نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: صرف نظر از مصرف انرژی و قیمت به نظر شما بهترین سیستم نور

رأی دهندگان
32. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • LED های پیش ساخته ی مارک معروف ...

13 40.63%
  • LED های دست ساز ...

3 9.38%
  • ترکیب LED دست ساز با مهتابی ...

4 12.50%
  • ترکیب انواع مهتابی ...

4 12.50%
  • ترکیب متال با مهتابی ...

10 31.25%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 5 از 30 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 295
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    تانک آبشور
    شماره عضویت
    15985
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan2251 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    به مشکل کوچولو هست اونم اینه که اگه به موقعی برگ بره و واتر پمپ کار نکنه آب از سامپ سر ریز میشه (باتوجه به فیتینگ هایی که پایین زدی) یه فکری بکن
    موفق باشی
    سلام . فکر کنم خوب متوجه کاری که میخوام بکنم نشدی ( ببخشید اگر جسارته ) . این سه خروجی وصل می شن به یه باکس کوچیک که همطرازه لبه بالایی تانکه . یعنی آب باکس دقیقا با آب داخل تانک هم سطح میشه . از داخل اون دیگه خروجی می گیرم به سامپ . دو تا آک... رو فرض کن جدا از هم که به وسیله لوله با هم متصلن . اونوقت آب داخل هر دو با هم همسطح میشه ( البته اگر دو تا شون از بالا هم طراز باشن )

ویرایش توسط Mohammad.p : 9th August 2015 در ساعت 09:25 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی فلاور و آک شور
    شماره عضویت
    16107
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.p نمایش پست ها
    سلام . فکر کنم خوب متوجه کاری که میخوام بکنم نشدی ( ببخشید اگر جسارته ) . این سه خروجی وصل می شن به یه باکس کوچیک که همطرازه لبه بالایی تانکه . یعنی آب باکس دقیقا با آب داخل تانک هم سطح میشه . از داخل اون دیگه خروجی می گیرم به سامپ . دو تا آک... رو فرض کن جدا از هم که به وسیله لوله با هم متصلن . اونوقت آب داخل هر دو با هم هم سطح میشه ( البته اگر دو تا شون از بالا هم طراز باشن )
    سلام
    ممنون از توضیح های شما دوست عزیز .
    فهمیدم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    تانک آبشور
    شماره عضویت
    15985
    سلام عزیزان :

دیگه دارم دیوونه میشم از دست این لوله فروشهای سیرجان . یک ماهه دارم میرم و میام هی میگن امروز فردا ...
    حتی چند روز پیش رفتم کرمان ، اونا هم نداشتن . خیلی هاشونم اسم upvc رو نشنیده بودن . لطفا هر کسی میتونه کمکم کنه . من لوله و اتصالات upvc لازم دارم ...

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    هیچی
    شماره عضویت
    16157
    سلام دوست عزيز من فردا شماره اقاي اعرابي رو ميگيرم وبرات پيغام خ ميكنم هر كمكي هم از دستم بر بياد براتون انجام ميدم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    17487
    محمد جان تبریک میگم و امیدوارم که همون چیزی که تو فکرته بشه

به نظر من شما یه لیست از تمام تجهیزات و اتصالات تهیه کن با هماهنگی اساتید البته و 1 روز تشریف بیار تهران همرو تهیه کن و بفرس شهرتون

اینجوری چیزی که میخوای گیر میاری و انقدر هم زمان بر نیست

بعد این که ریف کلی حساس هست و گرون تو اون لیتراژ بخوای پرش کنی خیلی برات گرون تموم میشه

نکته حرفم اینه که برای زنده نگه داشتنشون باید سیستم های اضطراری رو هم در نظر بگیری که تو شرایط نبود برق سیستم بازدهش رو داشته باشه و جریان از کار نیوفته

حتما از ups و یه کامپیوتر استفاده کن برای مدیرییت جریان برق اضطراری ! حادثه خبر نمیکنه یه اتفاقی تو اداره برق منطقه بیوفته که 24 ساعت برق ها قطع بشه . احتمال این که خسارت سنگینی به ریف ها وارد شه زیاده

حتما از محافظ برق استفاده کن تجهیزاتی که داری بکار میبری قیمت های زیادی داره و خدایی نکرده برای یه نوسان ممکنه خسارت ببینی

راستی اگه مشکل فضا نداری از dsb هم استفاده کن و میتونستی از فیلتر های تصفیه fbf هم استفاده کنی کاراییش بیشتره البته اساتید میگن منم شنیدم و در اخر هم اضافه کنم که تبخیر اب تو اون شرایط و تو اون حجم چشم گیر تر هست و یه سیستم ro با شناور هم تو سامپ در نظر بگیر

باید منو ببخشی که دخالت کردم و باز هم برات ارزوی موفقیت میکنم
    ویرایش توسط dk3nji : 15th August 2015 در ساعت 01:44 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    تانک آبشور
    شماره عضویت
    15985
    نقل قول نوشته اصلی توسط dk3nji نمایش پست ها
    محمد جان تبریک میگم و امیدوارم که همون چیزی که تو فکرته بشه

