نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: صرف نظر از مصرف انرژی و قیمت به نظر شما بهترین سیستم نور

رأی دهندگان
32. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • LED های پیش ساخته ی مارک معروف ...

13 40.63%
  • LED های دست ساز ...

3 9.38%
  • ترکیب LED دست ساز با مهتابی ...

4 12.50%
  • ترکیب انواع مهتابی ...

4 12.50%
  • ترکیب متال با مهتابی ...

10 31.25%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 22 از 30 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 211 به 220 از 295
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    تانک آبشور
    شماره عضویت
    15985
    فقط چند تا سوال دارم :

اول اینکه ورودی به اسکیمر چه جوریه . باید با فشار واتر پمپ وارد اسکیمر بشه ؟

این شیر کوچیک قرمزه برای چیه ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    تانک آبشور
    شماره عضویت
    15985
    البته بدون اسکیمر هم میتونستم استارت بزنم ولی اسکیمر پول درشت لازم داشت که به ندرت دستم می یومد . با کرایه و همه چی 3 م 900 ه ت پام آب خورد . باقی وسایل رو میتونم خورد خورد بگیرم . دفعه بعد نوبت واتر پمپ و نمکه ...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17431
    عجب پروژه ی خفنی بود. خیلی وقته منتظریم. انشالله زودتر راه بیفته و لذت ببریم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    18141
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.p نمایش پست ها
    البته بدون اسکیمر هم میتونستم استارت بزنم ولی اسکیمر پول درشت لازم داشت که به ندرت دستم می یومد . با کرایه و همه چی 3 م 900 ه ت پام آب خورد . باقی وسایل رو میتونم خورد خورد بگیرم . دفعه بعد نوبت واتر پمپ و نمکه ...
    نورشم هزینش زیاده

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    تانک آبشور
    شماره عضویت
    15985
    سلام عزیزان :

اگر کسی از دوستان شناختی از اسکیمرهای اکسترنال داره ، لطفا در مورد ورودی آب اسکیمر منو راهنمایی کنه . چون میخوام سامپ رو طراحی کنم . نمیدونم چه حجم آبی رو باید به اسکیمر وارد کنم و با چه فشاری و چه جوری ... چ

و دوم اینکه لطفا اساتید و دوستان خیلی واضح و روشن یه نمک رو بهم معرفی کنن . متشکرم

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    سلام عزیزان :

اگر کسی از دوستان شناختی از اسکیمرهای اکسترنال داره ، لطفا در مورد ورودی آب اسکیمر منو راهنمایی کنه . چون میخوام سامپ رو طراحی کنم . نمیدونم چه حجم آبی رو باید به اسکیمر وارد کنم و با چه فشاری و چه جوری ... چ

و دوم اینکه لطفا اساتید و دوستان خیلی واضح و روشن یه نمک رو بهم معرفی کنن . متشکرم
    دوست عزیز این اسکیمر از لحاظ ورودی وخروجیها مثل مدل۶۰۰۰اکسترنال هست خروجی که مشخصه اونی که شیر قرمزی روی سرش هست یه لوله بهش وصل میکنید تا سامپ ،برای ورودی هم که او لوله کوچک وسط هست چندتا کار میتونید بکنید یا اینکه یه انشعاب از لوله خروجی اورفلو بگیرید و وصل اسکیمر کنید البته برای انشعابتون شیر هم بزارید ،یا اینکه یه واتر پمپ کوچک بزارید تو سامپ ووصل ورودی اسکیمر کنید،نمک هم اگه خیلی میخواید واضع وروشن معرفی کنم کنت وردسی هست ولی من نمک spsبلو تریشو را هم برای خودم وهم برای چندتا از دوستان گرفتم نمک خوبیه شاید به پای اونها نرسه ولی نسبت به قیمتش از اونها خیلی بهتره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    تانک آبشور
    شماره عضویت
    15985
    ممنونم جناب شادکامی :

