نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: صرف نظر از مصرف انرژی و قیمت به نظر شما بهترین سیستم نور

رأی دهندگان
32. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • LED های پیش ساخته ی مارک معروف ...

13 40.63%
  • LED های دست ساز ...

3 9.38%
  • ترکیب LED دست ساز با مهتابی ...

4 12.50%
  • ترکیب انواع مهتابی ...

4 12.50%
  • ترکیب متال با مهتابی ...

10 31.25%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 3 از 30 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 295
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    9999
    1

دیوار زیرزمین که نم داره و با وزنی که تانک پیدا میکنه بعد از آب گیری، مشکلی پیش نیاد یه وقت!!!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    تانک آبشور
    شماره عضویت
    15985
    نقل قول نوشته اصلی توسط farshad6730 نمایش پست ها
    1

دیوار زیرزمین که نم داره و با وزنی که تانک پیدا میکنه بعد از آب گیری، مشکلی پیش نیاد یه وقت!!!
    نه بعیده ، در حقیقت زیرزمین از کف حال کوچکتره و آک... روی دیوار زیرزمین قرار گرفته . البته سقف هم از اون سقف های پر ضخامت و محکمه . 75 سانتی متر لوله پولیکا تو اون سوراخ قرار گرفت تا رسید به زیرزمین . در ضمن نم زیرزمین به خاطر بی سلیقگی صاحب خونه قبلی بود که حموم رو تو زیرزمین درست کرده بود . من که خونه رو خریدم حموم رو خراب کردم و بالا ساختم . اون دیوار آجری که تو عکس های زیرزمین مشخصه ، حموم قدیمی خونه بود که کلا با خاک پرش کردم .

یکی از مشکلاتی که اینجا باهاش روبرو هستم ، نبود لوازم و تجهیزات مورد نیازمه . باید حتما با کلی گشتن و پرس و جو مغازه ای رو پیدا کنم که با تهران در تماس باشه و بتونه برام سفارش بده . الان یک هفته میشه که من سفارش لوله و شیر و اتصالات UPVC دادم . هنوز به دستم نرسیده . خوش بحالتون تهرونیا . همه چی دم دستتونه . راحت از بین کلی تنوع انتخاب و بدون دردسر و کرایه اضافی خرید میکنین ...
    ویرایش توسط Mohammad.p : 29th July 2015 در ساعت 05:09 PM

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    مثل اینکه بچه های کرمان همه زدند به اکهای بزرگ ,یکی از دوستانم تو این سایت با نام کاربری tone mahi که اهل رفسنجان هست ایشون هم میخوان یه اک بزرگ که بیشتر از2000لیتر گنجایش داره بسازند,
    در مورد سوراخها با توجه به لیتراژی که باید عبور کنه فکر نمیکنم جواب بده,اک خود من هم به همین روش هست اول ۴عدد سوراخ۴که لوله3میخوره براش درست کردم ولی بعد از تست سطح اب چند سانت بالاتر وایساد بهمین خاطر مجبور شدم دوتا سوراخها را بزرگتر واتصالاتش را عوض کنم البته قدرت واتر پمپ اک من٨٠٠٠لیتر برساعت هست که برای اک شما باید بیشتر از این حرفها باشه,شماهم بنظر من یه سوراخ دیگه اضافه کنید.
    یه مورد دیگه که فکر کنم بدونید اگه بعد از گذاشتن شیشه ها باید جوشکاری کنید حتما کاری کنید که جوشها روی شیشها نریزه.
    در مورد لوازم فکر کنم من بتونم کمکتون کنم تو پیام خصوصی براتون توضیح میدم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    تانک آبشور
    شماره عضویت
    15985
    راستی بچه ها . من شیشه 20 میل جلو رو شیشه خام فلوت گرفتم . الان فهمیدم که یکم نور آک... رو سبز نشون میده . به نظرتون درست گفتن و اگه درسته خیلی بده و زشت هست . وقتی نور آک... روشن باشه ، بازم رنگ آب رو سبز میکنه ؟
    ویرایش توسط Mohammad.p : 29th July 2015 در ساعت 11:30 PM

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.p نمایش پست ها
    اتفاقا منم میخواستم برای هزینه یه گوش زدی بکنم بهتون که تو این حجم یه 25 تا 30 میلیونی خرج برمیداره براتون اگه تانک ریف هست گفتم شاید خودتون در جریان هستین
    اسکیمر ریف اختاپوس برای تانک شما همون حدود 3 الی 4 تومن میشه درست قیمت دادن بهتون
    برای نور هم از ال ای دی رادیون استفاده کنید که سیستم شما 4 الی 5 عدد حداقل نیاز داره که اونم 13 تا 15 16 تومن براتون هزینه برمیداره

آقا فربد به نظر شما اگر خودم پاور LED و شاسی و ما بقی وسایلشو بگیرم برای سیستم نور کفایت میکنه . آخه زور داره ، من نمیدونم این قیمت ها رو از کجا در میارن . به قول معروف میگن یه چی بگو بگنجه . LED زتالیت چه طوره . قیمتش مناسبتره . و در مورد اسکیمر نظرم روی ریف اختاپوس 5000 هست که حدودا 2 و 400 میشه . ولی شنیدم اسکیمر های بابل مگاوس هم خوب از آب در اومدن .

