نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: صرف نظر از مصرف انرژی و قیمت به نظر شما بهترین سیستم نور

رأی دهندگان
32. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • LED های پیش ساخته ی مارک معروف ...

13 40.63%
  • LED های دست ساز ...

3 9.38%
  • ترکیب LED دست ساز با مهتابی ...

4 12.50%
  • ترکیب انواع مهتابی ...

4 12.50%
  • ترکیب متال با مهتابی ...

10 31.25%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 14 از 30 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 295
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    17289
    نقل قول نوشته اصلی توسط black_art نمایش پست ها
    دوست عزیز به نظر من یه تحقیق کنید ببینید اگه امکان داره از سایت های خارجی اجناس با کیفیت و کامل و جامع تهیه کنید. به عنوان مثال اگه قراره مهتابی بخرید ببینید آیا میتونید مهتابی و قابش رو از خود شرکت ATI تهیه کنید(هرچند این شرکت فروش مستقیم نداره اما راهنماییتون میکنه از کجا بخرید)
    چیزی که من الان اینجا(کشور نیوزلند) میبینم اینه که مشتری سفارش میزاره مثلا تانک الوس یا رد سی کلا میان تانک رو واسش میزارن و اونقدر کامله که فقط لازمه بزنه به برق و ریف بریزه حتی آب آماده و سیکل طی شده و مواد داخل سامپش هم از قبل حاضره. یعنی یه پکیج کامل تحویل میدن. در ضمن بعضی جاها خرید ماهی و ریف حتی تا 30 روز هم گارانتی داره یعنی ماهی تا 30 روز بعد اگه مرد پول مشتری رو بر میگردونن.
    از این خببرها ایران نیست متاسفانه
    سایت هایی هست اتفاقا که به عنوان واسطه اجناس رو از سایت های خارجی واسمون میخرن و ارسال می کنن. اما خوب واسطه است و

من اینجا اسکیمر خریدم شفتش شکسته بود، گفتن به ما ربطی نداره و قبول نمی کنیم. کلا تو ایران چیزی به اسم پشتیبانی، گارانتی و رضایت مشتری وجود نداره مگر با پرداخت پول بسیار زیاد
    ویرایش توسط Evanescence : 25th September 2015 در ساعت 10:52 AM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی - قناری - مرغ عشق - سره - یه زمانی گربه و عروس هلندی
    شماره عضویت
    18017
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.p نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاعی از قیمت های لوازم و تجهیزات داره ؟ منظورم اینه که بعد از توافق هسته ای آیا قیمت محصولاتی چون نور و موج ساز رادئون یا اسکیمرهای مارک خوب و ... ، پایین تر نیومده ؟ به نظرتون برای خرید اجناس صبر کنم یا تفاوت زیادی بین قیمتهای امروز و آینده نیست ؟
    محمد نور متال ميخواي بزني يا ال اي دي؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    تانک آبشور
    شماره عضویت
    15985
    نقل قول نوشته اصلی توسط t4kin نمایش پست ها
    محمد نور متال ميخواي بزني يا ال اي دي؟

سلام عزیز :

به نظر خودم LED بهتره . یکی از دوستان هست که LED رادئون پرو دست دوم داره . خوش قیمت هم میده . میگه 2 ماه بیشتر کار نکردن و ... اگر هنوز نفروخته باشتشون احتمال زیاد میگیرمشون .

البته باز هم اساتید نظر بدن بهتره . من تابع تجارب و نظر اونام .

اگر هم LED مارک خوب گیر بیاد مثل کری و سئول و ... شاید دستساز بسازم ...

LED های زتلایت هم بدجوری چشممو گرفتن . مخصوصا مدل آخری که فکر کنم 7000 هست . همون که لنزهای قلمبه داره

LED های ارفک هم که خیلی خوبه ولی گرونه . 4 میلیون . اون ال ای دی هایی که تو سایته ارفک هست رو دیدین که گرد و آویز هستن ؟ کسی حدود قیمتشو نمیدونه ؟

تو خرید اسکیمر هم دو دلم . به نظرتون ارفک 5000 یا ریف اختاپوس 5000 یا 6000 و یا بابل مگوس ؟؟؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی - قناری - مرغ عشق - سره - یه زمانی گربه و عروس هلندی
    شماره عضویت
    18017
    سلام عزیز :

به نظر خودم LED بهتره . یکی از دوستان هست که LED رادئون پرو دست دوم داره . خوش قیمت هم میده . میگه 2 ماه بیشتر کار نکردن و ... اگر هنوز نفروخته باشتشون احتمال زیاد میگیرمشون .

البته باز هم اساتید نظر بدن بهتره . من تابع تجارب و نظر اونام .

اگر هم LED مارک خوب گیر بیاد مثل کری و سئول و ... شاید دستساز بسازم ...

LED های زتلایت هم بدجوری چشممو گرفتن . مخصوصا مدل آخری که فکر کنم 7000 هست . همون که لنزهای قلمبه داره

LED های ارفک هم که خیلی خوبه ولی گرونه . 4 میلیون . اون ال ای دی هایی که تو سایته ارفک هست رو دیدین که گرد و آویز هستن ؟ کسی حدود قیمتشو نمیدونه ؟

تو خرید اسکیمر هم دو دلم . به نظرتون ارفک 5000 یا ریف اختاپوس 5000 یا 6000 و یا بابل مگوس ؟؟؟
    ال اي دي هاي منو كه ديدي
    من خودم ساختم
    فقط الان با پايه هاي والواشره مشكل دارم براي تثبيتش
    زياد كارهم نداره
    بيشتر خريدش وقت گيره تا ساختش

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    به نظر من اسکیمر رو رد سی مدل اسکیمز بگیرید نور هم رادون دست دوم اگه قیمتش خوبه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    تانک آبشور
    شماره عضویت
    15985
    باز هم سلام :

فکر کنم تا آکواریوم من کامل بشه یه 10 سالی طول بکشه ... یک ساعت میشینم روبروش فکر میکنم ده دقیقه کار انجام میدم ، دوباره ...