به نظر من شما یه لیست از تمام تجهیزات و اتصالات تهیه کن با هماهنگی اساتید البته و 1 روز تشریف بیار تهران همرو تهیه کن و بفرس شهرتون

اینجوری چیزی که میخوای گیر میاری و انقدر هم زمان بر نیست

بعد این که ریف کلی حساس هست و گرون تو اون لیتراژ بخوای پرش کنی خیلی برات گرون تموم میشه

نکته حرفم اینه که برای زنده نگه داشتنشون باید سیستم های اضطراری رو هم در نظر بگیری که تو شرایط نبود برق سیستم بازدهش رو داشته باشه و جریان از کار نیوفته

حتما از ups و یه کامپیوتر استفاده کن برای مدیرییت جریان برق اضطراری ! حادثه خبر نمیکنه یه اتفاقی تو اداره برق منطقه بیوفته که 24 ساعت برق ها قطع بشه . احتمال این که خسارت سنگینی به ریف ها وارد شه زیاده

حتما از محافظ برق استفاده کن تجهیزاتی که داری بکار میبری قیمت های زیادی داره و خدایی نکرده برای یه نوسان ممکنه خسارت ببینی

راستی اگه مشکل فضا نداری از dsb هم استفاده کن و میتونستی از فیلتر های تصفیه fbf هم استفاده کنی کاراییش بیشتره البته اساتید میگن منم شنیدم و در اخر هم اضافه کنم که تبخیر اب تو اون شرایط و تو اون حجم چشم گیر تر هست و یه سیستم ro با شناور هم تو سامپ در نظر بگیر

باید منو ببخشی که دخالت کردم و باز هم برات ارزوی موفقیت میکنم

سلام دوست خوبم . از اینکه میبینم دوستان عزیزی مثل شما دارم به خودم میبالم و خوشحال میشم که وقت میزارین برای راهنمایی من ...

در مورد ups کاملا حق با شماست . خصوصا تو منطقه ای که من زندگی می کنم حداقل هفته ای چند بار و بعضی مواقع به صورت طولانی مدت برق قطع میشه . تو فکر بودم که یه باطری ماشین و اینورتور بگیرم ولی اینجوری اگه برق بره حتما خودم باید بیام و برق اضطراری رو روشن کنم . و اگر خونه نباشم به قول شما با خسارت مواجه میشم . ولی ups که شما فرمودین در مواقع قطع برق خودش اتوماتیک برق رو وصل میکنه . اگر قیمت ups رو کسی میدونه لطفا بهم بگه یا اگه کسی دست دوم داره ممنون میشم ..........

و در مورد سیستم RO ، تصمیم دارم خودم قطعاتشو بگیرم و به هم وصل کنم ( مثل تانکای خارجی ) . چون یه جایی شنیدم که برای استفاده در آکواریوم یه سری فیلترها باید حذف و یه سری اضافه بشن . اگه در این مورد هم کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنماییم کنه .

باز هم به خاطر پستی که گذاشتی تشکر میکنم ...

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    دوست عزیز در مورد لوله واتصالات اگه براتون نیاوردند لیستتون را برام بفرستید من میتونم از اینجا هماهنگ کنم براتون بفرستند,
    در مورد upsچند سال پیش برای یکی از دوستان یکی گرفتیم البته کوچکترین مدلش بود اگه اشتباه نکنم700بود یکی از کاربرای همین سایت هم چند وقت پیش میخواست بگیره ١.١٠٠.٠٠٠قیمت داد,البته به میزان برق مورد نیاز شما داره,ولی شما حداقل وسایل را بهش وصل کنید چون هر چی بزرگتر بشه باطری بیشتری هم داره وهر یکی دو سالی یکبار باید باطریهاش را عوض کنید.
    در مورد سیستم تسفیه ro,شما راحت میتونید درست کنید ,واگه مشکلی تو ساختش داشته باشید دوستان میتونند راهنماییتان کنند,من برای پرورشگاهم یکی درست کردم سه عدد فیلتر هم بیشتر نداره فیلتر شماره یک ,فیلتر کربن وممبران

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی فلاور و آک شور
    شماره عضویت
    16107
    سلام
    تونستی لوله پی وی سی پیدا کنی؟؟؟
    کماکان منتظریم
    موفق باشی

کاربر موثر

شماره عضویت
    5194
    سلام منتظريم ببينيم پروژه ات به كجا رسيد ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    تانک آبشور
    شماره عضویت
    15985
    بروی چشم دوست عزیزم . یه سری مشکل هست که دارم برطرف میکنم .

چند روز پیش تانک رو برای تست آبگیری کردم که دیدم اون ضلع هایی که طولشون بالای 2 متره یکم پرانتزی شدن . دارم پل میزنم بالای تانک ...

به نظر شما کدوم نمک بهتره . قراره تانکه ریف و ماهی باشه . قصد نگهداری از انواع مرجان و شقایق هم دارم . اگر نظرتون رو بهم بگین ممنون میشم .

در ضمن شن سفید مرغوب رو از کجا تهیه کنم ؟

صفحه 5 از 30 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)