دوستان شما در مورد محصولات بابل مگاوس تجربه ای دارین ...

ال ای دی اگه بخواین دستساز باشه باید از اونور کری سفارش بدین بیارن که اونم دردسر های خودشو داره کنترلر نیست اینجا و ادامه داستان،ال ای دی زت لایت پول هدر دادنه به نظر من ظاهرش فقط قشنگه(نظر شخصیم اینه مگه اینکه کسی باشه بتونه خلافشو بهم ثابت کنه علمی نه که بگه من رو تانک مغازم دارم همه مرجانام هم باز میشه)
    در مورد اسکیمر هم به نظر من ریف اختاپوس بگیرین خیال خودتونو راحت کنید از مدلای اکسترنال انتخاب کنید بابل مگوس هم اسکیمر های خوبی داره و یه سرو گردن از ریف اختاپوس پایین تره
    حتی اگه 5 سال هم ط.ل کشید به نظرم بهترین کارو میکنید با حوصله و صبر بهترین وسایلو تهیه کنید و اصلا عجله نکنید یه دوسال دیگه تانکتون راه بیوفته بهتره تا بعدا هی بخواین هزینه مجدد کنید

اگه دسترسی دارین به اونور حتما یه ست کامل کنترلر apex gold بگیرین چون همچین تانکی حتما به یه سیستم مونیتورینگ مثل اپکس احتیاج داره

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نه بعیده ، در حقیقت زیرزمین از کف حال کوچکتره و آک... روی دیوار زیرزمین قرار گرفته . البته سقف هم از اون سقف های پر ضخامت و محکمه . 75 سانتی متر لوله پولیکا تو اون سوراخ قرار گرفت تا رسید به زیرزمین . در ضمن نم زیرزمین به خاطر بی سلیقگی صاحب خونه قبلی بود که حموم رو تو زیرزمین درست کرده بود . من که خونه رو خریدم حموم رو خراب کردم و بالا ساختم . اون دیوار آجری که تو عکس های زیرزمین مشخصه ، حموم قدیمی خونه بود که کلا با خاک پرش کردم .

یکی از مشکلاتی که اینجا باهاش روبرو هستم ، نبود لوازم و تجهیزات مورد نیازمه . باید حتما با کلی گشتن و پرس و جو مغازه ای رو پیدا کنم که با تهران در تماس باشه و بتونه برام سفارش بده . الان یک هفته میشه که من سفارش لوله و شیر و اتصالات UPVC دادم . هنوز به دستم نرسیده . خوش بحالتون تهرونیا . همه چی دم دستتونه . راحت از بین کلی تنوع انتخاب و بدون دردسر و کرایه اضافی خرید میکنین ...
    برای اتصالات میتونید با خود اقای اعرابی تماس بگیرین پخش اتصالات پی وی سی هستن اکثر نواب هم از ایشون میگیرن سفارش بدین براتون بفرستن اونجا

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    تانک آبشور
    شماره عضویت
    15985
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    ال ای دی اگه بخواین دستساز باشه باید از اونور کری سفارش بدین بیارن که اونم دردسر های خودشو داره کنترلر نیست اینجا و ادامه داستان،ال ای دی زت لایت پول هدر دادنه به نظر من ظاهرش فقط قشنگه(نظر شخصیم اینه مگه اینکه کسی باشه بتونه خلافشو بهم ثابت کنه علمی نه که بگه من رو تانک مغازم دارم همه مرجانام هم باز میشه)
    در مورد اسکیمر هم به نظر من ریف اختاپوس بگیرین خیال خودتونو راحت کنید از مدلای اکسترنال انتخاب کنید بابل مگوس هم اسکیمر های خوبی داره و یه سرو گردن از ریف اختاپوس پایین تره
    حتی اگه 5 سال هم ط.ل کشید به نظرم بهترین کارو میکنید با حوصله و صبر بهترین وسایلو تهیه کنید و اصلا عجله نکنید یه دوسال دیگه تانکتون راه بیوفته بهتره تا بعدا هی بخواین هزینه مجدد کنید
    اگه دسترسی دارین به اونور حتما یه ست کامل کنترلر apex gold بگیرین چون همچین تانکی حتما به یه سیستم مونیتورینگ مثل اپکس احتیاج داره

ممنون از راهنماییتون

آرزومه که سیستم مانیتورینگ گیرم بیاد . اصلا هم برای خریدش دست و دلم نمیلرزه . هی این عکسای خارجی ها رو نگاه میکنم و هی افسوس میخورم .