باورتون نمیشه تمام وقت منو گرفته . از وقتی از سر کار میام تا چشمام و مغزم یاری کنن درگیرشم . بگذریم .

یه چند تا عکس از پیشرفت کار رو براتون میزارم بعد یکی دو تا سوال ؟؟؟

ویرایش توسط Mohammad.p : 2nd October 2015 در ساعت 12:40 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    تانک آبشور
    شماره عضویت
    15985
    هنوز شیر و اتصالات و لوله ورودی دوم مونده که از کنار همینا میگذره . نصبش میکنم بعد عکسشو میزارم .

میخوام از داخل باکس یه خروجی دیگه بگیرم برای رفجیوم . تصمیم دارم رفجیوم رو زیر تانک قرار بدم تا زیباییش تو زیرزمین پنهون نشه . چون دیدم بعضی از دوستان رفجیوم های خوشکلی درست کردن ...

حالا که حجم آبگیری من +1500- لیتره ، گردش آب رف.. باید چقدر باشه ؟ به نظرتون لوله 32 میل جواب میده ؟

در ضمن من دو تا اسکیمر کوچیک و کوچیکتر از تانکهای قبلیم دارم. همونا کفایت میکنه که تو رف.. بزارم ؟

به نظر شما خروجی رف.. رو برگردونم بالا توی تانک یا بفرستم پایین توی سامپ ؟

چون قراره چند مدل گیاه برای رف.. بگیرم ، یه دونه رف بزرگ بسازم یا چند تا کوچیک متصل بهم ؟

برای رف.. هم فیلتر ساکس بزارم ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرجان
    شماره عضویت
    17112
    هنوز شیر و اتصالات و لوله ورودی دوم مونده که از کنار همینا میگذره . نصبش میکنم بعد عکسشو میزارم .

میخوام از داخل باکس یه خروجی دیگه بگیرم برای رفجیوم . تصمیم دارم رفجیوم رو زیر تانک قرار بدم تا زیباییش تو زیرزمین پنهون نشه . چون دیدم بعضی از دوستان رفجیوم های خوشکلی درست کردن ...

حالا که حجم آبگیری من +1500- لیتره ، گردش آب رف.. باید چقدر باشه ؟ به نظرتون لوله 32 میل جواب میده ؟

در ضمن من دو تا اسکیمر کوچیک و کوچیکتر از تانکهای قبلیم دارم. همونا کفایت میکنه که تو رف.. بزارم ؟

به نظر شما خروجی رف.. رو برگردونم بالا توی تانک یا بفرستم پایین توی سامپ ؟

چون قراره چند مدل گیاه برای رف.. بگیرم ، یه دونه رف بزرگ بسازم یا چند تا کوچیک متصل بهم ؟

برای رف.. هم فیلتر ساکس بزارم ؟
    رفیجیوم بعد از یه مدتی چون پر از گیاه میشه زیبایی چندانی نداره در ضمن اینکه شما معمولا باید نورش رو برعکس تانک روشن بفرمایید و این یعنی شبها نورش روشنه و شاید با ابعادی که مد نظر شماست نورش واسه ساکنین خونه یه خورده دردسر ایجاد کنه. پیشنهاد من اینه که شما یه تانک خیلی کوچیک زیر تانک اصلی بزنید واسه نگهداری مثلا اسب دریایی و موجوداتی که جریان کم رو می پسندند یا با ریفهای تانک اصلی سازگار نیستند و رفیجیوم اصلی رو هم منتقل کنید به همون زیرزمین.
    من با اینکه رفیجیوم بزرگی هم در تانکم داشتم اما مجبور به استفاده از فسفات گیر و منابع کربنی در کنارش بودم یعنی عملا رفیجیوم کار خاصی واسم انجام نداد واسه همین هم هست که خیلی طرفدار رفیجیوم نیستم اما جواب سوالاتتون:
    1. نمیدونم
    2. به نظرم حجم رف و تانک باهم رو در نظر بگیرید واسه خرید اسکیمر و از یه اسکیمر بزرگ استفاده کنید جهت صرفه جویی در برق و کم شدن رسیدگی به تانک
    3. خروجی رو بفرستید به سامپ اینجوری نیاز به واترپمپ اضافه ندارید
    4. اگه یه دونه بزرگ باشه ممکنه مجبور بشید واسه ایجاد جریان داخلش از موجساز استفاده کنید
    5. اگه قبل از سامپ قرار بگیره بله نیاز به فیلتر ساکس دارید وگرنه گیاه ها پر از آشغال میشن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    تانک آبشور
    شماره عضویت
    15985
    سلام بچه ها :

عزیزانی که قصد خرید مرجان و ... دارن ، سایت دلفیران مرجان های بسیار خوب و جدیدی آورده . مراجعه کنید تا تموم نشده . کاش تانک من آماده بود همشونو میخریدم ...

آبزیان دریایی
    ویرایش توسط Mohammad.p : 12th October 2015 در ساعت 07:52 PM

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    سلام بچه ها :

عزیزانی که قصد خرید مرجان و ... دارن ، سایت دلفیران مرجان های بسیار خوب و جدیدی آورده . مراجعه کنید تا تموم نشده . کاش تانک من آماده بود همشونو میخریدم ...

آبزیان دریایی
    دوست عزیز اینجا محل تبلیغ نیست .لطفا تکرار نکنید

صفحه 14 از 30 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)