننن که برام خیلی مهمه نظراتون ، عکسای جالبی تو راهه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    انواع پرنده-ماهی
    شماره عضویت
    16864
    سلام رضا

عالین واقعا

کیف میکنی ها،خیلی دوس داشتم جای تو باشم با این همه پرنده

پرنده های ما که فقط سرو صدا دارن

فدات

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    15322
    مبارك ولي به نظرتون بهتر نيس يا مرغ عشق يا فنچ رو نگهدارين؟
    تلفات مياد پايين [emoji6]

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و آکواریوم / عروس هلندی
    شماره عضویت
    17608
    سلام
    تبریکا بچه های خیلی زیبایی دارید ماشالا

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    17817
    نقل قول نوشته اصلی توسط بامشاد نمایش پست ها
    سلام رضا

عالین واقعا

کیف میکنی ها،خیلی دوس داشتم جای تو باشم با این همه پرنده

پرنده های ما که فقط سرو صدا دارن

فدات

سلام بامشاد جان

مرسی نظر لطفته ، هه این پرنده ها هم سر و صدا دارن
    ولی راه هایی رو بلد شدم که بشه صداشون رو خفه کرد

بازم نظر بده

نقل قول نوشته اصلی توسط کیان شیرخانی نمایش پست ها
    مبارك ولي به نظرتون بهتر نيس يا مرغ عشق يا فنچ رو نگهدارين؟
    تلفات مياد پايين [emoji6]

سلام کیان جان تشکر که سر زدی

والله تاحالا که فنچ ها و باجی ها باهم خوب ساختن ، تو فکرم که باجی ها رو دوتاشو نگه دارم بقیه رو بفروشم و

همچنین دو جفت فنچ ها وقتی که تخم های جدیدشون جوجه شد ، جوجه هاشون امید وارم که به سه تا برسه ، سه

تاشو برمیدارم خودم بزرگ میکنم و دو جفت رو میفروشم ، و یه مقدار پپول میزارم روش یه چند جفت فنچ بهتر و

گرون تر میخرم

نقل قول نوشته اصلی توسط faezeh.aqua نمایش پست ها
    سلام
    تبریکا بچه های خیلی زیبایی دارید ماشالا

Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]

سلام

متشکر قابل ندارن ،،

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    15322
    خواهش ميكنم دوست من كلا مخالف نگهداري فنج با باجي هاي هستم[emoji6]

Sent from my iPhone using Tapatalk

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)