لامپ LED حرفه ای تپه های مرجانی ۴۶ وات دلفیران(Dolphiran Reef Pro 46w)

http://www.dolphiran.com/product_item.aspx?oid=5045

قیمت این ال ای دی های شرکت دلفیران 750 تومنه

اسکیمرهای JNS یا رد دویل چطورند . رد دویل مانسکر از 1.650.000 هست تا 2.184.000 تومن .
    اسکیمر ارفک 5000 هم 3.5 میلیون .

واتر پمپ 10000 تا 16000 ریف اختاپوس هست که 16000 شش متر هد داره و 1.650.000 تومنه .

ال ای دی ارفک آتلانتیک هم 3.950.000 تومنه

این قیمت ها رو ( به غیر از اون دلفیران ) ایران آکواریوم با عکس تو واتس آپ برام فرستاد .

ولی تصمیم دارم بیشترین هزینه رو برای خرید اسکیمر خوب بکنم . چون شنیدم مهمترین قسمت آک آبشور اسکیمر قدرتمند هست که بتونه مواد محلول مضر رو قبل از ورود به سامپ از آب جدا کنه . اینجا تو سیرجان یه عادت غلط جا افتاده بین ابشور دارا که میان یه خونه سامپ رو پر از خورده مرجان میکنن . اکثرا هم دیدم سالی یه بار هم تعویضشون نمیکنن . با اسکیمرهای ارزون قیمت و نامرغوبی هم که دارن تمام پس ماند های غذا و مدفوع ماهی و ... میره تو خورده مرجانها و باعث بوجود اومدن یه کلونی باکتری مضر میشه . کمتر کسی دیدم اینجا بتونه شقایق و مرجان توی تانکش و بیشتر تر از یک ماه زنده نگه داره ...
    ویرایش توسط Mohammad.p : 30th July 2015 در ساعت 12:15 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرجان و ماهی
    شماره عضویت
    15372
    با سلام
    پروژه گردن کلفتی واسه خودت دست و پا کردی، بسیار عالی، امیدوارم هر چه زود تر راه بیوفته، اینجور کارها پر از تجربس برای همه

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314

ممنون از راهنماییتون

آرزومه که سیستم مانیتورینگ گیرم بیاد . اصلا هم برای خریدش دست و دلم نمیلرزه . هی این عکسای خارجی ها رو نگاه میکنم و هی افسوس میخورم .

لامپ LED حرفه ای تپه های مرجانی ۴۶ وات دلفیران(Dolphiran Reef Pro 46w)

لامپ LED حرفه ای تپه های مرجانی ۴۶ وات

قیمت این ال ای دی های شرکت دلفیران 750 تومنه

اسکیمرهای JNS یا رد دویل چطورند . رد دویل مانسکر از 1.650.000 هست تا 2.184.000 تومن .
    اسکیمر ارفک 5000 هم 3.5 میلیون .

واتر پمپ 10000 تا 16000 ریف اختاپوس هست که 16000 شش متر هد داره و 1.650.000 تومنه .

ال ای دی ارفک آتلانتیک هم 3.950.000 تومنه

این قیمت ها رو ( به غیر از اون دلفیران ) ایران آکواریوم با عکس تو واتس آپ برام فرستاد .

ولی تصمیم دارم بیشترین هزینه رو برای خرید اسکیمر خوب بکنم . چون شنیدم مهمترین قسمت آک آبشور اسکیمر قدرتمند هست که بتونه مواد محلول مضر رو قبل از ورود به سامپ از آب جدا کنه . اینجا تو سیرجان یه عادت غلط جا افتاده بین ابشور دارا که میان یه خونه سامپ رو پر از خورده مرجان میکنن . اکثرا هم دیدم سالی یه بار هم تعویضشون نمیکنن . با اسکیمرهای ارزون قیمت و نامرغوبی هم که دارن تمام پس ماند های غذا و مدفوع ماهی و ... میره تو خورده مرجانها و باعث بوجود اومدن یه کلونی باکتری مضر میشه . کمتر کسی دیدم اینجا بتونه شقایق و مرجان توی تانکش و بیشتر تر از یک ماه زنده نگه داره ...
    مانسکر رد دویل هم اسکیمر خوبیه دوتا پمپ دی سی روشه که فک کنم روهم 4000 تا هوا تولید میکنه(البته دقیق یادم نیست) اگه میتونی هر مدل اسکیمری که انتخاب میکنی میزان air in tank رو بپرس تا بهتر بتونیم مقایسه کنیم و راهنماییت کنیم
    راجبه ال ای دی دلفیران که قبلا زیاد بحث کردم دیگه رام نمیدن تو مغازشون فک کنم
    ویرایش توسط farbodb : 30th July 2015 در ساعت 12:17 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15503
    سلام
    امیدوارم در راه اندازی این تانک اب شور موفق باشید کار واقعا زیبایی کردید احسنت
    به این لینک هم سر بزنید شاید به دردتون خورد
    http://www.parsipet.ir/thread33934.html#post258186

صفحه 3 از 30 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)