اگر بخوام از اورفلو برای اسکیمر ورودی بگیرم ، نباید آب اول از فیلتر ساکس بگذره . یعنی مشکلی نداره که مواد معلق و باقی مونده غذا و غیره .... برن تو اسکیمر ؟

و آیا میشه از چند تا نمک با هم استفاده بشه ؟ مثلا نصف رد سی و نصف کنت ؟؟؟

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    ممنونم جناب شادکامی :

اگر بخوام از اورفلو برای اسکیمر ورودی بگیرم ، نباید آب اول از فیلتر ساکس بگذره . یعنی مشکلی نداره که مواد معلق و باقی مونده غذا و غیره .... برن تو اسکیمر ؟

و آیا میشه از چند تا نمک با هم استفاده بشه ؟ مثلا نصف رد سی و نصف کنت ؟؟؟
    نه دوست عزیز هیچ مشکلی نداره .اونها راهم اسکیمر جمع میکنه .

در مورد نمک هم مشکلی نیست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آب شور
    شماره عضویت
    18532
    سلام محمد جان
    البته من کی باشم که بخوام در حضور جناب شادکامی عزیز نظری مخالف بدم ولی به نظرم از اورفلو به اسکیمر اصلا مستقیم نگیر
    ممکنه مواد معلق و غذا که سنگین هستند توی لوله اسکیمر معلق بمونند و چون کف و حباب ها سبک هستند و می تونند پرونئین رو فقط جمع کنند (پروتئین اسکیمر ! ) احتمال اینکه
    لوله اسکیمرت محلی برای تجمع و فساد باشه هست پس حتما از یه صافی آبت باید بگذره به نظر من .
    کار ریسکی هست شاید مواد گیر نکنه ها ولی اگه یک درصد هم احتمال بدی که گیر کنه توش اونوقت پارامتر هات به هم می ریزه همه جا رو هم چک می کنی ولی روحت هم خبر نداره که
    مشکل از کجاست .
    احتمال این هم بده که به تیکه جلبک مویی یا چه می دونم شن یا اصلا یه تیکه از خرده مرجان های sps بخواد بره توی اسکیمر
    این هم در نظر بگیر که ممکنه این مواد سنگین برن توی روتر اسکیمر و خراب کاری بالا بیاد !

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    18141
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin021 نمایش پست ها
    سلام محمد جان
    البته من کی باشم که بخوام در حضور جناب شادکامی عزیز نظری مخالف بدم ولی به نظرم از اورفلو به اسکیمر اصلا مستقیم نگیر
    ممکنه مواد معلق و غذا که سنگین هستند توی لوله اسکیمر معلق بمونند و چون کف و حباب ها سبک هستند و می تونند پرونئین رو فقط جمع کنند (پروتئین اسکیمر ! ) احتمال اینکه
    لوله اسکیمرت محلی برای تجمع و فساد باشه هست پس حتما از یه صافی آبت باید بگذره به نظر من .
    کار ریسکی هست شاید مواد گیر نکنه ها ولی اگه یک درصد هم احتمال بدی که گیر کنه توش اونوقت پارامتر هات به هم می ریزه همه جا رو هم چک می کنی ولی روحت هم خبر نداره که
    مشکل از کجاست .
    احتمال این هم بده که به تیکه جلبک مویی یا چه می دونم شن یا اصلا یه تیکه از خرده مرجان های sps بخواد بره توی اسکیمر
    این هم در نظر بگیر که ممکنه این مواد سنگین برن توی روتر اسکیمر و خراب کاری بالا بیاد !
    دقیقا مشکلی که واسه من پیش اومده بود،یه دوتا دونه خیلی کوچیک بایوپلت رفته بود تو واترپمپ اسکیمر
    اسکیمر کار میکرد ولی درست نه!!!
    شانس اوردم که زود فهمیدم

Sent from my iPhone using Tapatalk

صفحه 22 از 30 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222324252627282930 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)